19 / 08 / 2022

Mono Steel Gotthard Base

Mono Steel Gotthard Base

Yurt dışında projeler hayata geçiren Mono Steel, Dünyanın en uzun tüneli olan Gotthard Base’de yer alacak...

Steel Invest Gayrimenkul İnşaat Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Steel Invest Gayrimenkul İnşaat Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Kartal'da Serdar Çelik tarafından kuruldu.

Stm Steel İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Stm Steel İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Salih Turan tarafından kuruldu.

Mono Group Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mono Group Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile M.Alı Elsayed Elsayed Abdelaatı ve M.Mahmoud Nadım Abdelmoty Elamawee H tarafından kuruldu.

Eng Steel Çelik Konstrüksiyon İnşaat Makina Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Eng Steel Çelik Konstrüksiyon İnşaat Makina Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sancaktepe'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Enver Fırat Can ve Hakan Gülhan ortaklığında kuruldu.

Dünyanın en uzun tünelinde Türk imzası! 

Yurt dışında projeler hayata geçiren Mono Steel, Dünyanın en uzun tüneli olan Gotthard Base’de yer alacak...

Bkr Steel Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bkr Steel Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Bakar tarafından kuruldu.

Binalarda depremin aşısı çelik ürünler! 

As Steel Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Sezer, güvenli yapılar için çelik kullanımının hayati önem taşıdığını dile getirdi. 

Depreme dayanıklı 'prefabrik hafif çelik evler' ile güvende yaşam!

Yurt dışında başarılı hafif ve ağır çelik yapı evler inşa eden AS STEEL, prefabrik hafif çelik villa ve ev üretimine yurt içinde devam edecek.

Cengiz Holding'in British Steel için hazırda bekliyor!

  Cengiz Holding'in gözü British Steel'de. British Steel'ın Çinli Jingye Group'a satışının gerçekleşmemesi durumunda Cengiz Holding'in devreye gireceği bildirildi...

Cengiz Holding çelik British Steel ile mi ilgileniyor?

İngiltere'ye ait çelik şirketi British Steel'ın Çinliler tarafından satın alındığı iddia edilmişti. Şirketin satışında çıkan sorunlardan dolayı Cengiz Holding’i de satış masasında tuttuğu söylendi...

Mono Müteahhitlik İnşaat Sanayi Ticaret Şirketi kuruldu!

Mono Müteahhitlik İnşaat Sanayi Ticaret Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Çıkrıkçıoğlu tarafından kuruldu.

Dinamik Steel Endüstriyel ve Yapısal Çelik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dinamik Steel Endüstriyel ve Yapısal Çelik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 12 bin TL sermaye bedeli ile bugün Erdoğan Bitnel, Mustafa Çelik ve Nur Sözer Tanrıverdi tarafından kuruldu.

Kare Steel Global Construction Yapı Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kare Steel Global Construction Yapı Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuri Işık tarafından kuruldu.

Mono Steel Gotthard Base Haberi

Mono Steel Gotthard Base

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Mono Steel, 21 sene önce kazı çalışmalarının başladığı ve geçen sene tamamlanan dünyanın en uzun tüneli olan Gotthard Base’ in çelik konstrüksiyon faaliyetlerinde yer alıyor.

57 kilometre uzunluğuyla dikkat çeken Gotthard Base Tüneli; çapraz geçişler, erişim tünelleri ve şaftlarla beraber toplamda 152 kilometre uzunluğuyla büyülüyor. İsviçre'nin Zürih şehrinden İtalya'nın Milano şehrine gidişi 2 saat 40 dakikalık rekor bir süreye indiren Gotthard Base Tüneli, Japonya’daki 54 kilometrelik Seikan Tüneli'nin uzunluğunu da geçti.

Yurt dışında projeler hayata geçiren Mono Steel’in de aralarında yer aldığı konsorsiyum tarafından inşaatına 1999 tarihinde başlanan Gotthard Base için toplamda 20 milyar Euro’ya yakın bir tutarlık harcama gerçekleştirildi. 21 sene devam eden inşaat çalışmalarında toplamda 300 kilometre uzunluğunda raylar döşendi. Uzunluğuyla dikkat çeken tünelde 2500'den fazla Türk ve yabancı işçi görev yaptı.

Mono Steel’in...