MSN Turizm istanbul şubesi

MSN Turizm istanbul şubesi

İstanbul merkezli olan MSN Turizm geçtiğimiz günlerde Girne Karşıyaka Şııbesi'nin açılışını verdiği kokteyl ile yaptı. Metro Travel ile alt acenta sözleşmeliği olan şirket Metro Travel olarak Girne Karşıyaka'da hizmet vermeye başladı.

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Uğur Mumcu Şubesi açıldı!

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Uğur Mumcu Şubesi bugün Kartal'da 5 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Soğanlık Şubesi açıldı!

MSN Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Soğanlık Şubesi bugün Kartal'da 5 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Kolon Otel ile Ataşehir'e 140 odalı otel!

Ekinkar Turizm, İstanbul Ataşehir'e 140 odalı otel yatırımı yapıyor. Kolon Otel adıyla hizmete açılacak olan proje 22 katlı tek blok olarak planlandı...

The Plaza Hotel'in 2.si Bursa'ya açılacak!

Yasemin Turizm, İstanbul'da renovasyon çalışmalarının devam ettiği The Plaza Hotel'in 2'ncisini Bursa'da açacak. Uluslararası bir marka ile görüşen şirket, franchise düşünüyor.

The Plaza Hotel Bursa’da açılıyor!

Yasemin Turizm, İstanbul’da renovasyon çalışmalarının devam ettiği The Plaza Hotel’in 2’ncisini Bursa’da açacak. Uluslararası bir marka ile görüşen şirket, franchise düşünüyor.

The Plaza Hotel Bursa’ya 60 milyon dolarlık yatırım yapacak!

Yasemin Turizm, İstanbul’da renovasyon çalışmalarının devam ettiği The Plaza Hotel’in 2’ncisini Bursa’da açacak. Uluslararası bir marka ile görüşen şirket, franchise düşünüyor.

Olimtur Seyahat Acentaları Otomotiv Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Pendik Şb. açıldı!

Olimtur Seyahat Acentaları Otomotiv Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Pendik Şubesi, Çağlar Kodet Şube Müdürlüğü'nde 25 bin TL sermaye ile 7 Temmuz'da Pendik'te kuruldu.

Arkem Otomotiv Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul 2 Şubesi açıldı!

Arkem Otomotiv Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul 2 Şubesi, Kemal Koyaş Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon TL sermaye ile 3 Temmuz'da Maltepe'de kuruldu.

Gezze Seyahat Turizm İnşaat Ve Emlak Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Gezze Seyahat Turizm İnşaat Ve Emlak Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi 50 bin TL sermaye ile 29 Haziran 2015 tarihinde İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'da açıldı.

Afro İstanbul Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Afro İstanbul Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Gökhan Mısırlı 100 bin TL sermaye ile 26 Haziran 2015 tarihinde Beyoğlu'nda kuruldu.

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi açıldı!

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret Anonim Şirketi Esenyurt Şubesi 2 bin TL sermaye ile 26 Haziran 2015 tarihinde İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta kuruldu.

S Lımousıne İstanbul Vale Ve Turizm Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

S Lımousıne İstanbul Vale Ve Turizm Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Gürcan Çarkçı tarafından 100 bin TL sermaye ile 24 Haziran 2015 tarihinde Esenyurt'ta kuruldu.

Erak Peyzaj Petrol Taşımacılık Turizm İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Erak Peyzaj Petrol Taşımacılık Turizm İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi 2 milyon 500 bin TL sermaye ile 24 Haziran 2015 tarihinde Avcılar'da açıldı.

MSN Turizm istanbul şubesi Haberi

MSN Turizm istanbul şubesi

Açılışa, MSN Turizm Genel Müdürü Sayın Nejat Erbil Ağman, Şube Müdürü Halil Safi Bahşi, Metro Travel Acentalar Sorumlusu Tolga Tükenmez, Yurtiçi Turlar Müdürü Yılmaz Polat, İzmir Metro Travel Müdürü Mehmet Diş, İzmir Metro Turizm Bölge Müdürlüğü'ne temsilen MSN Turizm. Girne Karşıyaka Subesi'nin acılısını seçkin davetlilerin katıldığı Terminaller Müdürleri Mete Fidan ve Cihat Can Giirlevik ile İzmirliler katıldı. 


Açılan 'TURSAB A Belgeli' turizm seyahat acentesinde, Metro Turizm ve Travel olarak tüm ürünlerin pazarlanacağını belirten yetkililer, "Metro otobüslerinin biletlerinin yanı sıra IDO ve BILETIX biletleri, yurtiçi ve yurtdışı otel, tur ve tatil rezervasyonları, Cruise Gemi seyahatlari, kültür turları ile İzmir halkına Girne Karşıyaka'dan dünyaya açılan pencere olarak hizmet verecektir" şeklinde konuştu. 

Sabah...