MTÖ Hafriyat İnşaat

MTÖ Hafriyat İnşaat

MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Kılınçaslan, Merdan Pekşen tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ağustos 2013 tarihinde kuruldu

Man Hafriyat İnşaat Nakliyat Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Man Hafriyat İnşaat Nakliyat Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy’de 150 bin TL sermaye bedeli ile Nevzat Marhan tarafından kuruldu.

Alptekin Hafriyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alptekin Hafriyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Alptekin tarafından kuruldu.

Berceste Hafriyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Berceste Hafriyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 800 bin TL sermaye bedeli ile Süleyman Kut tarafından kuruldu.

Carlowa Asfalt Altyapı Hafriyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Carlowa Asfalt Altyapı Hafriyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Meral Altın tarafından kuruldu.

Grd Hafriyat İnşaat Nakliyat Otomotiv Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Grd Hafriyat İnşaat Nakliyat Otomotiv Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile İdris Gündoğdu tarafından kuruldu.

Çan Hafriyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çan Hafriyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Çan tarafından kuruldu.

Yayla Hafriyat İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yayla Hafriyat İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 75 bin TL sermaye bedeli ile Songül Şahin tarafından kuruldu.

Selka Hafriyat İnşaat Nakliyat Turizm Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Selka Hafriyat İnşaat Nakliyat Turizm Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Kartal'da 60 bin TL sermaye bedeli ile Mert Selimoğlu tarafından kuruldu.

Aysima Hafriyat İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Aysima Hafriyat İnşaat Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Güner tarafından kuruldu.

Gama Hafriyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gama Hafriyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ferhat Pala, Hüseyin Yerinde ve Mücahit Ayka ortaklığında kuruldu.

Brk Hafriyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Brk Hafriyat İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 300 bin TL sermaye bedeli ile Balkan Kaymak ve Reşat Tahan tarafından kuruldu.

İnfa Hafriyat İnşaat Otomotiv Giyim Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnfa Hafriyat İnşaat Otomotiv Giyim Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 720 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Yılmaz tarafından kuruldu.

Gentaş Hafriyat İnşaat Mimarlık Yapı Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gentaş Hafriyat İnşaat Mimarlık Yapı Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Kuzu Bektaş ve Emin Genç tarafından kuruldu.

MTÖ Hafriyat İnşaat Haberi

MTÖ Hafriyat İnşaat

MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Kılınçaslan, Merdan Pekşen tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 23 Ağustos'ta kuruldu. MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hissesi 50 bin TL olarak 2'ye bölünmüş durumda. 


MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Yurt içi ve yurt dışında her türlü hafriyat taahhüt işleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Pendik, Kaynarca Mahallesi, İstasyon Caddesi,...