01 / 07 / 2022

Muammer Ceylan açıklamaları

Muammer Ceylan açıklamaları

Bu yıl 6’ncı kez gerçekleştirilen İnşaat ve Konut Konferansı 300’ü aşkın sektör temsilcisini bir araya getirdi. Konferansta konuşan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, inşaat sektörünün geleceğe emin adımlarla yürüdüğü belirtti.

Konut sektöründe yüzde 1 büyütme 5 bin kişiye istihdam sağlıyor!

Muammer Ceylan, yeni kabinenin Türkiye'ye istikrar ve dinamizm kazandıracağını belirterek yılın ikinci yarısını sektörün rekorla kapatabileceğine vurgu yaptı

Dünya Powell'ın açıklamalarına kilitlendi! Gram altın ne kadar, artacak mı?

Dolarla doğru orantılı bir şekilde yükselişe geçen altının, Fed Başkanı Jerome Powell ve Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde'ın açıklamalarının ardından zirve yapması bekleniyor.

Altının sır perdesi aralanıyor! Herkesi heyecanlandıracak açıklamalar şimdi geldi!

Dolar kuru yükselmeye devam ederken altın fiyatları da yukarı yönlü hareket ediyor. Altının ons fiyatı bugün 1800 dolar seviyelerinde işlem görürken, altının ne olacağını herkes merak ediyor. analistlerden heyecanlandıran açıklamalar geldi. Altının sır perdesi aralanıyor!

Gümüş fiyatı 26 dolara koşuyor! Uzmanlardan gelen açıklamalar şok etti...

Gümüş fiyatları son beş gün içerisinde en yüksek seviyelere ulaştı. Gümüşün gramı bugün 12,28 liradan işlem görürken ons fiyatı 26 dolara koşuyor. Gümüş fiyatlarını yakından takip eden yatırımcılar için uzmanlardan şok açıklamalar geldi...

Uzmanlardan ürküten İstanbul depremi açıklamaları!

Beklenen büyük İstanbul depremi, son günlerde deprem sayılarının artmasıyla yeniden gündeme gelir oldu. Peki uzmanlar beklenen depremle ilgili neler diyor? İşte o açıklamalar...

Yerli kripto borsalarından peş peşe açıklamalar!

Bitexen ve Paribu yönetimi son günlerde kripto para piyasalarındaki yaşanan yeni gelişmelerle ilgili açıklama yaptı. İşte o açıklamalar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ekonomideki yeni dönem' açıklamalarıyla TL varlıklar hızla değerlendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "ekonomideki yeni dönem" açıklamaları sonrası borsa rekor tazelerken, dolar ve altın sert düştü.

Dolar, Naci Ağbal'ın açıklamaları sonrası 8,1840'a kadar geriledi!

Dolar/TL, Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın açıklamaları sonrası sert düşerek 8,1840'a kadar geriledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz yıkmaya değil inşa etmeye talibiz!

Van'da açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu ülkeye yıkım değil inşa ekibi lazım. Biz yıkmaya değil inşa etmeye talibiz" diye açıklama yaptı.

TOKİ 50 bin konut kampanyasına 180 bini aşkın başvuru geldi!

Üsküdar, Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi temel atma töreninde açıklamalar yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Sosyal konutta başvuru bugün itibariyle 180 bini aştı" dedi.

Murat Tekin'den Aksaray Sanayi projesi açıklaması!

Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Tekin Aksaray Sanayi projesi ile alakalı bazı açıklamalar yaptı

Murat Zorluoğlu'ndan Park AVM açıklaması!

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, inşaatı tamamlanan Park AVM projesi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Mustafa Tuna'dan Ankapark açıklaması!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ankara projeleri ile ilgili bazı açıklamalar yaptı...

Yeni Havalimanı metrosu ne zaman açılacak?

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 3.havalimanı metrosuyla ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. İşte 3. havalimanı metrosunun açılış tarihi...

Muammer Ceylan açıklamaları Haberi

Muammer Ceylan açıklamaları


Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli buluşma platformlarından biri olan  İnşaat ve Konut Konferansı'nın 6'ncısı gerçekleşti. 300’ü aşkın sektör temsilcisini bir araya getiren konut konferansında konuşan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, konut sektörünün Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden olduğunu ve 250 farklı yan sektörü beslediğini dile getirdi.


2017'de sektörde rekor kırıldığını söyleyen Ceylan, 2018'in de rekor yılı olacağını açıkladı. İnşaat sektöründe Çin'den sonra 2. sırada geldiklerini söyleyen Ceylan, gerçekleştirilecek çalışmalarla belki de 1. sırada olacaklarını belirtti.


Ortadoğu'daki siyasi gerilimlerden dolayı oradaki iş adamlarının Türkiye'de yatırım yaptığının altını çizen Ceylan, sözlerine şöyle devam etti: İnşaat sektörü, 2016'dan itibaren her yıl bir önceki yıla oranla rekor kırdı. Bizler konut sektörünü birlikte yükselteceğiz. Konut sektöründe devam eden bir devlet...