Murat Çiftçi şirket

Murat Çiftçi şirket

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, bugün Ataşehir'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile yeni bir şirket kurdu. 

Tuğra Gönden ve Murat Can Elmalı şirket kurdu!

Cushman & Wakefield Türkiye’nin yöneticisi Tuğra Gönden ve şirketin İstanbul merkezli Proje Yöneticisi olan Murat Can Elmalı yeni şirket kurdu.

Murat Helvacı yeni şirket kurdu!

Eczacıbaşı Yapı Grubu Satış Direktörü Murat Helvacı, kendi şirketini kurdu. Özkaradenizliler1 İnşaat Elektronik Gıda Tekstil Kimya Nakliyat Ticaret Limited Şirketi Maltepe’de kuruldu.

Türkiye’de 24 milyon aile 'faizsiz konut sistemi'yle ev sahibi olacak!

Türkiye’de 24 milyon ailenin yarısı, ev alma hayalini hayata geçiremiyor. Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi , faizsiz konut edindirme sisteminin çözüm olacağını belirtti.

Birevim'den 2 milyon konut satışı hedefi!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı ve Tasarruf Finans Platformu Lideri Murat Çiftçi, mevcut finansal yapı ile her yıl 1,2-1,4 milyon konutun satılacağını söyledi.

Murat Ülker: Şirket ve arazi satıyorum borçlarımızı ödüyorum!

Murat Ülker yeni yılla beraber Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yeğeni Ali Ülker’e devretti. Murat Ülker, “Ali Bey ile konuştuk. O bankalarla ben muhatap olacağım. Borçlarımızı ödüyorum. Şirket ve arazi satıyorum. Yabancılar da gelip alıyor" dedi...

Birevim'in istihdamı her geçen gün artıyor!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, çalışanlarının sayılarının her geçen arttığını, 3 yılda 908 kişiyi bulduğunu söyledi. 

Birevim çalışan sayısını 3 yılda 908 kişiye çıkardı!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, çalışan sayılarının 3 yılda 908 kişiye çıktığını, Türkiye’nin birçok ilindeki şubelerinde istihdamın arttığını kaydetti.

Birevim faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunuyor!

2016 yılında Murat Çiftçi tarafından kurulan Birevim, gelecekte Türkiye ve dünyada hâkim olacak faizsiz ev sahibi olma ihtiyacı için bir iş modeli olarak geliştirildi...

Murat Çiftçi yeni şirket kurdu!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, bugün Ataşehir'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile yeni bir şirket kurdu. 

Birtep Gayrimenkul Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Birtep Gayrimenkul Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Çiftçi tarafından kuruldu.

Ercan Uyan yeni şirket kurdu!

Makro İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çamur ve Yönetim Kurulu Üyesi Acun Uyar bugün yeni bir şirket kurdu.

Murat Çiftçi: Herkes hayalindeki evin sahibi olacak!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, "Tüketici Güven Endeksi'nde inşaat sektörü dışında diğer sektörlerdeki olumlu gelişmeyi, bu sektörde de önümüzdeki aylarda hissedilir biçimde değiştireceğiz'' diye konuştu.

Birevim'e Stevie'den 6 ödül!

Birevim, biri halk oylaması özel ödülü olmak üzere toplam 6 Stevie ödülü kazandı. Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi “Müşteri memnuniyeti, yenilikçi uygulamalar, finansal çözümler, müşteri servisleri gibi konularda da kalitemizi bir kez daha tescillemiş olduk" dedi.

Murat Çiftçi şirket Haberi

Murat Çiftçi şirket

Faizsiz ev sahibi olma yöntemini Türkiye'ye tanıtan Birevim'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi şirket kurdu. Birtep Gayrimenkul Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

İnşaat ve mimarlık sektörünün lider isimlerinden olan Cemre İrem Keleşoğlu, Birtep Gayrimenkul Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi'ni 5 milyon TL sermaye bedeli ile kurdu.

Murat Çiftçi kimdir? 
Elazığ doğumlu, iş hayatında Birevim’den önce 14 yıl faizsiz gayrimenkul ve otomobil alımı alanında üst düzey yöneticilik yaptı. Bu alanda sektöre çok sayıda nitelikli çalışan kazandırdı. Yapmış olduğu uygulamalarla faizsiz ev alma yöntemlerinin gelişimine katkılar sağladı. Konut ve inşaat alanında da uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptı. Evli, bir oğlu iki kızı var. 

Çiftçi; Hayalini, düşük ve orta gelirli ailelerin tasarrufa dayalı faizsiz bir...