MÜSİAD Gürcistan Batum ofisi açıldı

MÜSİAD Gürcistan Batum ofisi açıldı

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) yurtdışındaki 166'ncı ofisini Gürcistan'ın Batum kentinde açtı. MÜSİAD Başkanı Nail Olpak'ın ev sahipliğinde yapılan açılış törenine, iki ülkenin iş ve siyaset dünyasından önemli isimler katıldı.

Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul, JSC Joy Hotel Batumi GYO'yu 21.9 milyon TL'ye satın aldı!

Avrasya GYO'nun ortağı Metro Avrasya Gürcistan Gayrimenkul Yatırım Şirketi, Batum'da faaliyet gösteren JSC Joy Hotel Batumi Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketini 21 milyon 919 bin 835 TL'ye satın aldı.      

Gürcistan Metrocity Batumi AVM 29.2 milyon TL'ye satılıyor!

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret AŞ. tarafından Gürcistan Batum'daki Metrocity Batumi AVM satın alındı. Firma, 13,5 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunan AVM için 29 milyon 270 bin dolar ödeyecek.

Gürcistan Batum'da ilk Türk devlet okulu açıldı!

Gürcistan'ın Batum kentinde Türk vatandaşlarının çocukları için ilk Türk devlet okulu açıldı.

Gürcistan Porta Batumi Tower'ın yüzde 60'ı satıldı!

İngiliz mimarlık bürosu Broadway Malyan tarafından geliştirilen Porta Batumi Tower, Gürcistan'ın Batum şehrinde hayata geçiyor. Projede toplamda 30 bin metrekare olan daire alanının yüzde 60'ı satıldı.

Türk mimardan Gürcistan Batum'a yeni stadyum!

Yurtiçi ve yurtdışında birçok spor projesinin mimarlığını yapan Bahadır Kul Mimarlık, Gürcistan'ın Batum Stadyumunu da portfolyosuna ekledi. Batum Stadyumu' nun basma tanıtımı ve imza töreni Batum'da gerçekleşti.

Batum yatırımda cazibe merkezi oldu!

BATİAD Başkanı Halit Tuzcuoğlu, Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti Batum'un, son yıllarda özellikle otel, inşaat, enerji ve turizm sektörlerinde yatırım yapmak isteyen Türk iş adamlarının tercih ettiği cazibe merkezi haline geldiğini söyled

Avrasya GYO Batum'daki gayrimenkulün değerleme raporunu açıkladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Gürcistan Batum'da bulunan gayrimenkule ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten KAP'a bildirilen gayrimenkul değerleme raporu...

Avraysa GYO Batum'daki gayrimenkulün değerleme raporunu açıkladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Gürcistan, Batum'da bulunan gayrimenkule ilişkin değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Avrasya GYO'dan KAP'a bildirilen gayrimenkul değerleme raporu şöyle;

Yasin Temizkan, girişimcileri Batum'a yatırıma çağırdı!

Türkiye, Gürcistan'la yılda 2 milyar dolarlık ticaret yapıyor. Batum'un tarım, turizm, inşaat ve altyapı alanlarında en büyük ihtiyacını Türkler karşılıyor.

Batum'un inşaat sektöründeki ihtiyacını Türkler karşılıyor!

Türkiye, Gürcistan’la yılda 2 milyar dolarlık ticaret yapıyor. Batum’un tarım, turizm, inşaat ve altyapı alanlarında en büyük ihtiyacını Türkler karşılıyor.

Batum’a yatırım çağrısı!

Türkiye, Gürcistan’la yılda 2 milyar dolarlık ticaret yapıyor. Sarp'tan yılda 350 bin TIR geçiyor. Batum’un tarım, turizm, inşaat ve altyapı alanlarında en büyük yatırımcısı Türkler...

MÜSİAD yurtdışındaki 166. ofisini Batum'da açtı!

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) yurtdışındaki 166'ncı ofisini Gürcistan'ın Batum kentinde açtı. Açılışa MÜSİAD Şube Başkanları ile davetlilere katıldı.

MÜSİAD Batum'da ofis açtı!

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği yurt dışındaki 166’ncı ofisini Gürcistan’ın Batum kentinde açtı. Türkiye’nin Batum Başkonsolosu Temizkan, Gürcistan’ın en büyük ticaret ortağı ve yatırımcılarının başında Türkiye’nin geldiğini belirtti.

MÜSİAD Gürcistan Batum ofisi açıldı

MÜSİAD Gürcistan Batum ofisi açıldı MÜSİAD Gürcistan Batum ofisi açıldı

Törende konuşan Nail Olpak Gürcistan'a geçen yıl 1.4 milyar dolarlık ihracat yapıldığını belirterek, "Dış ticaret bizim lehimize. Pazarın daha fazla gelişebileceğini biliyoruz" dedi....