müsiad şube

müsiad şube

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği ( MÜSİAD ) Çin'in başkenti Pekin'de şube açacak. MÜSİAD Pekin’in açılışının Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katılımı ile de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

MÜSİAD Afyon'da şube açtı!

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Temsilciliği'nin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Eroğlu, burada yaptığı konuşmada, "MÜSİAD'ın Afyonkarahisar'da olması çok büyük bir kazanç." dedi...

MÜSİAD Bosna Hersek'te şube açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) Bosna Hersek Şubesi, başkent Saraybosna'da açıldı...

MÜSİAD Endonezya'da şube açacak!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Türkiye ve Endonezya arasındaki ikili ticari ilişkileri geliştirmek için başkent Cakarta'da şube açacağını açıkladı.

MÜSİAD Suriye'de ofis açtı!

MÜSİAD Suriye'nin Azez kentinde şube açtı, MÜSİAD, bu adımla Türkiye ve Suriye'deki iş adamları arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. 

MÜSİAD Afrika'da yeni ofis açtı!

Dünyanın her noktasına ulaşmayı hedefleyen MÜSİAD, şube ve temsilci sayısını artırmak için atağa geçti. 100 ülkede teşkilatlanma hedefi ile yola çıkan MÜSİAD, Afrika'da yeni ofis açtı.

MÜSİAD Suriye'de ticaret merkezi ve ofis açacak!

MÜSİAD, Suriye'de ticaretin geliştirilmesi ve insanların rahata kavuşması için ticaret merkezi ve şube açacak. Derneğin Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İbrahim Uyar, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

MÜSİAD Hollanda'da üç yeni şube açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Hollanda'nın Lahey, Rotterdam ve Utrecht kentlerinde üç yeni şube açtı.

MÜSİAD, yurtdışında 12 şube açacak!

MÜSİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, yurt dışında şubeleşme çalışmalarına hız veren MÜSİAD, önümüzdeki 6 ay içinde dünyanın farklı noktalarında 12 şube daha açacak.

MÜSİAD, Güney Afrika'da ilk şubesini açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Güney Afrika Cumhuriyeti’nde ilk şubesini açtı. ANC Saymanı Mkhize, MÜSİAD’ın Johannesburg’da şube açmasının iki ülke arasındaki uzun bir ortaklığın başlangıcı anlamına geldiğini vurguladı.

Müsiad Konya şubesi inşaat fuarında!

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nden oluşan heyet, 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında KTO-TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Kent, Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev fuarını gezdi.

MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi binası 8 Nisan’da açılacak!

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Atıf Şirikçi, yeni hizmet binasının bakanlar Mahir Ünal ve Sema Ramazaoğlu’nun katılımıyla 8 Nisan’da açılacağını söyledi.

MÜSİAD Manisa şubesi kentsel dönüşümü ele aldı!

MÜSİAD Genel İdare Kurulu Toplantısını değerlendiren MÜSİAD Manisa Şube Başkanı Ahmet Öztürk GİK Toplantısında gündemin kentsel dönüşüm ve şehirleşme olduğunu ve yaşanan sıkıntıların masaya yatırıldığını söyledi.

MÜSİAD yurtdışındaki 166. ofisini Batum'da açtı!

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) yurtdışındaki 166'ncı ofisini Gürcistan'ın Batum kentinde açtı. Açılışa MÜSİAD Şube Başkanları ile davetlilere katıldı.

Malatya MÜSİAD'tan İnşaat Sektörü Kurulu toplantısı!

MÜSİAD Malatya Şubesi İnşaat Sektör Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. MÜSİAD Şubesinde düzenlenen toplantıya Şube Başkanı Mehmet Balin, Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Başkanı Hüseyin Apak katıldı..

müsiad şube

müsiad şube müsiad şube

MÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, MÜSİAD Pekin’in açılışının Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katılımıyla gerçekleştirilmesi bekleniyor.


Açıklamada, Cumhurbaşkanı Gül’ün 15 - 21 Mayıs tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'e ve Şangay kentine yapacağı resmi ziyaret kapsamında Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK organizasyonunda ve TİM ile MÜSİAD'ın desteğiyle bir ticaret heyeti programı düzenleneceği belirtildi. 


Açıklamada, ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın katılımları ile MÜSİAD Pekin açılış töreninin de gerçekleştirileceği...