Mustafa Değirmenci avcılar

Mustafa Değirmenci avcılar

İstanbul Avcılar Belediye Başkanı olan Mustafa Değirmenci kimdir? Mustafa Değirmenci ne zamandan beri Avcılar Belediye Başkanı olarak görev yapıyor? Mustafa Değirmenci - Avcılar Belediyesi projeleri nelerdir?

Avcılar 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Avcılar İlçesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, 8409, 8410, 8414, 8415, 8416 parseller arasında kalan kadastral boşluk ve 21236 parselin bir kısmına ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı...

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi imar planı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Avcılar İlçesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde yer alan bazı parsellere ilişkin imar planı askıya çıkarıldı...

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi imar planı askıda!

Avcılar İlçesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'ndeki bir alana ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıktı..

Handan Toprak Benli'den Avcılar'daki imar planına teşekkür!

Avcılar'da Merkez, Denizköşkler, Ambarlı, Cihangir, Cümüşpala, Üniversite ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesini kapsayan imar planı değişikliğinin Avcılar ve İBB Meclisi'nde kabul edilmesine Başkan Handan Toprak Benli teşekkür etti.

Avcılar Konak Gayrimenkul Yapı Gıda Tekstil Otomotiv Turizm İth.İhr. Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avcılar Konak Gayrimenkul Yapı Gıda Tekstil Otomotiv Turizm İth.İhr. Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mustafa Yakut ve Uğur Akçakoç ortaklığında 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Avcılar'da yeşil alana oto yıkama ve otopark!

Başkan Mustafa Değirmenci döneminde yeşil alan ve ilkokul alanı olarak belediye lehine terk edilen 2 parsel ticarethaneye dönüştürüldü. Yeşil alan olarak belirlenen 5078 parsel üzerinde oto yıkama ve otopark açılırken su çıkarmak için 250 metre de sondaj vuruldu.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Cami yenilenecek!

Avcılar Belediye Meclisi, Mustafa Kemal Paşa Merkez Cami’nin yenilenmesi için belediyeye ait 588 m²’lik arsanın bedelsiz olarak Diyanet İşleri Başkanlığı adına İlçe Müftülüğüne tahsisine oybirliğiyle karar vererek, caminin yeniden yapımının yolunu açtı.

Avcılar su kesintisi 13 Kasım 2014!

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar ilçesinin Mustafa Kemal Paşa mahallesinde şebeke hattı arızası nedeni ile 13 Kasım 2014 tarihinde su kesintisi yapılacak. Çalışmanın saat 14:00 civarında bitirilmesi öngörülüyor...

Avcılar su kesintisi 12 Kasım 2014!

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar ilçesi Mustafa Kemal Paşa mahallesinde şebeke hattı arızası nedeni ile 12 Kasım 2014 tarihinde su kesintisi yapılacak. Çalışmanın saat 09:30 civarında bitirilmesi öngörülüyor...

Bayram Şenocak kimdir?

2014 yerel seçimlerinde AKP aday listesine göre şuan mevcut başkanın Mustafa Değirmenci olduğu Avcılar Belediyesi için başkan adayı Bayram Şenocak oldu. Peki, Bayram Şenocak kimdir?

Mustafa Değirmenci: Her mahallenin kent evi olacak!

Her mahalleye kent evi, her mahalleye ek hizmet binası, anlayışıyla hizmet veren Avcılar Belediyesi, Ispartakule, Ek Hizmet Binasını hizmete açtı. İstanbul Avcılar Ispartakule, Belediye Ek Hizmet Binası törenle hizmete açıldı...

Mustafa Değirmenci: Büyükşehir Belediyesi projelerimi beğeniyor ama izin vermiyor!

Avcılar Belediye Başkanı Değirmenci SÖZCÜ'yü konuştu: İktidar, projelerimizin hepsine engel oluyor Avcılar'da 4'üncü dönem başkanlık için aday olan CHP'li Değirmenci "Büyükşehir Belediyesi projelerimi beğeniyor ama izin vermiyor" dedi.

Mustafa Küpeli kentsel dönüşüm yapıp vatandaştan ücret almayacak!

CHP Avcılar Belediye Başkan Aday Adayı Gazeteci Yazar Mustafa Küpeli; Avcılar halkının bir kuruşunu harcamadan yerinde kentsel dönüşümü yapıp hiçbir ücret almadan herkesin evini teslim edeceği noktasında taahhütte bulundu...

Mustafa Değirmenci avcılar Haberi

Mustafa Değirmenci avcılar

Mustafa Değirmenci kimdir?

Mustafa Değirmenci, 1957 yılı İstanbul Avcılar ilçesi Firüzköy doğumlu. İlkokulu Firuzköy İlköğretim Okulu'nda Ortaokulu ve Liseyi Avcılar 50. yıl lisesinde bitiren Mustafa Değirmenci, İstanbul Avcılar Belediye Başkanı.


Mustafa Değirmenci, yüksek öğrenimine o yılların olumsuz koşullarından dolayı yarım bırakmak zorunda kaldı. Uzun yıllar Firüzköy Spor Kulübü’nde ve kısmen Beşiktaş genç takımında futbol oynadı. 


İş yaşamına 1981 yılında İGS A.Ş'de başlayan Mustafa Değirmenci, 1985 yılından 18 Nisan 1999 seçimlerinde Avcılar Belediye Başkanı seçilinceye kadar Dinarsu İmalat ve Ticaret A.Ş'de yönetici olarak görev yaptı.


18 Nisan 1999 yılında DSP’den Belediye Başkanı seçildi. Daha sonra CHP’ye geçen Mustafa Değirmenci, 28 Mart 2004 ve 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı oldu.


Avcılar’da 3 dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Değirmenci, ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı...