Nata İncek son durum

Nata İncek son durum

Toplamda 175 adet daireden meydana gelen proje 20 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor. Nata İncek projesinde 4+1 ve 6+1 şeklinde daireler dizayn edildi.

Ankara Nata İncek'te 1 yıl ödeme yok! Yüzde 1 peşinatla!

20 katlı 4 bloktan meydana gelen proje Nata Holding tarafından hayata geçiriliyor. Toplamda 175 adet daireden meydana gelen proje konum olarak Ankara İncek'te Taşpınar Mahallesi'nde yükseliyor.

Nata İncek'te 1 yıl ödemesiz! 120 aya varan vadeli ödemelerle!

Nata Holding tarafından hayata geçirilen projede 4+1 ve 6+1 şeklinde daireler yer alıyor. 20 katlı 4 bloktan oluşan Nata İncek'te teslimlerin 2016 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Nata İncek'te 60 ay 0 faizle!

Fiyatların 950 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede Nata Holding imzası bulunuyor. 60 aya kadar 0 faizle taksit imkanı sunulan projede toplamda 175 daire yer alıyor.

Nata İncek'te 1 yıl ödemesiz! 60 ay 0 faizle!

Nata Holding tarafından Ankara'da Gölbaşı'nda Mogan Gölü manzarasına karşı hayata geçirilen projede satış süreci devam ediyor. Nata İncek'te ödemeler 1 yıl erteleniyor.

Nata İncek Ankara projesinde fiyatlar 950 bin TL'den başlıyor!

Toplamda 175 daireden meydana gelen projede fiyatlar 950 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ankara Nata İncek Evleri'nde teslimlerin 2016'da yapılması planlanıyor.

Nata İncek'te 950 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

16 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 175 daire yer alıyor. Nata Holding imzası taşıyan projede 4+1 ve 6+1 daireler bulunuyor.

İncek 2. Etap TOKİ son başvuru tarihi!

İncek 2. Etap TOKİ son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Proje için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

Nata Holding AVM yatırımında gaza bastı!

Son dönemde perakende sektöründe yaşanan sıkıntılı sürece rağmen Nata Holding yeni yatırımlara imza atıyor. Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tanık yeni bir AVM alımı için yine yabancı bir fonla masada olduklarını belirtti...

Ankara İncek TOKİ son başvuru tarihi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı  Ankara  İncek 2. Etap projesinde yer alan 69 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Bulvar Loft'un yüzde 21 kar fırsatı kampanyasında son hafta!

Akfen İnşaat ve Akfen GYO’nun Ankara İncek’te hayata geçirdiği Bulvar Loft projesinde düzenlediği kampanyada son haftaya girildi.

Uptown İncek'te son fırsatlar!

Ankara'da yükselen Uptown İncek Konutları'nda kalan son daireler için cazip teklifler sunuluyor..

İncek TOKİ 2. Etap son başvuru günü bugün!

TOKİ İncek 2. Etap'ta yer alan 86 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

İnşaat projeleri Ankara İncek'e değer katıyor!

Ankara İncek'te, son yıllarda yoğunlaşan inşaat projeleri, emlak ve gayrimenkul piyasasında bölgeye değer katıyor. Uzmanlar, inşaat sektörüne yatırım yapan firmaların kendilerine kâr ettirecek bölge arayışı içinde olduğunun altını çizdi.

ONS İncek projesine Körfez yatırımcı ilgisi!

ONS İncek Residence yabancı yatırımcının, özellikle de Körfez ülkeleri temsilcilerinin gözdesi oldu. Son 6 aylık dönemde gerçekleştirilen toplam satışta yabancı yatırımcının payı yüzde 30’u geçti.

Ankara Nata İncek Evleri satılık!

Ankara Nata İncek Evleri satılık konutların fiyatları 950 bin liradan başlıyor. Nata İncek Evleri Ankara projesinde daire teslimlerinin bu yıl Haziran ayında yapılması planlanıyor...

Nata İncek'te satış fiyatları 950 bin TL'den başlıyor!

20 katlı 4 blok halinde inşa edilen projede toplamda 175 adet daire yer alıyor. Nata Holding tarafından yükselen Nata İncek projesinde 4+1 ve 6+1 şeklinde daire seçenekleri tasarlandı.

Ankara Nata İncek'te ödemeler 1 yıl sonra!

Nata Holding tarafından hayata geçirilen Nata İncek projesi 175 adet daireden meydana geliyor. Projede daire fiyatları 950 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Nata Holding Nata İncek'te teslimler Haziran'da!

Toplamda 175 adet daireden meydana gelen proje 20 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor. Nata İncek projesinde 4+1 ve 6+1 şeklinde daireler dizayn edildi.

Ons İncek Residence'ta 280 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

ONS Şirketler Grubu, ‘Ons İncek Residence’a özel ödeme koşulları belirledi. Peşinat sonrası teslimata kadar ara ödeme gerektirmeyen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler için son başvuru tarihi ise 3 Ocak Pazar...

Nata İncek son durum

Nata İncek son durum Nata İncek son durum

Nata Holding tarafından hayata geçirilen projede daire fiyatları 950 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 20 katlı 4 blok halinde yükselen proje konum olarak Ankara  İncek'te Taşpınar Mahallesi'nde yer alıyor. 


Nata İncek projesinde toplamda 175 adet daire bulunuyor. Projede ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşin ödeme yapıldıktan sonra 120 aya kadar kredide yüzde 0,6 faiz oranıyla 60 aya kadar taksitte sıfır faiz oranı sunuluyor. 


4 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon şeklinde daire seçeneklerinin tasarlandığı Nata İncek'te  teslimlerin Haziran 2016'da yapılması öngörülüyor. Projede ödemeler 1 yıl sonra yapılıyor.


Nata İncek Evleri  Ankara  adres: Taşpınar Mahallesi, Kümeevleri No: 536 İncek - ANKARA


Nata İncek Evleri Ankara iletişim

Telefon: 0 (312) 489 83 84

Nata İncek hakkında detaylı bilgi için...