Naturel Collection Afromosia

Naturel Collection Afromosia

Türkiye’nin önde gelen markalarından Peli Parquet ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşıyor. Peli Parquet’nin Naturel Collection Afromosia ürünü kullanıldığı ortama büyülü bir görüntü kazandırıyor.

Naturel İstanbul Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Naturel İstanbul Yapı Denetim Limited Şirketi bugün Avcılar'da Mehmet Yıldırım tarafından kuruldu.

Luxury Collection Resort & Spa 20 Haziran'da yeniden açılıyor!

Bodrum’da yer alan ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşzamanlı olarak 20 Haziran 2020 tarihinden sonra kapılarını açıyor.

Naturel Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Naturel Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Seyfettin Şimşek tarafından kuruldu. 

Naturel Toprak Peyzaj İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Naturel Toprak Peyzaj İnşaat Anonim Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Abdulkadit Çolak, Ebubekir Aktaş ve Volkan Akdemir tarafından kuruldu.

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Açıldı

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te misafirlerini ağırlamak üzere kapılarını açtı. Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton, Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini teşkil eden konaklarda misafirlerini zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Reges, a Luxury Collection Resort Çeşme açıldı!

Marriott Grubu'nun lüks segment markalarından The Luxury Collection, Türkiye’deki  üçüncü otelini Çeşme'de Reges, a Luxury Collection Resort & SPA adıyla hizmete açtı...

Ant Yapı, Radisson Collection’ı Bodrum’a getiriyor!

Ant Yapı, beşinci turizm yatırımını, dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group’un premium markası Radisson Collection ile Bodrum’da gerçekleştiriyor. Radisson Collection Resort & Spa Bodrum 2021 yılında faaliyete geçecek...

Radisson’un Collection dönüşümü!

İstanbul'un en güzel boğaz manzaralarından birine sahip Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul, 2019 yılında Radisson Hotel Group bünyesindeki en lüks marka olan Radisson Collection'a dönüşmeye hazırlanıyor…

The Naturel Craft Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

The Naturel Craft Mimarlık Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Meltem Kanar tarafından kuruldu. 

Mudo'nun iki sembol mağazası kapandı!

Mudo, Mudo Collection ve Mudo Consept ile iki farklı konseptte faaliyet gösteriyor. İddiaya göre Maslak'taki mağazalar kapanmış.Bu arada İstanbul Torium AVM'deki mağaza da geçtiğimiz günlerde kepenk indidi...

Magma Naturel Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Magma Naturel Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 40 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Toprak, Abdullah Turan ve Mehmet Nuri Turan ortaklığında kuruldu. 

Naturel Atık Su Arıtma Teknojileri Kurumsal Tedarik Hizm. Dan. Tic. ve San. Anonim Şirketi kuruldu!

Naturel Atık Su Arıtma Teknojileri Kurumsal Tedarik Hizm. Dan. Tic. ve San. Anonim Şirketi Elif Kurşun tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Seramiksan'dan New Orleans serisi!

Seramiksan, New Orleans serisi ile beyazın en güzel halini seramiğe yansıtırken yaşam alanlarında natürel bir hava estiriyor.

Naturel Collection Afromosia

Naturel Collection Afromosia Naturel Collection Afromosia

Türkiye’nin önde gelen markalarından Peli Parquet ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşıyor. Peli Parquet’nin Naturel Collection Afromosia ürünü kullanıldığı ortama büyülü bir görüntü kazandırıyor.


Yaşam alanlarına ahşabın doğallığını ve sıcaklığını getiren Peli Parquet, aynı zamanda kullanım avantajlarını da beraberinde sunuyor.


Ekonomik ve uzun süre dayanıklılığa sahip olan Peli Parquet’nin Naturel Collection Serisi mekanın daha bütün olarak algılanmasını sağlıyor. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz seri klasikleşmiş doğal ahşap görünümü ile etkileyici mekanlar elde etmenize yardımcı oluyor.


Geniş ürün çeşitliliğiyle Peli lamine parke grubundan olan Naturel Collection on bir farklı renk çeşitliliğine sahip.


Kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Peli Parquet, trendleri yakından takip etmek isteyenler için vazgeçilmez bir yerde...