29 / 01 / 2023

nazilli belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları

nazilli belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları

Nazilli Belediyesi tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na yapılan kentsel dönüşüm için hızlı kamulaştırma kararı başvurusunun Bakanlar Kurulu'nca onaylanmasıyla başlayan çalışmaların ilk aşamasını oluşturan 32 dairede sona gelindi...

Nazilli'de kentsel dönüşüm başladı!

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kentsel dönüşüm için hızlı kamulaştırma kararı başvurusunun Bakanlar Kurulu'nca onaylanmasının ardından ilçede çalışmalarının hız kazandığını söyledi. Nazilli'de kentsel dönüşüm başladı...

Başakşehir Belediyesi kentsel dönüşümde hız kesmiyor!

Başakşehir Belediyesi, kentsel yenileme çalışmalarıyla dikkatleri çekiyor. Tamamlanan ve devam eden dönüşüm çalışmalarıyla ilçe genelindeki riskli bina oranının yüzde 50’den yüzde 15’e düşürüldüğü belirlendi. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm yatırımlarını artıracak!

2022 senesi için yapılacak yatırımlarını açıklayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, gelecek sene kentsel dönüşümde de yatırımlarını hızlandıracaklarını dile getirdi.

Yıldırım Belediyesi kentsel dönüşümde hız kesmiyor!

Yıldırım Belediyesi’nin, ilçenin dönüşümünde model olacak Mevlana Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 7. Etap’ta ihale süreci bitirildi. 

Ümraniye Belediyesi kentsel dönüşüm toplantılarının üçüncüsünü gerçekleştirdi!

Ümraniye Belediyesi tarafından ilçede bazı mahallelerinde yaşanan kentsel dönüşüm sıkıntılarını gidermek için açılan kentsel dönüşüm ofislerinde bilgilendirme toplantılarının üçüncüsü yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi kentsel tasarım yarışması sonuçlandı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kentsel tasarım yarışması sonuçlandı. Projede  kazanan isimler açıklandı. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden kentsel dönüşüm için ilk adım!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları için Depreme Hazırlık ve Kentsel Dayanıklılık çalıştayının ilkini gerçekleştirdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kentte yapılacak çalışmalar için her şeyin hazır olduğunu dile getirdi.

Mamak Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 248 konut teslim edildi!

Mamak Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesinin ikinci etabı kapsamında tamamlanan 248 konut, hak sahiplerine kura ile teslim edildi...

Kocasinan Belediyesi kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor!

Kocasinan Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Yunus Emre Mahallesi’nde, 112 daire ve ticaret alanlarıyla ilgili müteahhitlerle anlaşma sağladıklarını açıkladı.

Şahinbey Belediyesi'nde kentsel dönüşüm rekoru!

Gaziantep'in Şahinbey İlçe Belediyesi kentsel dönüşüm kapsamında 7 bin 594 yapıyı kamulaştırarak yıkımını gerçekleştirdi ve kentsel dönüşüm rekoru kırdı. 

Mamak Belediyesi kentsel dönüşüm kura çekilişi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ve Mamak Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen Mamak kentsel dönüşüm kura çekilişi yapıldı.

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm 1. Etap'ta tapular teslim edildi!

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm 1. Etap Tapu Teslim Töreni'nde konuşan Bakan Özhaseki: "Türkiye'de adeta bir seferberlik başlatıyoruz. Bu seferberlik neticesinde ne kadar depreme dayanıksız yapımız varsa Allah'ın izniyle 15 sene içerisinde hepsini yenileyeceğiz" dedi.

Bingöl Belediyesi kentsel dönüşüm için kredi çekecek!

Bingöl Belediyesi’nin Eylül ayı meclis toplantısında, kentsel dönüşüm için ihtiyaç duyulan 230 milyon Türk Lirası kredi işleriyle ilgili her türlü işlemi yapmaya Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye yetki verilmesi kararlaştırıldı.

Hacılar Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli atıldı!

Kayseri Hacılar ilçesindeki, Hacılar Belediyesi Kentsel Dönüşüm 1. etabının temel atma töreni gerçekleşti.

nazilli belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları Haberi

nazilli belediyesi kentsel dönüşüm çalışmaları

Nazilli Belediyesi tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na yapılan kentsel dönüşüm için hızlı kamulaştırma kararı başvurusunun Bakanlar Kurulu'nca onaylanmasıyla başlayan çalışmaların ilk aşamasını oluşturan 32 dairede sona gelindi. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyesi'nin Aşağı Nazilli'deki 50 dönümlük alandaki değişim ile Nazilli'nin rahat bir nefes alacağını belirtti. 


Habertürk...