Necmettin Azgın

Necmettin Azgın

Ziya İç Dekorasyon İnşaat Taahhüt Metal ve Metal Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Necmettin Azgın tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 20 Ocak'ta kuruldu.

N Akyüz Yapı İnşaatçılık Taahhüt Ve Oto Bakım Servisi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

N Akyüz Yapı İnşaatçılık Taahhüt Ve Oto Bakım Servisi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Necmettin Akyüz tarafından kuruldu.

Adar Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adar Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Atmaca, Emin Azgın, İdris Koç ve Mehmet Dinçer ortaklığında kuruldu.

Özder Otomotiv İnşaat Kozmetik Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özder Otomotiv İnşaat Kozmetik Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Serat Azgın tarafından kuruldu.

Reform Hafriyat İnşaat Taahhüt Nakliyat Mobilya İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reform Hafriyat İnşaat Taahhüt Nakliyat Mobilya İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Azgın, Battal Azgın ve Hatice Aydın tarafından kuruldu. 

Saadet Partisi'ni icra ettiren Fatih Erbakan'dan açıklama!

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Saadet Partisi Genel Merkez binasının icra yoluyla boşaltılmasına ilişkin olarak yaptığı açıklamada "Bu olay tamamen hukuki ve haklı bir sürecin sonucudur" dedi.

Saadet Partisi'nin genel merkez binası tahliye edilecek!

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz'ün açtığı dava sonucunda Saadet Partisi'nin genel merkez binası 1 ay içinde tahliye edilecek.

Polisan'ın acı günü! Necmettin Bitlis vefat etti!

Polisan Fabrikasının sahibi Necmettin Bitlis vefat etti. Bitlis'in cenazesi 26 Ekim Perşembe günü İstanbul Teşfikiye Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecek..

Oruçoğlu İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oruçoğlu İnşaat Ticaret Limited Şirketi Arzu Azgın tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Sancaktepe Necmettin Erbakan Külliyesi açılış töreni düzenlendi!

Sancaktepe Belediyesi tarafından yaptırılan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Külliyesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle açılıyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne 15 Temmuz Yerleşkesi kuruluyor!

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker düzenlediği basın toplantısı ile ‘2016-2017 Öğretim ve Eğitim Güz Dönemi’ni değerlendirdi. Şeker, “Zaman, nitelikli insan gücünü arttırma zamanıdır” dedi.

Azgün Yapı Hafriyat Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Azgün Yapı Hafriyat Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 560 bin TL sermaye ile bugün Murat Çal imzasıyla kuruldu.

Kocaeli Necmettin Erbakan Parkı yenileniyor!

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Diliskelesi’nde bulunan Necmettin Erbakan Parkı'nın yeniden düzenlenerek Diliskelesi halkının hizmetine sunulacağının müjdesini verdi.

Aydın Söke'deki pazar yerlerine konut mu inşa edilecek!

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu üyesi Necmettin Ünüvar, ''Söke İlçemizdeki Pazar yerinin konut ve işyeri olmasını doğru bulmuyoruz. Biz pazarcı esnafımızın yanındayız.”dedi.

Necmettin Azgın Haberi

Necmettin Azgın

Ziya İç Dekorasyon İnşaat Taahhüt Metal ve Metal Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Necmettin Azgın tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 20 Ocak'ta kuruldu. 


Ziya İç Dekorasyon İnşaat Taahhüt Metal ve Metal Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; her türlü dekorasyon hizmetleri.Resmi ve özel kuruluşların evlerin dekorasyonunu yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Ziya İç Dekorasyon İnşaat Taahhüt Metal ve Metal Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Başakşehir, Dersan Koop Sanayi Sitesi, S-1 Blok...