Nef Koruköy teslim tarihi

Nef Koruköy teslim tarihi

NEF'in en prestijli projelerinden olan Nef Çekmeköy projesinin 3. etabı olan Nef Koruköy projesi Eylül ayında satışa çıkacak...

Nef Koruköy Eylül'de satışta!

NEF'in en prestijli projelerinden olan Nef Çekmeköy projesinin 3. etabı olan Nef Koruköy projesi Eylül ayında satışa çıkacak...

Nef Ataköy 22'de 810 hak sahibine tapuları teslim edildi!

İstanbul’un öncü projeleri arasında yer alan Nef Ataköy 22 projesinde, ödemelerini tamamlayarak tapu almaya hak kazanan 810 ev sahibine tapuları teslim edildi.

Brentford London Nef ne zaman teslim?

Nef Brentford London projesi 73 daireden meydana geliyor. Peki Brentford London Nef ne zaman teslim edilecek?

NEF Gölköy teslim!

NEF tarafından Bodrum'un Yalıkavak İlçesi'nde inşa edilen NEF Gölköy projesinde 5,35 TL sabit Euro kuru avantajı başlatıldı. Peki, projede daire teslimleri ne zaman yapılacak? İşte NEF Gölköy teslim tarihi...

Nef 2018'de 2 bininci konutu teslim etti!

Son 3 senede toplam 17 proje ve 5 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Nef, bu yılki 2 bininci evini teslim etti...

Nef Bahçelievler ne zaman teslim?

Nef Bahçelievler projesinde alanları 60 ile 270 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 niteliğinde daireler yer alıyor. Peki Nef Bahçelievler ne zaman teslim?

Nef Kandilli 2020'de teslim!

Nef Kandilli 2020'de teslim edilecek. Timur Gayrimenkul imzası ile Üsküdar'a bağlı Kandilli'de hayata geçirilen projede boğaz manzarasına hakim daireler yer alıyor.

NEF Kandilli ne zaman teslim?

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen NEF Kandilli projesinde fiyatlar 1 milyon 900 bin TL'den başlıyor. Peki NEF Kandilli ne zaman teslim?

Nef Koruköy Konut Projesi!

Nef Koruköy Konut Projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy'de hayata geçirildi. Proje Nef Çekmeköy'ün 3. etabı olarak yükselecek...

Nef Koruköy nerede?

NEF Çekmeköy'ün 3. etabı olarak projelendirilen Nef Koruköy projesi çok yakın zaman içerisinde satışa çıkacak. 

Nef Koruköy yakında satışta!

NEF Çekmeköy'ün 3. etabı Nef Koruköy yakında satışa çıkacak.

NEF Basın Ekspres Evleri ne zaman teslim?

Timur Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen NEF Basın Ekspres projesi 503 daire ve 10 ticari birimden meydana geliyor. Peki NEF Basın Ekspres Evleri ne zaman teslim?

Nef 36 Güneşli teslim tarihi!

Nef 36 Güneşli teslim tarihi Aralık 2019 yılı olarak belirtiliyor. Nef 36 Güneşli'de dairelerin metrekare fiyatı 5 bin 500 TL'den başlıyor...

Nef Koruköy teslim tarihi

Nef Koruköy teslim tarihi Nef Koruköy teslim tarihi

Türkiye'nin en güvenilir şirketlerinden olan Nef, Çekmeköy'de yeni projesine başladı. Nef Çekmeköy projesi 3 etap şeklinde inşa ediliyor.

Nef Çekmeköy'ün son etabı olacak Nef Koruköy projesinin Eylül ayında satışa çıkacağı açıklandı. Firma, 474 konuttan oluşan Çamlıtepe ve 409 konuttan oluşan Ormantepe etaplarında ise satışları tamamladı.

Nef Koruköy Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, gölet, zen bahçesi, barbekü alanı, seyir terasları, hobi bahçeleri, macera parkı bulunuyor.

Merkezi konumda yükselen Nef Koruköy projesi Yenidoğan Metro İstasyonu'na 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 26 kilometre, 15 Temmuz Köprüsü'ne 28.6 kilometre, FSM Köprüsü'ne 27.2 kilometre, YSS Köprüsü'ne 50.4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Nef Koruköy projesinde satış fiyatları açıklandığı zaman haberimizin içerisinde yer alacak...

Nef Koruköy iletişim:
Adres: Nişantepe Mahallesi, Figen Sokak, 34794 Çekmeköy/İstanbul
Web:...