Nef Merter 14 evleri fiyatları

Nef Merter 14 evleri fiyatları

Toplam 399 tane daireye yer verilen Nef Merter Konutları İstanbul Avrupa Yakası Güngören'de hayata geçiriliyor. Peki satışları devam eden Nef Merter ne zaman teslim edilecek?

Nef Merter ödemeleri!

Stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerinin yer aldığı Nef Merter Konutları Timur Gayrimenkul imzası ile hayata geçiriliyor. Nef Merter ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Nef Merter 14 iletişim bilgileri!

Yüzde 25 peşinat ödemeleri 2 yıl boyunca yapılan Nef Merter 14'te toplam 399 tane konut yer alıyor. Nef Merter 14 iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Nef Merter 14 Evleri fiyatları!

Metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde inşa edilen Nef Merter 14 Evleri fiyatları daire tiplerine göre değişiyor. Satışları devam eden proje Timur Gayrimenkul imzası ile yükseliyor.

Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 fiyat!

Nef Merter 14 konut projesindeki dairelerin alanları 39 ile 89 metrekare arasında değişiyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor. İşte Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 fiyat listesi...

Nef Merter 14 nerede?

Nef Merter 14 projesinde peşinat ödemesi 24 ay sonra yapılıyor. Projedeki dairelerin teslimleri 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. Peki Nef Merter 14 nerede?

Nef Merter Konutları nerede?

Nef Merter daire fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 2 blok halinde yükselen projede daire alanları 39 - 89 metrekare arasında değişiyor. Peki Nef Merter Konutları nerede?

Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı'yla taksit ödemeleri 2017'de başlıyor!

Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı ile peşinat ödemeleri 24 aya bölünüyor. Böylelikle peşinat taksitleri 2 bin 700 TL'den başlıyor. Banka kredili ödemeler ise 2017'de başlıyor.

Nef Merter ödemeleri!

Stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerinin yer aldığı Nef Merter Konutları Timur Gayrimenkul imzası ile hayata geçiriliyor. Nef Merter ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Timur Gayrimenkul Nef Merter Evleri!

Daire teslimleri Eylül 2016'da gerçekleşecek olan Timur Gayrimenkul Nef Merter Evleri 270 bin liradan başlangıç gösteriyor. Satışları devam eden proje 2 blok halinde yükseliyor.

Nef Merter Residence!

Timur Gayrimenkul imzası ile inşa edilen Nef Merter Residence konut projesinde yer alan dairelerin alanları 39 metrekare ile 89 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor.

Nef Merter Rezidans fiyatları!

Metrobüse ve metroya yürüme mesafesinde yer alan Nef Merter 14 Evleri 2 blok halinde inşa ediliyor. Peki satışları devam eden Nef Merter Rezidans fiyatları ne kadar?

Nef Merter Evleri ulaşım!

Nef Merter Evleri ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Daire teslimlerinin 2016 yılının Eylül ayı içerisinde yapılması planlanan proje toplam 399 adet konuttan meydana geliyor.

Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı devam ediyor! Peşinatı 24 ayda öde!

Peşinatın 24 ayda ödendiği, banka kredisi taksitlerinin 2017 yılında başladığı Nef Merter Kolay Yatırım Fırsatı devam ediyor. Projede Peşinatlar için aylık taksit 2.700 TL'den başlıyor.

Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 iletişim!

Timur Gayrimenkul Nef Merter 14 iletişim bilgileri haberimizde bulunuyor. Satışları devam eden projede yer alan dairelerin alanları 39 metrekare ile 89 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Nef Merter 14 ödemeleri!

Nef Merter 14 ödemeleri haberimizin devamında yer alıyor. 10 ve 15 katlı 2 bloktan oluşan projede daireler 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Nef Merter 14 iletişim bilgileri!

Yüzde 25 peşinat ödemeleri 2 yıl boyunca yapılan Nef Merter 14'te toplam 399 tane konut yer alıyor. Nef Merter 14 iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Nef Merter 14 satış ofisi adres!

Nef Merter 14 satış ofisi adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Dairelerin 2016 yılı Eylül ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan projenin satış süreci devam ediyor.

Nef Merter 14 Evleri satış ofisi!

Nef Merter 14 Evleri satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Timur Gayrimenkul imzası ile yükselen proje stüdyo ve 1 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Nef Merter 14 evleri fiyatları Haberi

Nef Merter 14 evleri fiyatları

"Nef Merter ne zaman teslim?" sorusunun yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Projede daire fiyatları 270 bin liradan başlangıç gösteriyor.


Nef Merter Konutları 'nın ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşinat dairelerin teslimine kadar aylık yüzde 1 oranında taksitlendiriliyor. Projede kalan tutar için ise banka kredisi ile vade avantajı sağlanıyor. 


Timur Gayrimenkul imzası ile inşa edilen Nef Merter Rezidans stüdyo ve 1 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen konutlardan meydana geliyor. Projede 399 tane daire bulunuyor. 


Konut fiyatları stüdyo evlerde 270 bin TL, 1 oda 1 salon evlerde 350 bin TL'den başlangıç gösteren Nef Merter projesi 10 ve 15 kattan oluşan 2 blok halinde yükseliyor.


"Nef Merter ne zaman teslim?" sorusuna 2016 yılının Aralık ayı yanıtını verebiliriz. Projede modüler sistem sayesinde 1+0 ve 1+1 konutlar birleştirilerek,...