Nef Merter ne zaman teslim?

Nef Merter ne zaman teslim?


Firma: Timur Gayrimenkul

Proje: Nef Merter 14


Toplam 399 tane daireye yer verilen Nef Merter Konutları İstanbul Avrupa Yakası Güngören'de hayata geçiriliyor. Peki satışları devam eden Nef Merter ne zaman teslim edilecek?


"Nef Merter ne zaman teslim?" sorusunun yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Projede daire fiyatları 270 bin liradan başlangıç gösteriyor.


Nef Merter Konutları 'nın ödeme koşulları kapsamında yüzde 25 peşinat dairelerin teslimine kadar aylık yüzde 1 oranında taksitlendiriliyor. Projede kalan tutar için ise banka kredisi ile vade avantajı sağlanıyor. 


Timur Gayrimenkul imzası ile inşa edilen Nef Merter Rezidans stüdyo ve 1 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen konutlardan meydana geliyor. Projede 399 tane daire bulunuyor. 


Konut fiyatları stüdyo evlerde 270 bin TL, 1 oda 1 salon evlerde 350 bin TL'den başlangıç gösteren Nef Merter projesi 10 ve 15 kattan oluşan 2 blok halinde yükseliyor.


"Nef Merter ne zaman teslim?" sorusuna 2016 yılının Aralık ayı yanıtını verebiliriz. Projede modüler sistem sayesinde 1+0 ve 1+1 konutlar birleştirilerek, 2+1 ve 3+1 konutlara dönüştürülebiliyor. 


Timur Gayrimenkul Nef Merter satış ofisi 

Telefon : 444 9 633

Web: www.nef.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor