11 / 12 / 2023

Nef ofis binası nerede

Nef ofis binası nerede

Bugüne kadar bir çok projede imzası bulunan, son 3 yılda 7000'den fazla kişiyi kendi evleri ve ofisleri ile buluşturan Nef, yeni ofis binasına taşındı.

Nef, Kandilli'de Caroline Koç'un kiracısı oldu!

Nef merkez ofis olarak kullanmak üzere Kandilli'deki Caroline Koç'un tarihi köşkünü 1 yıllığına aylık 20 bin + KDV bedelle kiraladı...

Nef mağazaları yarın satışta!

Nef mağazaları yarın açık artırmaya çıkıyor. Nef'in 13 projesinde yer alan ofis ve mağazalar yarın sahiplerini bulacak. 

Nef mağaza ve ofislerini açık artırmayla satıyor!

Nef mağaza ve ofislerini açık artırmayla satıyor. Nef imzası taşıyan Nef Bahçelievler, Nef Ataköy, Nef Kağıthane, Nef Levent ve Nef Sancaktepe'de ofis fiyatları 249 bin TL'den başlıyor.

Nef Ataköy Konutları güncel ödeme kampanyası!

Nef Ataköy Evleri, Timur Gayrimenkul imzası ile Ataköy'de konut, ofis, mağaza ve otel olarak yükseliyor. Nef Ataköy projesinde yüzde 20 peşinatla ev sahibi okunabiliyor...

Nef Ataköy Emlak Konut kampanyası 2017!

Konut, ofis, otel ve mağazalardan oluşan Nef Ataköy projesi 6 blok şeklinde İstanbul Avrupa Yakası Ataköy'de inşa ediliyor. Projede fiyatlar 822 bin TL'den başlıyor. İşte Nef Ataköy Emlak Konut kampanyası 2017...

Nef yeni ofis binasına taşındı!

Bugüne kadar bir çok projede imzası bulunan, son 3 yılda 7000'den fazla kişiyi kendi evleri ve ofisleri ile buluşturan Nef, yeni ofis binasına taşındı.

Nef Ataköy güncel fiyatlar 2017!

24 bin 208 metrekare arsa üzerinde hayat bulan Nef Ataköy projesinde; 1.269 konut, 232 odalı otel, 20 bin metrekare mağaza ve 10 bin metrekare ofis alanı bulunuyor. İşte, Nef Ataköy güncel fiyatlar 2017...

Nef Ataköy fiyat 2017!

Bu yıl teslim edilmesi planlanan Nef Ataköy projesinde 1.269 konut, 10 bin metrekare ofis alanı, 20 bin metrekare mağaza alanı ve 232 odalı otel bloğu bulunuyor. İşte Nef Ataköy fiyat 2017...

Nef, Bağdat Caddesi'nde satış ofisi açtı!

Nef, Bağdat Caddesi’nde ofis açtı. Satış ofisinde, ödüllü projelerini ocak ayı boyunca ek avantajlarla satışa sundu.

Nef Ataköy kampanyası ne zaman bitecek?

Konut, ofis ve mağazaların yer aldığı Nef Ataköy 22 projesi 6 blok halinde yükseliyor. Peki Nef Ataköy kampanyası ne zaman bitecek?

Nef Ataköy 22 kampanya detayları!

Nef Ataköy 22 kampanya detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen projede konut, ofis ve mağazalar bulunuyor.

Nef'ten öğrenci evlerine 750 milyon TL'lik yatırım!

Konut, ofis ve alışveriş merkezinin yanı sıra öğrenci evleri ve yaşlı bakım evi gibi yatırımlara da ihtiyaç olduğuna dikkat çekiliyor. Bu alandaki potansiyeli değerlendiren gayrimenkul şirketi Nef, öğrenci rezidansı hayata geçirmeye karar verdi.

Ottoman Evershıne İnşaat Proje Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ottoman Evershıne İnşaat Proje Ticaret Anonim Şirketi, 50 bin TL sermaye ile 29 Nisan'da Kağıthane, Sultan Selim Mahallesi, Hümeyra Sokak No:7 Nef 09 Nef Ofis'te kuruldu.

Nef ofis binası nerede Haberi

Nef ofis binası nerede

Bugüne kadar onlarca projeye hayat veren, son 3 yılda 7000'den fazla kişiyi kendi evleri ve ofisleri ile buluşturan Nef, yeni ofis binasına taşındı.


Nef'in yeni ofis binası Türkiye'nin en iyi ofis projesi seçilen Apa Nef Levent'te. 


Nef yeni ofis binası adres: Esentepe Mh. Ali Kaya Sk. No:3, Apa Nef Plaza K:5-6 Levent, 34394...