27 / 06 / 2022

Neotech yeni ürünleri

Neotech yeni ürünleri

Çocuklu aileler bu haber sizin için. KDV hariç 199 dolara evlere internet kameralı güvenlik sistemi kuruluyor.

Uygun fiyatlı bebek ürünleri A101’de! Yeni ürünler uygun fiyatlar…

A101 2 Haziran Perşembe günü satışa sunacağı ürünlerin yer aldığı kataloğu yayınladı. Bu haftaki katalogda çeşit çeşit bebek ürünleri göze çarpıyor. Bebek banyo havlusunda mamaya kadar bebek bakımına ve ihtiyaçlarına dair pek çok ürün A101’de. 

Bu cumartesi ŞOK ucuz ürünleri! 28-31 mayıs yeni katalog yayınlandı...

Her hafta olduğu gibi bu haftada ŞOK Market yeni ürünlerinin yer aldığı kataloğu yayınladı. 28-31 Mayıs tarihlerinde geçerli olan ürünler, her mağaza için en az 1 adet stok ile sınırlı olacak. Ürünlerin stokları konusunda ŞOK Market’in web sitesinden bakabilirsiniz.

BİM’e hangi temizlik ürünleri geliyor? İşte BİM 10 Mayıs fiyat listesi!

Her hafta getirdiği uygun fiyatlı ürünlerler vatandaşın en çok tercih ettiği marketler arasında yer alan BİM’in yeni hafta getireceği ürünler de belli oldu. BİM’in 10 Mayıs 2022 kataloğunda hangi temizlik ürünleri öne çıkıyor? Bu hafta BİM’de hangi ürünlerde indirim var?

Nurettin Özdebir: Hangi ürünleri Çin'den sağlıyoruz tespit edilmeli!

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, yeni tip koronavirüs salgınının Türkiye ekonomisine etkilerinin ortaya çıkarılması gerektiğini belirterek, "Hangi ürünleri Çin'den sağladığımız ve nasıl etkileneceğimiz tespit edilmeli" dedi.

Suat Çalbıyık, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu'nun başkanı oldu!

Oyak Çimento, Beton, Kağıt Grup Başkanı olan Suat Çalbıyık, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu'nun yeni başkanı oldu...

Yataş'a Aşkabat Türk İhraç Ürünleri Fuarı'ndan ödül!

Yataş Grup, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta gerçekleştirilen "Türk İhraç Ürünleri Fuarı"nda yeni tasarımlardan oluşan ürünlerini tanıttı. Fuar kapsamında Yataş standı "En Güzel Stant" kategorisinde ödüle layık bulundu.

Ersa Mobiya'nın en yeni ürünleri CNR IMOB Fuarı'nda görücüye çıktı!

Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanları, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA Mobilya, yeni ürünlerini, showroom konseptini ve logosunu CNR IMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nda görücüye çıkardı.

İstanbul Su Ürünleri Hali nerede?

Kumkapı'da 32 yıl hizmet verdikten sonra Gürpınar’da yeni yapılan kompleksine taşınan İstanbul Su Ürünleri Hali, 452 bin metre karelik bir alana kurulu ve limana sahip.

AGT yeni ürünlerini Intermob Fuarı'da sergileyecek!

İleri teknolojisiyle ahşabı kişiye ve kurumlara özel işleyerek geliştiren AGT, en yeni ürünleri ve akıllı çözümleriyle Intermob’da ziyaretçilere farklı bir deneyim yaşattı.

B&B Italia ve Maxalto’nun yeni ürünleri Türkiye'de!

Kalitesi ve tasarımlarıyla farklılaşan dünya markaları B&B Italia ve Maxalto’nun yeni ürünleri, tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de beğeniye sunulmaya başladı.

Gürpınar Su Ürünleri Hali hizmete açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Gürpınar’da inşa ettiği 452 bin metrekarelik, Avrupa’nın en büyük ve modern Gürpınar Su Ürünleri Hali'ni yeni sezonla birlikte hizmete aldı.

Gürpınar Su Ürünleri Hali bugün açılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketi ÖZİDAŞ tarafından işletmeciliği yürütülecek olan Gürpınar Su Ürünleri Hali yeni balık sezonu ile hizmete giriyor.

Gürpınar Su Ürünleri Hali hizmete giriyor!

ÖZİDAŞ tarafından işletmeciliği yürütülecek olan Gürpınar Su Ürünleri Hali yeni balık sezonu ile hizmete giriyor. E-Mezat sistemi ile ürünler, elektronik ortamda alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyor.

Neotech yeni ürünleri Haberi

Neotech yeni ürünleri

Neotech'in Temmuz ayında Türkiye pazarına sunacağı yeni ürün D-Link IP (İnternet Protokolü) güvenlik kamerası, hem güvenlik ihtiyacı duyan kurumlara, hem de çocuğunu izlemek isteyen çalışan ebeveynlere aradıkları çözümü sunuyor.

İletişim ve tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren Neotech, Türkiye pazarına yepyeni bir ürün sunmaya hazırlanıyor. Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan D-Link 10x optik zoom'lu ve IP (İnternet Protokolü) tabanlı güvenlik kamerası, kurumsal ve bireysel kullanım için ideal bir çözüm sağlıyor. Başka bir deyişle ürün, hem güvenlik ihtiyacı duyan kurumlara, hem de çocuğunu izlemek isteyen çalışan ebeveynlere hitap ediyor. Ürünün KDV hariç satış fiyatı 199 dolar.

D-Link güvenlik...