neslikar konakları fiyatları

neslikar konakları fiyatları

Kocaeli'nde Sapanca ve Kartepe'ye 7'şer km mesafede yer alan Neslikar Konakları, yazın su kayağı yapmak için Sapanca'ya, kışın da kayak zevki için Kartepe'ye gitme şansı sağlıyor.

Ankara Terrace Mogan Konakları fiyatları!

Ankara Terrace Mogan Konakları fiyatları dairelerin planlarına göre değişiklik gösteriyor. ÖRYAP İnşaat tarafından yükselen projede 17 villa bulunuyor. 

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları fiyatları 2018!

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları fiyatları 2018 haberimizde yer alıyor. Burçlar Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy'de inşa edilen proje 86 daire ve 8 mağazadan oluşacak. 

3S Firuze Konakları fiyatları 2018!

Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde konumlandırılan 3S Kale Firuze Konakları'nda teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor..

Koşuyolu Konakları fiyatları!

Koşuyolu Konakları fiyatları daire alanlarına ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor. Az katlı konutların butik şıklıkla bir araya geldiği Koşuyolu Konakları'nda 58 daire bulunuyor. 

Avcılar Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen Avcılar Firuze Konakları 523 konut ve 45 ticari birimden oluşuyor. Peki Avcılar Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

Altınvadi Konakları fiyatları 310 bin TL'den başlıyor!

BM Star Yapı imzasıyla hayata geçirilen Altınvadi Konakları "Maltepe'nin yeni nefesi" sloganıyla basına tanıtılıyor. Altınvadi Konakları fiyatları 310 bin TL'den başlıyor.

Dap Validebağ Konakları fiyatları ne kadar?

İstanbul'un Anadolu yakasında Altunizade'de inşa edilen Validebağ Konakları 368 konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. Peki Dap Validebağ Konakları fiyatları ne kadar?

Avcılar 3S Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirimin yapıldığı 3S Firuze Konakları projesi 523 daire ve 45 dükkandan oluşuyor. Peki Avcılar 3S Firuze Konakları fiyatları ne kadar?

Avcılar 3S Firuze Konakları ödeme seçenekleri 2017!

Toplam 523 daire ve 45 ticari birimden meydana gelen 3S Firuze Konakları fiyatları 385 bin TL’den başlıyor. İşte Avcılar 3S Firuze Konakları ödeme seçenekleri 2017...

Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ne kadar?

Sur Yapı imzasını taşıyan Şehir Konakları projesi 210 konut ve 10 ticari birimden oluşuyor. Peki Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları ne kadar?

Şehir Konakları fiyatları 445 bin 500 TL'den başlıyor!

Şehir Konakları fiyatları 445 bin 500 TL'den başlıyor. Ümraniye'de yer alan Şehir Konakları'nda teslimler Mayıs 2019'da gerçekleştiriliyor...

Ümraniye Şehir Konakları fiyatları!

21 bin 698 metrekare arsa alanında Sur Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Şehir Konakları projesinde avantajlı daire satışları sürüyor. İşte, Ümraniye Şehir Konakları fiyatları..

Deniz İstanbul Mercan Konakları fiyatlar 2017!

Deniz İstanbul Mercan Konakları fiyatları 372 bin TL'den başlayarak değişiyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları'nda peşin ve banka kredili ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor...

neslikar konakları fiyatları

neslikar konakları fiyatları neslikar konakları fiyatları

Satış ve pazarlaması RE/MAX Site Ofisi tarafından gerçekleştirilen Neslikar Konakları'nda fiyatlar 250.000 YTL'den başlıyor.

Kocaeli Suadiye Kestanelik mevkiinde, Sapanca ve Kartepe'ye 7'şer km mesafede bulunan Neslikar Konakları toplam 28 dubleks villadan oluşuyor. Toplam 20.200 metrekare üzerine projelendirilen sitede 14 adet, 225 metrekare büyüklüğünde 5+1 ve yine 14 adet 220 metrekare büyüklüğünde 3+1 villalar yer alıyor. Isı yalıtımı, sıvı izalasyonu yapılmış olan sitedeki her evde şömine, garaj, kombi ve doğalgaz bulunuyor. Neslikar Konakları'nda fiyatlar 250.000 YTL ile 300.000 YTL arasında değişiyor.

Neslikar Konakları'nda villaların 650 metrekare bahçesi bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılan Neslikar Konakları, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, güvenlikli site girişi, intercom sistemi ile aktivite,...