Nevşehir Emlak Konutları

Nevşehir Emlak Konutları

Nevşehir Emlak Konutları'nın geçici kabulü yapıldı ve geçici kabul tutanağı 14 Aralık 2018 tarihinde onaylandı...

Emlak Konut Ankara’yı ayrıcalıklı yaşamla buluşturuyor!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut, 65 yıldır huzur, güven, mutluluk ve yaşam alanları inşa ediyor. Emlak Konut, Ankara’yı ayrıcalıklı yaşam konseptiyle buluşturuyor...

Nevşehir Emlak Konutları yıl sonu değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Nevşehir Emlak Konutları yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Nevşehir Emlak Konutları'nın değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında inşa edilen Nevşehir Emlak Konutları'nın değerleme raporunu yayınladı.

Nevşehir Emlak Konutları'nın değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut'un Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında ihale edilen ve Cent Yapı tarafından inşa edilecek olan Nevşehir Emlak Konutları'nın değerleme raporu yayınladı.

Nevşehir Emlak Konutları için Cent Yapı'ya yer teslimi yapıldı!

Nevşehir Emlak Konutları projesi için bugün Cent Yapı İnşaat'a yer teslimi yapıldı. Cent Yapı'nın 116 milyon 722 bin TL teklifle kazandığı Nevşehir Emlak Konutları'nda daire sayısı 346, dükkan sayısı ise 74 olarak belirlendi.

Cent Yapı Nevşehir Emlak Konutları projesinde imzalar atıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesini 116 milyon 722 bin TL teklifle Cent Yapı kazandı.

Nevşehir Emlak Konutları ihalesine 16 firmadan teklif geldi!

Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi bugün gerçekleştirildi. İhalede 16 firmadan teklif geldi.

Emlak Konut'tan 2 dev ihale!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mayıs ayında 2 dev ihaleye hazırlanıyor. Nevşehir Emlak Konutları'nın inşaat ihalesini yapacak olan firma ayrıca Esenyurt Hoşdere 6. Etap arsa satışı karlığı gelir paylaşım ihalesini de gerçekleştirecek.

Nevşehir Emlak Konutları inşaat ihalesi 5 Mayıs'ta!

Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi 5 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek. Yeni inşa edilecek proje kapsamında 346 adet konut ve 74 adet dükkan yapılacak.

Nevşehir Emlak Konutları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Nevşehir Emlak Konutları Konut Ve Ticaret İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İşi" "Nevşehir Emlak Konutları" projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO Nevşehir Merkez Emek parselleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Nevşehir Merkez Emek parselleri için  hazırlatılan 2020 yıl sonu "Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

Nevşehir Emlak Konutları 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Emlak Konutları projesi için hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Nevşehir 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Emek Mahallesi' nde yer alan 2 Adet Parsel için hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Nevşehir Emlak Konutları'nın kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin kesin kabulü yapıldı. Kesin kabul tutanağı 20 Aralık'ta onaylandı...

60 ay 0 faiz oranıyla ev alabileceğiniz üç proje!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları ve Nevşehir Emlak Konutları projelerinde 60 ay 0 faiz fırsatı sunuyor...

0,60 faiz oranı ile ev alabileceğiniz 4 proje!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları, Niğde Emlak Konutları ve Nevşehir Emlak Konutları'nda yüzde 0,60 faiz ile 120 aya kadar vade imkanı sunuyor...

Nevşehir Emlak Konutları geçici kabul tutanağı onaylandı!

Nevşehir Emlak Konutları'nın geçici kabulü yapıldı ve geçici kabul tutanağı 14 Aralık 2018 tarihinde onaylandı...

Emlak Konut Nevşehir Emek değerleme raporu 2018!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Merkez Emek mahallesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Nevşehir Emlak Konutları 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Emlak Konutları projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Nevşehir'de emlak zengini çift öldürüldü!

Nevşehir’de emlak zengini çift, otomobilde yakılarak öldürülmüş halde bulundu. Çiftin uyuşturucu bağımlılarının kaldığı arsayı satın aldığı ve madde bağımlılarıyla sorun yaşadığı öğrenildi.

Nevşehir Emlak Konutları kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Nevşehir Emlak Konutları'nın değerleme raporu KAP'ta yayınlandı...

Nevşehir Emlak Konutları'nda peşinde yüzde 20 indirim!

Nevşehir Emlak Konutları'nda peşinde yüzde 20 indirim yapılıyor.  İnşaat çalışmaları yüzde 58,05 oranında tamamlanan projede 1+1 ile 4+1 arasında daire tipleri sunuluyor. 

Nevşehir Emlak Konutları Haberi

Nevşehir Emlak Konutları

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Nevşehir Emlak Konutları geçici kabulü hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO projelerinden Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin geçici kabulü yapıldı. Geçici kabul tutanağı 14 Aralık 2018 tarihinde onaylandı.

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimiz projelerinden Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin geçici kabulü yapılmış olup Geçici Kabul Tutanağı 14.12.2018 tarihinde...