26 / 06 / 2022

Nevşehir TOKİ Konutları

Nevşehir TOKİ Konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),  Nevşehir Göre’de inşa ettiği konutlar için teslim tarihlerini internet sitesinden duyurdu. 

Nevşehir’e kentsel dönüşüm ve millet bahçesi müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşüm ve ’İmar Barışı’ düzenlemesi ile ilgili çalışmaları incelemek üzere Nevşehir’e geldi. Kurum, devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

TOKİ'den Nevşehir'e 378 yeni konut!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Nevşehir'e 378 yeni konut inşa edilecek. TOKİ'nin 2017 yılında İç Anadolu Bölgesi'nde birçok yatırımı olacak.

Nevşehir TOKİ Konutları teslim edildi!

Nevşehir'de, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapımı tamamlanan 754 konut kura ile hak sahiplerine teslim edildi. Kura çekimi Nevşehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

Nevşehir TOKİ konutları için 14 milyon TL teklif geldi!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı TOKİ 2014/91514 ihale numarasıyla ihaleye çıkarttığı yapım ihalesini açık ihale usulü ile gerçekleştirdi. İhalede en yüksek teklifin 14 milyon TL oldu.

Ürgüp TOKİ konutlarında sözleşme süreci başladı!

Nevşehir Ürgüp ilçesinde TOKİ Konutlarında sözleşme süreci başlıyor. 16 Şubat 2015 tarihinde başlayacak olan sözleşme süreci ile ilgili bilgiler veren Ürgüp Belediyesi, sözleşme takvimini ve sözleşme süreciyle ilgili detaylara da yer verdi.

Nevşehir'de TOKİ tarafından 754 konut yapılıyor!

TOKİ işbirliğinde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve de Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi' nde 754 konuttan oluşan yeni bir semt daha yükseliyor.

Nevşehir TOKİ Konutları 'nın kura çekilişi gerçekleşti!

Nevşehir Belediyesi 'nin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile işbirliği halinde Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 'nde yaptırılan 419 konutun kuraları düzenlenen bir tören ile çekildi.

Nevşehir TOKİ Konutları'nda 754 konutun zemin etüdü tamamlandı!

754 konutun zemin etüdü tamamlandı Nevşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliğinde gerçekleştirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen konutlarda zemin etüdü tamamlandı.

Nevşehir Emlak Konutları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Nevşehir Emlak Konutları Konut Ve Ticaret İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İşi" "Nevşehir Emlak Konutları" projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Nevşehir Göre'de 226 konut hak sahiplerine teslim edilecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),  Nevşehir Göre’de inşa ettiği konutlar için teslim tarihlerini internet sitesinden duyurdu. 

Nevşehir Emlak Konutları 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Emlak Konutları projesi için hazırlatılan 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Nevşehir Emlak Konutları'nın kesin kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Nevşehir Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin kesin kabulü yapıldı. Kesin kabul tutanağı 20 Aralık'ta onaylandı...

Nevşehir TOKİ 2019 projesi detayları!

Nevşehir TOKİ 2019 projesi detayları haberimizde yer alıyor. Projede 94 adet konuta yer veriliyor...

Nevşehir TOKİ 2019 detayları!

Nevşehir TOKİ 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Projenin ihalesi 17 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Nevşehir TOKİ Evleri Kale projesi kura sonuçları!

Nevşehir TOKİ Evleri Kale projesinde satışa çıkarılan 206 daire sahiplerini bulunuyor. İşte Nevşehir TOKİ Evleri Kale projesi kura sonuçları....

Nevşehir Emlak Konutları geçici kabul tutanağı onaylandı!

Nevşehir Emlak Konutları'nın geçici kabulü yapıldı ve geçici kabul tutanağı 14 Aralık 2018 tarihinde onaylandı...

Nevşehir Emlak Konutları 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Emlak Konutları projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

TOKİ Nevşehir Konutları'nın inşaatı tam gaz!

Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği ile hayata geçirilen 1410 konutun inşaatı devam ediyor.

Nevşehir Emlak Konutları kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Nevşehir Emlak Konutları'nın değerleme raporu KAP'ta yayınlandı...

Nevşehir Emlak Konutları'nda peşinde yüzde 20 indirim!

Nevşehir Emlak Konutları'nda peşinde yüzde 20 indirim yapılıyor.  İnşaat çalışmaları yüzde 58,05 oranında tamamlanan projede 1+1 ile 4+1 arasında daire tipleri sunuluyor. 

TOKİ'den Nevşehir’e 1.456 konutluk yeni yaşam alanı!

TOKİ Nevşehir Merkez Toplu Konutları projesi ile 1.456 konutluk yeni bir yaşam alanı inşa ediliyor. 

Nevşehir TOKİ Konutları Haberi

Nevşehir TOKİ Konutları

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Nevşehir Göre'de inşa edilen konutların tesliminin başladığını dile getirdi. 

Haber50'de yer alan habere göre; Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, gerekli alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından 01 Aralık Salı gününden itibaren TOKİ konutlarının hak sahiplerine teslimine başlanacağı dile getirdi. 

Başkan Topçu, kasaba halkının uzun yıllar konut ihtiyacını giderecek olan 226 adet konutun hak sahiplerine teslim tarihlerinin TOKİ'nin internet sitesinde de yayınlandığını belirtti.  

TOKİ Nevşehir Derinkuyu 126 konut ihalesi...