12 / 08 / 2022

newyorkun en pahalı dairesi

newyorkun en pahalı dairesi

57'nci Cadde'de yer alan bir daire 100 milyon dolara (230 milyon lira) alıcı buldu. 360 derece görüş açılı New York manzarasına sahip daire, şehrin lüks semti Manhattan'da "en pahalı daire" rekorunu kırd

Dünyanın en pahalı 10 şehri açıklandı! Listedeki Ankara detayı şok ediyor

Veri, yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunan ECA International tarafından dünyanın en pahalı şehirleri açıklandı. Listenin başını Hong Kong'un çektiği sıralamada, Ankara çalışanlar için en ucuz şehir olarak tanıtıldı.

Milyonlarca dolar ediyor! Dünyanın en pahalı madenleri hangileridir?

Madenler, insanlık tarihinden de eskiye dayanıyor. Dünyada birbirinden değerli ve pahalı madenler yer alıyor. İşte o en pahalı madenlerin listesi!

20. Yüzyılın en pahalısı o oldu! Rekor fiyata satıldı!

Amerika ressam Andy Warhol’un ‘Shot Sage Blue Marilyn’ portesi rekor fiyata alıcı buldu. Müzayedede açık arttırmaya sunulan eser sadece 4 dakika içerisinde alıcı buldu. New York’taki Christie’s müzayede evinde meraklılarına sunulan porte 20’inci yüzyılda satışa çıkarılan en pahalı eser oldu. 

Marilyn Monroe portresi rekor fiyata satıldı! 20. yüzyılının en pahalı sanat eseri oldu

Andy Warhol'un Marilyn Monroe portresi 195 milyon dolara satıldı. Portre ünlü İtalyan ressamı Leonardo da Vinci'nin Hazreti İsa'yı resmettiği 450 milyon dolara satılan "Salvator Mundi" adlı tablonun ardından dünyanın en pahalı ikinci sanat eseri oldu.

Dünyanın en pahalı ve lüks NFT'si satışa çıktı! Satın alan gerçeğine de sahip olacak

Dünyanın en pahalı NFT'si 400 milyon dolara satışa çıktı. Cyber Yachts, satışa sunduğu mega yat NFT’sini alana gerçeğini de verecek

Dünyanın en pahalı villası satılamadı!

İtalya Roma'da dünyanın en pahalı evi olarak bilinen ve 471 milyon euro değer biçilen "Villa Aurora" alıcı bulamadı.

Türkiye'nin en pahalı ilçelerinde konut fiyatları ne oldu?

Gayrimenkul piyasasının nabzını tutan Hepsiemlak, Ekim 2021 Emlak Endeksi'ni açıkladı. Türkiye'nin satılık konutta ortalama metrekare fiyatı en pahalı ili 10 bin TL ile Muğla oldu.

Katar Kraliyet Ailesi, İngiltere’nin en pahalı evlerini alırken damga vergisi ödemedi!

Katar Kraliyet Ailesi'nin İngiltere'nin en pahalı konutlarından iki tanesini 18,5 milyon sterlinlik (yaklaşık 223 milyon TL) damga vergisi ödemeden aldığı ortaya çıktı.

ABD'de satılan üçüncü en pahalı konutu kim aldı?

Çinli e-ticaret şirketi Alibaba'nın ortak kurucusu Joe Tsai, ABD'de satılan üçüncü en pahalı konutun sahibi mi oldu?

Moskova'da en pahalı konutlar hangi semtlerde?

Moskova’da ev fiyatlarının en pahalı olduğu yerler açıklandı. Açıklanan verilere göre; listenin ilk sırasında Patriarşiye Prudı bulunuyor. Patriarşiye Prudı’de ikinci el evlerde ortalama metrekare fiyatı 1 milyon 310 bin ruble oldu.

Dünyanın en pahalı 10 evi seçildi!

Dünyanın en pahalı 10 evi seçildi. Dillere destan Zeki Paşa Yalısı, dünyanın en pahalı ikinci evi oldu. Tarihe tanıklık eden yalının fiyatı ise tam 95 milyon dolar....

Türkiye'nin en pahalı kiralık evleri!

Türkiye'nin en pahalı kiralık evler listesi açıklandı. Listede ilk sırada Bodrum'daki lüks evler yer aldı. 

Dünyanın en pahalı evi satışa çıktı!

Dünyanın en pahalı evi satışa çıktı. ABD'nin Beverly Hills kentinde bulunan ev için 1 milyar 174 milyon TL isteniyor.

newyorkun en pahalı dairesi Haberi

newyorkun en pahalı dairesi


New York'ta dünyanın en pahalı ana caddeleri arasında yer alan 57'nci Cadde'de yer alan bir daire 100 milyon dolara (230 milyon lira) alıcı buldu. 360 derece görüş açılı New York manzarasına sahip daire, şehrin lüks semti Manhattan'da "en pahalı daire" rekorunu kırdı. Dairenin alıcısının ismi ise açıklanmadı. One57 gökdeleninin 89 ve 90'ıncı katlarını kapsayan daire, New York'un meşhur Central Park'ını da görüyor. Toplamda bin 21 metre karelik alana sahip dairenin, metre karesi 100 bin dolar değerinde. 6 yatak odası, 7 banyo ve 2 makyaj odasını bünyesinde barındıran dairenin banyoları da İtalyan mermeri ile tasarlanarak lüks bir çizgiye büründürüldü. Spor salonu, buhar odası, havuz, jakuzi, kütüphane ve sinema salonu gibi kompleksler de gökdelenin tüm dairelerinin kullanımına açık olan alanlar arasında....