03 / 07 / 2022

niğde devlet hastanesi arazisi

niğde devlet hastanesi arazisi

Niğde'de yıkılan devlet hastanesinin arazisi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Niğde'de yıkılan devlet hastanesinin arazisi TBMM'de!

Niğde'de yıkılan devlet hastanesinin arazisi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

TCDD'nin Niğde'deki gayrimenkulü özelleştirildi!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü adına kayıtlı Niğde'deki gayrimenkulünün satışını onayladı..

Niğde eski devlet hastanesi yıkılıyor!

410 bin TL + KDV'ye ihale edilen Eski Niğde Devlet Hastanesi'nin içinde bulunan Diyaliz Merkezi ve esli Sağlık Meslek Yüksekokulu binasının yıkımı dün itibariyle başladı.

Niğde'de eski devlet hastanesi arsasına hükümet konağı yapılacak mı?

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'de eski devlet hastanesi arsasına yeni hükümet konağı kompleksi yapılıp yapılmayacağına ilişkin soru önergesi hazırladı..

Niğde Devlet Hastanesi yıkılıyor!

Niğde Belediyesinin Kent meydanı projesi kapsamında eski Devlet hastanesi binası yıkılarak yerine kamu kampüsü yapılacak.

Niğde Ulukışla Devlet Hastanesi inşaatına ilişkin 3 sorun mecliste!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Ulukışla Devlet Hastanesi inşaatına ve ilçenin sağlık hizmeti ile ilgili sorunları meclise taşıdı. Konu ile ilgili soru önergesi hazırlayan Gürer, sorularının Başbakan Yıldırım tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

Niğde Sungurbey Koleji kapatıldı!

Fethullahçı Terör Örgütü-Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile bağlantısı olduğu iddia edilen bünyesinde ilk, orta ve liselerin bulunduğu Niğde'deki Sungurbey Koleji, Milli Emlak Müdürlüğü'ne devredildi.

Niğde Ulukışla Devlet Hastanesi inşaatı ne durumda?

Niğde Ulukışla'da yapımı 2014'te başlayan 550 gün süre içerisinde bitirileceği söylenen Ulukışla Devlet Hastanesi'nin tamamlanamaması Ulukışla halkını isyan ettirdi. Vatandaşlar inşaatın çok yavaş ilerlediğini söyledi.

Niğde-Ulukışla Handeresi Göleti için acele kamulaştırma!

Küçük Su İşleri Projesi kapsamında Niğde-Ulukışla Handeresi Göleti ve Sulaması işinin yapımı amacıyla bazı taşınmazların Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması hakkında karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Niğde Çiftlik Devlet Hastanesi açıldı!

Niğde’nin Çiftlik ilçesindeki Devlet Hastanesi hizmete açıldı. Kavaklıoğlu, yaptığı açıklamasında, “Verdiğimiz ilk sözlerden biri Çiftlik'e yeni bir devlet hastanesi yaptırmaktı. Çok şükür bugün Çiftlik Devlet Hastanesini ziyaret ettik. " dedi

Niğde Bor Devlet Hastanesi inşaat çalışmaları devam ediyor!

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, yapımı devam eden Bor Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Niğde Endokrinoloji ve Obezite Polikliniği açıldı!

Çağımızın hastalığı olan Obezite günümüzde de bütün ülkelerin en önemli sağlık sorunları arasında yer alıyor. Niğde Devlet Hastanesi Endokrinoloji ve Obezite polikliniği hizmet vermeye başladı.

Niğde Devlet Hastanesi, Engelsiz Hastane Projesi kabul edildi!

Niğde Devlet Hastanesi ve Çocuk hastanesi binasının engelli vatandaşlar için düzenlemesi projesi Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından desteklenecek.

niğde devlet hastanesi arazisi Haberi

niğde devlet hastanesi arazisi

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'de yıkılan devlet hastanesinin arazisine ilişkin soru önergesi hazırladı. Gürer, sorusunun Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

CHP'li Gürer, ''Niğde ilinde devlet hastanesi olarak kullanılır iken yıkılan kentin orta yerinde bulunan binanın iki yıldır otopark olarak kullanılmaktadır. Arsasının il özel idaresine devrinden sonra kamu kampüsü olacağı açıklanmasına rağmen halen bir çalışma başlamamıştır. 23 dönüm arazi için valilik ve 19 kamu binasının yer alacağı bir düzenlemenin yapılacağı, dönemin valisi Necmettin Kılıç tarafından kamuoyuna açıklanmıştır.'' diye konuştu. 

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in soruları:
1- Kamu kampüsü proje hale hazırda uygulamada mıdır?
2- Bu alanda bir çalışma yapılacak mıdır?
3- 2 yıldır otopark olarak işletilen bu alanın projesi değişti ise ne amaçla değerlendirilmesi düşünülmektedir?
4- Bu...