03 / 07 / 2022

Niğde Devlet Hastanesi

Niğde Devlet Hastanesi

Niğde Devlet Hastanesi ve Çocuk hastanesi binasının engelli vatandaşlar için düzenlemesi projesi Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından desteklenecek.

Kapatılan Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'nin arazisi nasıl değerlendirilecek?

Kapatılan Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'nin arazisinin nasıl değerlendirileceği meclis gündemine taşındı. CHP'li Şahin, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Battalgazi Devlet Hastanesi 2021'de tamamlanacak!

AK Parti Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın gelişimini hızlandıracak yeni projelerin yolda olduğunu belirtiyor. Çalık, Malatya Havalimanı'na 2. bir terminal binasının yapılacağını ve Battalgazi Devlet Hastanesi'nin 2021'de tamamlanacağını açıkladı.

Osmaniye Devlet Hastanesi 2022'de hizmete açılacak!

Osmaniye'de 600 yataklı, ancak 800 yatak kapasiteli olarak yapılması planlanan Devlet Hastanesi'nin inşaatına devam ediyor.

Tarsus Devlet Hastanesi 2020'de açılacak!

Mersin Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı, Mersin'de ilçe sağlık kompleksi yatırımlarını ve Tarsus Devlet Hastanesi inşaat alanını inceledi. Bahçacı, ''600 yataklı Tarsus Devlet Hastanesi 2020 yılı üçüncü çeyreğinde hizmete girecek" dedi.

Tekkeköy Devlet Hastanesi'nin inşaatı hızlandırıldı!

Samsun Tekkeköy'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip tarafından 600 iş gününde bitirilmesi talimatı verilen Tekkeköy Devlet Hastanesi'nin inşaat çalışmaları hızlandırıldı.

Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin ek hizmet binası açıldı!

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın girişimleriyle Hadımköy’de açılan Arnavutköy Devlet Hastanesi ek hizmet binası hizmet vermeye başladı.

Konyaaltı'na 150 yataklı devlet hastanesi müjdesi!

Antalya'nın Konyaaltı ilçesine 150 yataklı devlet hastanesi yapılacak. Sarısu Mahallesi’nde yapılacak hastanin 2022'de açılması planlanıyor.

Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin yerine yapılacak hastanenin akıbeti TBMM'de!

İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin yıkılmasının ardından yerine yapılması planlanan hastanenin akıbeti TBMM gündemine taşındı. CHP'li Bakan, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Niğde'de yıkılan devlet hastanesinin arazisi TBMM'de!

Niğde'de yıkılan devlet hastanesinin arazisi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Niğde'ye üniversite hastanesi kurulması mecliste!

Niğde'de üniversite hastanesi kurulmasına yönelik bir çalışma yapılıp yapılmayacağı TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Muğla Milas Devlet Hastanesi'nde sona gelindi!

500 yataklı Muğla Devlet Hastanesi’nin de aralarında bulunduğu 33 tesisi Muğla'ya kazandırdıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''100 yataklı yatağan Devlet hastanesinin yapımı devam ediyor. Milas’taki hastaneyi bitirmek üzereyiz'' diye konuştu.

Gölcük Devlet Hastanesi'nin inşaatı ne zaman başlayacak?

Kocaeli'de yapımına başlanması planlanan Gölcük Devlet Hastanesi'nin temeli iki yıldır temeli atılamadı. 250 yataklı yeni ve modern hastane binasının 71 milyon 250 bin TL’ye mal olması planlanıyor.

Kayseri Yahyalı Devlet Hastanesi'nin temeli Ekim'de atılacak!

Kayseri Belediyesi tarafından inşa edilecek Yahyalı Devlet Hastanesi'nin temeli Ekim ayında atılacak. 75 yataklı yeni hastane binasının ihalesi yapıldı.

Niğde Devlet Hastanesi Haberi

Niğde Devlet Hastanesi

Niğde Devlet Hastanesi ve Çocuk hastanesi binasının engelli vatandaşlar için düzenlemesi projesi Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından desteklenecek.

Niğde Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliğine bağlı Niğde Devlet Hastanesi ve ek Çocuk Hastanesi binasının engelli bireylere uygun hale geliştirilmesi çalışması kapsamında ‘’Erişilebilir ve Engelsiz hastane’’ isimli proje Ahiler kalkınma ajansı 2015 yılı sosyal kalkınma ve mali destek programı kapsamında kabul edilmiş olup, bu proje kapsamında hastane de engellilere yönelik, “Görme Engelliler için iç ve dış mekan yürüyüş ve takip yolları, yine Görme Engelliler için Hastane içi ve dışı personel çağırma Hastane Krokisi ve Bilgilendirme Panoları yapılacak.

Ayrıca proje kapsamında, görme engelliler için merpen ve Trabzon uyarı ve koruma sistemleri...