01 / 02 / 2023

nike eşofman

nike eşofman

Nike kalitesi seri sonu eşfoman altı ve taytlarda yüzde 48’e varan indirim fırsatlarıyla sizi bekliyor. Kampanyaya sürdürülebilir malzemeden üretilen Nike Sportswear Tech Pack Eşofman altı da dahil. İşte 26 Eylül 2022 Nike fiyat listesi

Eşofman takımından dumbell’a sporcuların aradığı her şey Bim’de! Bim 14 Ekim 2022 fiyat listesi

Bim marketler zinciri 14 Ekim Cuma günü için satışa çıkaracağı ürünlerin yer aldığı yeni kataloğunu yayınladı. Yeni kataloğa özellikle spor malzemeleri dikkat çekiyor. İşte Bim 14 Ekim 2022 fiyat listesi..

Nike seri sonu eşofman altları ve taytlarda indirim! İşte 26 Eylül 2022 Nike fiyat listesi

Nike kalitesi seri sonu eşfoman altı ve taytlarda yüzde 48’e varan indirim fırsatlarıyla sizi bekliyor. Kampanyaya sürdürülebilir malzemeden üretilen Nike Sportswear Tech Pack Eşofman altı da dahil. İşte 26 Eylül 2022 Nike fiyat listesi

Ünlü spor giyim markası Nike’tan yüzde 48’e varan indirim fırsatı! İşte 08 Eylül 2022 Nike fiyatları!

Spor giyimin lider markası Nike oline alışverişlerde yüzde 48'e varan indirim imkanları sunuyor. İşte Nike'ın 8 Eylül 2022 fiyatları!

Yüzde 300'e varan zamlar velileri şoke etti

Okula dönüş bu yıl veliler için sancılı bir sürecin başlangıcı olacak. Okul kıyafeti, çantası, eşofmanı ayakkabısı derken adeta uçuşa geçen fiyatlarla epey zorlanacak veliler şimdiden okul çantasını doldurmanın zorluğunu yaşamaya başladı.

Bosphorus Otelcilik, Ataköy'e Nike Otel getiriyor!

Rus ve Kazak ortaklı Bosphorus Otelcilik, 2009'da TOKİ'den aldığı Ataköy arazisinde Nike zafer tanrısı temalı otele start verdi

Ataköy'e Nike Otel açılıyor!

 TOKİ'nin istanbul Ataköy'de satışa çıkardığı arazinin en küçüğünü satın alan Rus yatırımcılar, burada Nike Otel adıyla 5 yıldızlı bir tesis kuruyor. Otel, katların üzerinde yükselen sürat teknesi görünümünde olacak

Beyaz eşyada fırsat yağmuru

Geçen yıl yüzde 11 daralan beyaz eşya sektöründe, firmalar iç pazarı canlandırmak için kampanyalara yüklendi. Kampanyalarda hediye ürünler, indirimler ve taksitli ödeme kolaylıkları dikkat çekiyor.

Bahçeşehir Doğa Parkı Evleri'nde peşinde yüzde 30 indirim!

Emlak Pazarlama İnşaat tarafından inşa edilen Bahçeşehir Doğa Parkı Evleri'nde konutların fiyatı 112 bin TL'den başlıyor.

Esenbahçe Konutları'nda 99 bin TL'ye!

Esenyurt'ta inşa edilen Esenbahçe Konutları'nda fiyatlar 99 bin TL'den başlıyor ve 210 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Ovalbahçe'de 6 bin 700 TL peşinatla!

OM İş Ortaklığı tarafından Sarıgazi'de inşa edilen Ovalbahçe'de fiyatlar 67 bin TL'den başlıyor.

Ovalbahçe'de 6 bin 700 YTL peşinatla! Kura yok!

OM İş Ortaklığı tarafından Sarıgazi'de inşa edilen Ovalbahçe'de fiyatlar 67 bin YTL'den başlıyor.

Erikçe Kent Ormanı hayata geçiyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü Erikçe Kent Ormanı Projesi kapsamında 214 hektar alanda seyir terasları, yapay gölet ve yürüyüş yolları yapılacak.

Elektriğe konutta zam geliyor...

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) 1 Ocak'tan itibaren konutlardaki elektriğe zam yapma ve sanayi kuruluşlarının aldığı elektrik fiyatını indirme kararı aldı.

nike eşofman Haberi

nike eşofman

Ünlü spor giyim markası Nike seri sonu ürünlerden tayt ve eşofman altlarını yüzde 48’e varan indirimlerle satışa sundu. Özellikle rahat yürüyüşler için tercih edilen kombinlerin başında gelen tayt ve eşofman altları aslında her mevsimin kombinleri. İndirim kampanyasına sürdürülebilir malzemeden üretilen Nike Sportswear Tech Pack Eşofman altı da dahil.

Nike Sportswear Tech Pack Eşofman Altı, karakteristik ayrıntıları ve en az yüzde 75 oranında geri dönüştürülmüş polyester fiberden üretilen sürdürülebilir malzemeleriyle vazgeçilmez stili ileriye taşıyor. Bileğe doğru daralan, hafifçe kavisli yapısıyla bu modern stil, rahat kesime ve kullanıcının rahat edebilmesi için tutmayan teknolojiye sahip. 

İşte 26 Eylül 2022 Nike Fiyat Listesi!

Nike Sportswear Tech Fleece İşlevsel Erkek Eşofman Altı %29 indirimle ₺ 1.829,90 yerine  ₺ 1.289,99

Nike Sportswear Tech Fleece Erkek Jogger'ı %19 indirimle ...