Ninova Emlak İnşaat iletişim

Ninova Emlak İnşaat iletişim

Ninova Emlak İnşaat Nakliyat Hafriyat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Keleş tarafından kuruldu.

Ninova Emlak İnşaat Nakliyat Hafriyat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ninova Emlak İnşaat Nakliyat Hafriyat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Keleş tarafından kuruldu.

RC Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

RC Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Rahmi Coşkuner imzasıyla kuruldu.

Ekser Emlak İnşaat Gıda ve Rent A Car Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekser Emlak İnşaat Gıda ve Rent A Car Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Taner Yüceşan imzasıyla kuruldu.

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Adil Özer, Süleyman Biroğul ve Mustafa Çobanoğlu ortaklığında 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de kuruldu.

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatma Sili tarafından 10 bin TL sermaye bedeli ile Sancaktepe'de kuruldu.

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün İsmail Sönmez ve Deniz Aydemir ortaklığında 50 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te kuruldu.

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Seval Konuş tarafından 100 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta kuruldu.

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Levent Özkan tarafından 200 bin TL sermaye bedeli ile Çatalca'da kuruldu.

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Engin Keleş tarafından 120 bin TL sermaye bedeli ile Tuzla’da kuruldu.

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ali Akçimen tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde kuruldu.

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Cezmi Kaplan ve Mehmet Emin Çiftçi tarafından 100 bin TL sermaye ile Zeytinburnu'nda kuruldu.

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Murat Ertan tarafından kuruldu.

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi, Ali Çiftci tarafından 12 bin TL sermaye ile 19 Ağustos'ta Fatih'te kuruldu.

Ninova Emlak İnşaat iletişim

Ninova Emlak İnşaat iletişim Ninova Emlak İnşaat iletişim

Ninova Emlak İnşaat Nakliyat Hafriyat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Şahin Keleş tarafından kuruldu.

Ninova Emlak İnşaat Nakliyat Hafriyat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak resmi ve özel inşaatlar yapmak ve 15.7.2014 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adres: Başakşehir Mah. Prof. DR. Necmettin Erbakan C.Ebik İşm. Ap.N.9/22 BAŞAKŞEHİR