nusret gçrmüş

nusret gçrmüş

Beylikdüzü ve Silivri bölgesinde 6 proje gerçekleştiren ve bir ara ortadan kaybolduğu iddia edilen Nusret Görmüş yeniden ortaya çıktı.

Nusret Turizm Tedarik İnşaat Lojistik Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Nusret Turizm Tedarik İnşaat Lojistik Sanayi Limited Şirketi bugün Şişli'de 420 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Kersü tarafından kuruldu.

Nusret Gökçe, 15 milyon TL'lik bütçeyle kahve işine girecek!

'Tuz serpme' hareketi ile dünya çapında ünlenen 37 yaşındaki işletmeci Nusret Gökçe, kahve işine giriyor...

Kanal İstanbul için tüyler ürperten açıklama: Yapılırsa İstanbul için intihar olur!

İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Nusret Suna yaptığı açıklamada Kanal İstanbul'un dev metropol için bir yıkım olduğunu söyledi.

Nusret, Beverly Hills'te yeni restoran açacak!

Nusret, Los Angeles'ın gözde bölgesi Beverly Hills'te yeni bir restoran açmak için kolları sıvadı. 

Nusret Gökçe yeni zinciri SaltBae'yi dünyanın dört bir tarafında açacak!

Adını dünya markası yapan girişimci Nusret Gökçe, yeni zinciri SaltBae'yi önce Londra, Pekin ve Honh Kong'a sonrada dünyanın dört bir tarafına açacağını söylüyor.

Nusret Bayar'dan Kaş'taki kaçak yapılaşmaya tepki!

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, Antalya'nın Kaş ilçesinde her geçen gün kaçak villa sayısının arttığını belirtti. Bayar, bu konuya tepki gösterdi...

Çekmeköy'deki belediye arazisine kültür merkezi yapılacak! 

Çekmeköy Belediyesi'ne ait arsada villa ve AVM yapılacağı ileri sürülmüştü. Eski milletvekili Nusret Bayraktar, konuya ilişkin açıklama yaptı. Bayraktar, araziye kültür merkezi inşa edileceğini belirtti...

Şanlıurfa'daki Tarihi Şehit Nusret Orta Okulu restore edildi!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eskiyen yapıları restore ederek hayata kazandırıyor.

Kanal İstanbul'la Türkiye Montrö’yle elde ettiği hâkimiyeti kaybeder mi?

Eski Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner, Kanal İstanbul'un Montrö dışında olmasının bir sorun olduğunu belirtti. "Karadeniz’e çıkmak isteyen ama Karadeniz’e kıyısı olmayan ülkeler buradan rahatça girip çıkabilir. ‘Biz Montrö’yü delmedik ki, Kanal İstanbul Montrö tarifinin dışında’ diyebilir" diy

İstanbul Elit Dizayn İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Elit Dizayn İnşaat Anonim Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Nusret Beyhan tarafından kuruldu.

Nusret Gökçe pastane açıyor!

'SaltBae' (tuz serpme) hareketiyle dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe, pastane açıyor.

Nusret Suna: 1999 depreminden bugüne hiç ders çıkarmamışız!

İstanbul’daki binaların çoğunun depreme dayanıksız oluğunu belirten İMO İstanbul Şubesi Başkanı Nusret Suna, “Deprem güvenlikli bir kent değil İstanbul” dedi...

İstanbul’un yapı stoğu envanteri çıkartılmalı!

Özel konutların depreme dayanıklılığının tespit edilmediğini vurgulayan İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Nusret Suna, ‘2002’deki planlar hayata geçseydi İstanbul deprem güvenlikli bir kent olacaktı’ diye konuştu.

nusret gçrmüş

nusret gçrmüş nusret gçrmüş


Maket üzerinden sattığı konutları teslim etmediği ve hileli iflas yoluna başvurduğu gerekçesiyle yöneticileri hakkında suç duyurusu yapılan AKS Anadolu Konut Sanayi A.Ş'nin Genel Koordinatörü Nusret Görmüş, Chantua Evleri, Çelik Evler ve Çelik Residence projelerinin yaşanan finansal zorluklar nedeniyle başka firmalara devrinin sözkonusu olduğunu ancak iddia edildiği gibi kaçmadıklarını açıkladı.


İlk projeleri olan Kınalı Evler 1'deki tüm konutları teslim ettiklerini anlatan Görmüş, Çelik Evler projesinin Garanti Barter A.Ş'ye devredildiğini, Chantua Evleri'nin devri için de iki ayrı şirketle görüşmelerin devam ettiğini açıkladı. AKS Anadolu Konut'tan ev alan hiç kimsenin mağdur edilmeyeceğini belirten Görmüş şunları söyledi:


"İddia edildiği gibi kaçmadık. Hatta son 20 gün içinde 17 ev sahibine tapularını verdik. Sözleşmelerini iptal etmek isteyen müşterilerimizin paralarını da geri ödemeye başladık. Devretme yoluna...