Öki İnşaat Pera Palace fiyat

Öki İnşaat Pera Palace fiyat

Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 26 dairenin yer aldığı Pera Palace Yıldız Evler projesinde tüm daireler 3+1 olarak tasarlandı...

Argent Pera Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Argent Pera Yapı İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Yiğit Coşkun tarafından kuruldu.

Okanlı Pera Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Okanlı Pera Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Örenel ve Erdinç Okanlı tarafından kuruldu.

Aytim Petrol Taşımacılık İnşaat Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Dora Pera İstanbul Şubesi açıldı!

Aytim Petrol Taşımacılık İnşaat Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Dora Pera İstanbul Şubesi bugün Beyoğlu'nda 2 milyon 750 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Deniz Pera Turizm Gıda ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Deniz Pera Turizm Gıda ve İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Mut tarafından kuruldu.

Destinia Pera Suites Konaklama Turizm İnşaat Kuyumculuk ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Destinia Pera Suites Konaklama Turizm İnşaat Kuyumculuk ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Deniz Demir ve Kenan Kolca tarafından kuruldu...

Galata Pera Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Cihangir Şubesi açıldı!

Galata Pera Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Cihangir Şubesi bugün Beyoğlu'nda 120 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

ÖKİ Center fiyat!

ÖKİ Center fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Öz Kayseri İnşaat tarafından hayata geçirilen projede 3 oda 1 salon daire tipleri sunuluyor. 

ÖKİ Center'da 200 bin TL'ye 3+1! Yeni proje!

ÖKİ Center projesi Öz Kayseri İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 165 metrekarelik 3+1 dairelerden meydana gelen projede fiyatlar 200 bin TL'den başlıyor.

Rambey Pera İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rambey Pera İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Naziye Soylu ve Bayram Küçükdoğan ortaklığında 300 bin TL sermaye ile 6 Eylül 2017'de kuruldu.

Pera Gümüşlük satış ofisi!

Perataş İnşaat imzasıyla Bodrum Gümüşlük'te hayata geçirilen Pera Gümüşlük projesi yılın 12 ayı oturuma uygun olarak tasarlanıyor...

Pera Gümüşlük Evleri ne zaman teslim?

Perataş İnşaat tarafından hayata geçirilen Pera Gümüşlük Evleri Bodrum Gümüşlük'te inşa ediliyor. Peki Pera Gümüşlük Evleri ne zaman teslim?

Pera Gümüşlük Perataş fiyatları!

Perataş İnşaat imzasıyla Muğla Bodrum Gümüşlük'te hayata geçirilen Pera Gümüşlük projesinde daire teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek. Projede inşaat çalışmaları 6 ay önce başladı...

Bodrum Gümüşlük Pera Evleri fiyat!

Perataş İnşaat tarafından inşa edilen Gümüşlük Pera Evleri 2018 yılında teslim edilmeye hazırlanıyor. Proje Bodrum Gümüşlük'te yer alıyor. İşte Bodrum Gümüşlük Pera Evleri fiyat...

Öki İnşaat Pera Palace fiyat

Öki İnşaat Pera Palace fiyat Öki İnşaat Pera Palace fiyat


Kayseri Yıldız Evler'de yükselen Pera Palace Yıldız Evler projesi Özkayseri İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Pera Palace Yıldız Evler projesi 26 adet daireden meydana geliyor.


Pera Palace Yıldız Evler projesinde tün daireler 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Pera Palace Yıldız Evler'de dairelerin büyüklüğü 160 metrekare olarak belirlendi.


Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları 210 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiyor. Pera Palace Yıldız Evler projesinde daire teslimleri 1 yıl sonra yapılacak.
Tel: 0352 232 69 52

Web: www.okiinsaat.com

Gülcihan...