05 / 07 / 2022

ömer bulut millet bahçesi açıklaması

ömer bulut millet bahçesi açıklaması

TOKİ Başkanı Ömer Bulut yaptığı açıklamada "TOKİ olarak 182 millet bahçesi planladık.11 millet bahçesini tamamlayıp, halkımızın kullanımına sunduk. 55 millet bahçesinin yapımı devam ediyor." dedi.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut'un acı günü! Kalp krizi geçirip hayatını kaybetti

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, aldığı acı haberle sarsıldı. Ömer Bulut'un öğretmen olan ablası evinde kalp krizi geçirdi. Abla Selime Turan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kastamonu Bozkurt'taki afet konutları ne zaman tamamlanacak? TOKİ Başkanı Ömer Bulut açıkladı!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, Kastamonu Bozkurt'taki afet konutlarının ne zaman tamamlanacağını açıkladı. İşte Bulut'un o açıklaması...

TOKİ Başkanı Ömer Bulut'tan Osmaniye'ye yeni proje müjdesi! 122 konut geliyor!

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Osmaniye Bahçe Konutları projesinin tesliminde Osmaniyelilere 2. etap müjdesi verdi. İşte detaylar...

Gurbetçilerin TOKİ çekiliş tarihi belli oldu! TOKİ Sancaktepe 2+1 3+1 ev başvuru tarihi!

Gurbetçi vatandaşların beklediği müjdeli haberi Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut duyurdu. Bulut, 420 konutluk projenin başvurularının 21 Mart'ta başlayacağını kaydetti. İşte ayrıntılar...

TOKİ'nin gurbetçi projesi başvuruları 21 Mart'ta başlıyor!

Uzun zamandır dar gelirli vatandaşlara kira öder gibi konut sahibi yaptıklarına dikkat çeken TOKİ Başkanı Ömer Bulut, yaptıkları 1 milyon 100 bin konutla 5 milyonu aşkın vatandaşı sıcak yuvalarına kavuşturduklarını belirtti.

TOKİ'nin yatırımları 2022'de de tam gaz! Milyonlara ucuz konut müjdesi!

Konut inşasında 1.1 milyon rakamını gören TOKİ, yeni yatırımlara imza atmak için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, TOKİ'nin 2022 hedeflerini aktardı. Buna göre, TOKİ 2022'de 42 bin yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. Yatırımlar bununla sınırlı olmayacak...

TOKİ Başkanı Ömer Bulut: Yatay mimariden bir gram ödün vermedik!

TOKİ Başkanı Ömer Bulut yaptığı açıklamada 250 bine yakın sosyal konut inşa ettiklerini dile getirerek, “Yatay mimariden bir gram ödün vermedik, bununla da iftihar ediyoruz” şeklinde konuştu.

TOKİ'den yatay mimari atağı: Zemin+5 kat geçilmeyecek!

Dünya Gazetesi köşe yazarı Vahap Munyar, bugünkü köşesinde TOKİ konutlarını ve TOKİ Başkan Yardımcısı Ömer Bulut'un açıklamalarını kaleme aldı. İşte Vahap Munyar'ın '130 bin konut yaptık zemin artı 5’i geçmedik' başlıklı yazısı...

Zeytinburnu Beştelsiz Millet Bahçesi açıldı!

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, yaptığı açıklamada, 63 bin metrekarelik millet bahçesinin hizmete açıldığını söyledi.

Zeytinburnu Millet Bahçesi hizmete açıldı!

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Sarısoy, Zeytinburnu Millet Bahçesi'nin hizmete açıldığını açıkladı.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi Ekim'de açılıyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Millet Bahçesi'ni inceledi. Proje Ekim ayında hizmete açılacak.

TOKİ'den Ankara'ya 52 milyar TL'lik yatırım!

Ankara Altındağ Aktaş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni'ne katılan TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Ankara'ya 52 milyar TL'lik yatırım yaptıklarını söyledi.

İstanbul'da kentsel dönüşüm tam gaz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 2018'de start verilen Çamlıca Camii ve Çevresi Kentsel Dönüşüm projesine ilişkin harekete geçildi. TOKİ Başkanı Ömer Bulut, kentler fiziksel ve işlevsel olarak değişir ve dönüşürken, İstanbul'da kentsel dönüşümün daha da önem kazandığını belirtti.

ömer bulut millet bahçesi açıklaması Haberi

ömer bulut millet bahçesi açıklaması

Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un da da katıldığı "Güçlü Şehirler Güçlü Türkiye" programında konuşan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, temelini atarak ilk fidanla buluşturdukları Derin Derince Millet Bahçesi'nin hayırlı olmasını temenni etti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Ömer Bulut, yatay, yöresel mimariye uygun konut projelerinin yanında okul, hastane, stadyum, millet bahçesi gibi birçok projeyi inşa ettiklerini ve şehirlerin yeniden yapılandırılarak acil barınma ihtiyacını karşılamak için bugüne kadar 1 milyona yakın konut ürettiklerini söyledi.

Bu konutlarda 4 milyona yakın vatandaşın yaşadığını dile getiren Bulut, şunları söyledi:

"Her ilimize millet bahçesi kazandırılması konusunda sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları sonrası, Bakanlığımızın organizasyonunda TOKİ olarak 182 millet bahçesi planladık. 11 millet bahçesini tamamlayıp halkımızın kullanımına sunduk. 55 millet bahçesinin yapımı devam...