Ömer Kılınçaslan

Ömer Kılınçaslan

MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Kılınçaslan, Merdan Pekşen tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ağustos 2013 tarihinde kuruldu

Ömer Çelik The Residences at Mandarin Oriental otelinin resmi açılışını yaptı!

Mandarin Oriental Hotel Group'un, Türkiye ve Avrupa'daki ilk resort oteli 'Mandarin Oriental Bodrum; Göltürkbükü Cennet Koyu'nda geçtiğimiz ay içerisinde hizmete girmişti. Otelin resmi açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik yaptı..

Ömer Özkartal: Tanıtım için tek afiş yeterli!

İstanbul'da Feshane'de düzenlenecek olan "Adıyaman Günleri" ile alakalı hazırlanan tanıtım afişi için bir açıklama yapan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal, "Adıyaman'ı tanıtım için tek afiş yetersiz olabilir.

Ömer Dinçkök Akmerkez'le ilgili dava açtı!

Dinçkök kardeşler arasındaki yargı savaşları hız kazanıyor. Kardeşlerden Ömer Dinçkök, Akkök Grubu'na bağlı şirketlerde alınan kararların iptali için başlattığı yargı savaşını iki yeni hamleyle hızlandırdı.

Ali Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök arasındaki kavga şiddetlendi!

Alif Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök arasındaki gerilim ve muhtemel davalara yol açan fırtınanın detayları ortaya çıktı. Ticaret Sicil Gazetesi’ne de yansıyan genel kurul tutanaklarında, şerhler, hakaret iddiaları ve polemikler havada uçuştu.

Ali Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök kardeşlerin anlaşmazlığı mahkemeye taşındı!

Dinçkök kardeşlerin anlaşmazlığı mahkemeye taşındı. Türk iş dünyasının en önemli gruplarından Akkök Holding hissedarları Ali Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök kardeşler, aralarındaki sorunu mahkeme çözecek...

Ömer Dinçkök ve Ali Raif Dinçkök mahkemelik oldu!

Akkök Holding hissedarları Ali Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök kardeşler arasında bir süredir var olan yönetime dair anlaşmazlıklar giderek şiddetlendi. Fortune Türkiye'nin haberine göre, anlaşmazlık birçok şirkette yaşandı.

Ali Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök mahkemelik oldu!

Akkök Holding hissedarları Ali Raif Dinçkök ve Ömer Dinçkök kardeşler arasındaki anlaşmazlıklar mahkemeye taşındı. Akmerkez GYO 2013 genel kurulunda da birçok maddeye muhalefet şerhi koyan Ömer Dinçkök hukuki haklarını kullanacağını belirtiyor.

Ömer Faruk Kavurmacı'dan Koru Florya AVM açıklaması!

Bugün Hürriyet Gazetesi’nde ve ilişkili internet sitelerinde yer alan “Ortaklık bozuldu, kayyum istendi” başlıklı habere ilişkin Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı'dan açıklama geldi.

Ömer Faruk Çelik: Lüks rezidans değil ucuz konut lazım!

Konutder Başkanı Ömer Faruk Çelik, sektörün alt gelir grubuna odaklanabilmesi için arsa maliyetlerinin düşmesi gerektiğini, böylece sektördeki arz-talep dengesinin korunacağını söylüyor. Lüks rezidans değil ucuz konut lazım...

Ömer Elbistanlı Gersan Elektrik'ten istifa etti!

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Ömer Elbistanlı Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'den istifa etti.

Ömer Faruk Çelik İntaya Kayabaşı projesine ortak oldu!

Ömer Faruk Çelik, İntaya İnşaat ve İntes İnşaat'ın Emlak Konut GYO Başakşehir Kayabaşı 3. etap ihalesinden aldığı arsa üzerinde geliştireceği 1.500 konutluk projeye ortak oldu...

Ömer Çelik: Turizmde hedefimiz dünya beşinciliği!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, turizm sezonunun hareketlenmeye başladığını, ilk 5 aylık verilere göre gelen ziyaretçi açısından Türkiye'nin çok iyi bir noktada bulunduğunu söyledi.

Ömer Yıldız kimdir?

İstanbul Ulaşım Genel Müdürü Ömer Yıldız kimdir? Ömer Yıldız, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Ömer Yıldız, ne zamandan beri İstanbul Ulaşım'da Genel Müdürü olarak görev alıyor?

Ömer Kılınçaslan Haberi

Ömer Kılınçaslan

MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Kılınçaslan, Merdan Pekşen tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 23 Ağustos'ta kuruldu. MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hissesi 50 bin TL olarak 2'ye bölünmüş durumda. 


MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Yurt içi ve yurt dışında her türlü hafriyat taahhüt işleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Pendik, Kaynarca Mahallesi, İstasyon Caddesi,...