29 / 06 / 2022

ömer kumova SOHO Kitchen Studio

ömer kumova SOHO Kitchen Studio

Bursa'da inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Ömer Kumova İnşaat'ın yeni markası olarak faaliyete başlayan SOHO Kitchen Studio için 'Mutfak Sohbetleri Vol.1' etkinliğini düzenledi..

Ömer Kumova İnşaat 420 milyon TL ciro hedefliyor!

Son beş yılda 32 projeyi hayata geçiren Ömer Kumova İnşaat, halihazırda dört konsept projesini de sürdürüyor. Firma, ruhsatı çıkmak üzere olan üç projesi ve Bodrum projeleriyle de 2017-2018 döneminde 420 milyon TL ciro hedefliyor.

Ömer Kumova İnşaat'tan 420 milyon TL'lik ciro hedefi!

Projeleriyle bölgelere cazine katmaya devam eden Ömer Kumova İnşaat, Bursa'da Moda Bademli, Balat Stili, Batıkent Residence, Park Natura ile ruhsatı çıkmak üzere olan 3 yeni projesini hayata geçirecek. Firma, 2017-2018 döneminde 420 milyon TL ciro hedefine ulaşacak.

Ömer Kumova, Kayapa'da beş vizyonel proje planlıyor!

Ömer Kumova İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kumova, Kayapa bölgesinde hayata geçirmeyi planladıkları beş farklı vizyonel proje ile 2016 ila 2018 yılları arasında 432 konutu tamamlamayı hedeflediklerini belirtti.

Locca Bodrum Turgutreis ev fiyatları!

Locca Bodrum projesinde anahtar teslimler hemen gerçekleşiyor. Ömer Kumova İnşaat'ın hayat geçirdiği projede 21 adet villa mevcut.

Locca Bodrum fiyat!

Ömer Kumova İnşaat imzası taşıyan Locca Bodrum Evleri projesinde fiyatlar 1 milyon 250 bin TL'den başlıyor. Projede A ve B olmak üzere iki farklı tipte villalar bulunuyor.

Ömer Kumova İnşaat, Moda Bademli ile rekor kırmayı hedefliyor!

Ömer Kumova İnşaat, 190 milyon liralık 157 villa ve konuttan oluşan Moda Bademli projesini 30 ayda teslim etme planıyla Bursa rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Bursa Larissa By Kumova: Az katlı, çok farklı!

Ömer Kumova inşaatın beklentilerin üstünde bir yaşam sunan son projesi Larissa By Kumova; Bursa’nın yükselen değeri Özlüce bölgesinde planlanmıştır.

Bursa Next by Kumova Hazira'nda teslim!

Ömer Kumova inşaatın ayrıcalığının hissedildiği NEXT; metronun, alışverişin, eğlencenin, sosyal hayatın, sağlığın ve eğitimin yanında… Proje Özlüce’de Özdilek AVM’nin giriş kapısının tam karşısında planlanmıştır.

Moda Bademli Bursa projesi 2018'de teslim!

Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen Moda Bademli projesi 157 konut ve 19 adet villadan meydana geliyor. Projedeki bloklar 3 katlı olarak inşa ediliyor.Moda Bademli Bursa projesi 2018'de teslim edilecek.

Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awards’ta Bursa'yı temsil etti!

Sign of the City Awards’ta, tamamlanmış projeler kategorisinde Adress Balat ve devam eden projelerde Moda Bademli ile finale kalan Ömer Kumova İnşaat, kendisiyle beraber Bursa şehrini de temsil etti.

Moda Bademli Evleri'nde teslimler Aralık 2017'de!

Ömer Kumova İnşaat'ın yapımına 30 Haziran'da başlayacağı Moda Bademli projesinde 157 konut ve 19 villa ile sosyal alanlar bulunacak. Projede teslimler Aralık 2017'de gerçekleşecek..

Moda Bademli'de teslimler 2017'de!

Moda Bademli, Ömer Kumova İnşaat’tan Bursa’ya değer katacak yepyeni bir proje. İnşaat alanı tek tek ağaçların özenle sökülüp, taşınmasıyla oluşturuldu. Böylece Moda Bademli, gelecek ev sahiplerini şimdiden bir ormanın parçası haline getirdi.

Bursa Moda Bademli iletişim!

Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen projede daireler 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildi. Bursa Moda Bademli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası +90 224 451 39 39 olarak belirlendi.

ömer kumova SOHO Kitchen Studio Haberi

ömer kumova SOHO Kitchen Studio

Bursa'da inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Ömer Kumova İnşaat'ın yeni markası olarak faaliyete başlayan SOHO Kitchen Studio; mutfak, giyinme odası ve banyo dolabı ürünlerinde zengin çeşitlilik içeren mağazasında düzenlediği 'Mutfak Sohbetleri Vol.1' etkinliği Bursa'nın seçkin mimar ve tasarımcılarını ağırladı. 

2014'ün son günlerinde 26 Aralık ta gerçekleşen davette mutluluğun 'mutfakla bir ilgisi olmalı başlığı altında, tasarımcılar mutfak tasarımlarındaki yaratım süreçleri, dekorasyon, estetik ve konforun mutluluk üzerine yarattığı etkileri konuştu. Zuhal Kumova Toker, Özlem Kumova ve Nihal Emengen ev sahipliğinde gerçekleşen davette Ömer Kumova'da tasarımcılarla sıcak sohbetler gerçekleştirdi. 

"Mutfak Sohbetleri" adıyla düzenlenen organizasyonun sektörde farklı konu başlıklarıyla devam edeceğinin altı çizildi. 


Bursa...