OMV Petrol Ofisi satılık gayrimenkuller

OMV Petrol Ofisi satılık gayrimenkuller

OMV Petrol Ofisi Bursa, Artvin, Kocaeli, Aydın, Hatay ve Gaziantep illerinde yer alan gayrimenkulleri satışa çıkardı. Gayrimenkuller 12 Eylül 2013 tarihinde kapalı teklif usulüyle satışa çıkacak...

Petrol Ofisi Yönetim Ofisi projesine Lagranja Design imzası!

Multidisipliner tasarım ofisi olan Lagranja Design, firma ortağı Tunga Baysal ile Mimar Ece Satıbol liderliğinde, Petrol Ofisi Yönetim Ofisi’nin iç mekanlarını tasarladı…

Beşiktaş, Petrol Ofisi davasını kaybetti!

Beşiktaş Spor ve Jimnastik Kulübü ile Fulya Akaryakıt Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı.

Antalya Şehirler Arası Otobüs Terminali satılıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez'deki Antalya Şehirler Arası Otobüs Terminali ile Petrol Ofisi arsasını satılıyor. İhale, 5 Haziran'da gerçekleşecek..

Petrol Ofisi Vitol’e 1.3 milyar euroya satıldı!

Aylar süren müzakerelerin ardından Petrol Ofisi'nin yeni sahibi belli oldu.

OMV, Petrol Ofisi'ni 1 milyar 368 milyon avroya satılıyor!

OMV yüzde 100 hissesine sahip olduğu Petrol Ofisi'ni 1 milyar 368 milyon avroya satışa çıkardı.

OMV Petrol Ofisi'nin Aliağa'daki depolama tesisleri satılıyor!

Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın liderliğinde bir grup uluslararası yatırımcı, OMV Petrol Ofisi AŞ’nin Aliağa’daki Depolama Tesisleri’nin satışı için OMV Aktiengesellschaft ile anlaştı.

Samsun dolgu alanında son durum!

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Petrol Ofisi olarak geçen bölgedeki sahilde yapılan deniz dolgu alanı çalışmalarını inceledi.

OPET, Petrol Ofisi’ne talip!

Fikret Öztürk, "Petrol Ofisi’ne talip olacağız. Satışına Koç Topluluğu ile birlikte gireriz. Zaten Koç bizsiz olmaz, biz Koçsuz olmayız. Koç Grubu ile çok güzel bir ortaklığımız var" diye konuştu.

OMV Petrol Ofisi'nden 6 ilde satılık 8 gayrimenkul!

OMV Petrol Ofisi İstanbul, Rize, Çanakkale, Bursa, Eskişehir ve Konya'da bulunan 8 gayrimenkulü satışa çıkardı. Toplam 6 ilde satışa çıkan gayrimenkullerin satışı kapalı zarf ve pazarlık usulüyle gerçekleşecek.

SOCAR'ın gözü Petrol Ofisi'nde!

SOCAR CEO'su Yavuz: Petrol Ofisi satış sürecini takip etmemiz yönünde Başkan Abdullayev'in talimatı var ama bu satın alma anlamı içermiyor.

OMV Petrol Ofisi'ne Socar ve Opet talip!

Petrol Ofisi’ni toplam 3 milyar dolara alan Avusturyalı OMV 10 yıl sonra dağıtımdan çıkıyor. Kulislere göre PO’nun talipleri arasında Azeri Socar ve Koç’un Opet’i var.

OMV, Petrol Ofisi'nin tamamını satışa çıkardı!

Reuters haber ajansı, Avusturyalı OMV şirketinin Petrol Ofisi'nin tamamını satışa çıkardığını duyurdu. Petrol Ofisi'nin Türkiye'de 1785 akaryakıt istasyonu bulunuyor ve en büyük perakende satış ağına sahip.

İş GYO Maslak petrol ofisi binasının 2015 değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, M.Ayazağa Mahallesi, 10 ada, 2 Pafta, 10 Parsel'de bulunan Maslak petrol ofis binasının 2015 değerleme raporunu yayınladı.

OMV Petrol Ofisi satılık gayrimenkuller Haberi

OMV Petrol Ofisi satılık gayrimenkuller

Bursa, Artvin, Kocaeli, Aydın, Hatay ve Gaziantep illerinde bulunan mülkiyeti OMV Petrol Ofisi'ne ait gayrimenkullerin satışı kapalı teklif usulü ile 12 Eylül 2013 tarihinde gerçekleşecek.


İlanın detayı için