16 / 08 / 2022

orhangazi ihale ilanları

orhangazi ihale ilanları

Orhangazi Belediye Başkanlığı, 15 adet gayrimenkulü 35 milyon 17 bin 574 TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ'den ucuz konut atağı! 24 ile 11.973 yeni konut geliyor! 6 Haziran'da başlayacak...

Yeni konut projelerine hız kesmeden devam eden TOKİ, 24 ildeki 11 bin 973 yeni konut için Haziran'da düğmeye basıyor. 11.973 yeni konut için ihaleler Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleştirilecek. İşte ihale ilanları yayınlanan TOKİ'nin 24 ildeki yeni projeleri...

TOKİ'den dev müjde! 9 ile 3.320 yeni konut geliyor! 6 Haziran'da düğmeye basılacak! 

Yeni konut projelerine tam gaz devam eden TOKİ, 9 ildeki 3 bin 320 yeni konut için 6 Haziran'da düğmeye basıyor. İşte ihale ilanları yayınlanan TOKİ'nin yeni projeleri...

Milli Emlak'tan son dakika kelepir daire fırsatı! İstanbul'un göbeğinde 250 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev satıyor!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü İstanbul'da yer alan 3 adet konutu satışa çıkardı. İşte Milli Emlak'ın resmi internet sitesinde yer alan o ihale ilanları...

TOKİ'den son dakika müjdesi! 20 ile 7.378 yeni konut geliyor! 10 Mayıs'ta düğmeye basılacak!

Yeni konut projelerini hız kesmeden sürdüren TOKİ, 20 ildeki 7 bin 378 yeni konut için düğmeye basıyor. İşte ihale ilanları yayınlanan TOKİ'nin yeni projeleri...

TOKİ'den son dakika müjdesi! 4.121 yeni konut geliyor! Bayramdan hemen sonra düğmeye basılacak!

Yeni konut projelerine hız kesmeden devam eden TOKİ, 7 ildeki 4 bin 121 yeni konut için düğmeye bastı. İşte ihale ilanları yayınlanan o projelere ilişkin detaylar...

TOKİ'den 3 bin 24 ucuz konut geliyor! Bu illerde yaşayanlara büyük müjde!

Yeni konut projeleri için start veren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 6 ilde 3 bin 24 yeni konut inşa edecek. İşte ihale ilanları yayınlanan o projeler...

TOKİ'den Tokat Erbaa ve Niksar'a yeni okul müjdesi!

Yeni yatırımları için ihale ilanlarını yayınlayan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Tokat Erbaa ve Niksar'da 3 yeni okul inşa edecek.

Orhangazi'deki arsanın ihalesi iptal edildi!

Orhangazi İlçesi’ne bağlı Ortaköy Mahallesi’nde gençlerin top sahası olarak kullandığı arsa için ihale düzenlenecekti. İddiaya göre belediyenin borçlarını ödemek için gerçekleştirdiği ihale, tepkiler nedeniyle şimdilik iptal edildi.

Orhangazi Belediyesi'nden 14.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Orhangazi Belediyesi, Muradiye Mahallesi'nde yer alan tarla ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale, 10 Ocak'ta gerçekleşecek..

Orhangazi Belediyesi'nden 5.9 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Orhangazi Belediyesi, Muradiye ve Örnekköy'de yer alan 2 arsasını satışa sunuyor. Arsalar için ihale 20 Eylül'de yapılacak..

Orhangazi Belediyesi'nden 12.2 milyon TL'ye satılık 8 gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı, 5 mahallede 8 gayrimenkulünü satışa sunuyor. Gayrimenkuller için ihale 28 Haziran'da yapılacak..

THK'dan İstanbul ve Konya'da satılık 5 gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, İstanbul Üsküdar'da bulunan 4 adet ve Konya Akşehir'de bulunan 1 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Uşak'ta 12 jeotermal alan ihale edilecek!

Uşak İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Uşak'ta bulunan 12 jeotermal alanı ihale edecek. İhale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

orhangazi ihale ilanları Haberi

orhangazi ihale ilanları

Orhangazi Belediye Başkanlığı, Yeniköy, Hürriyet, Dutluca, Gedelek, Bayırköy, Keramet ve Karsak'ta yer alan15 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 35 milyon 17 bin 574 TL olarak belirlendi.


Orhangazi Belediye Başkanlığından:
1. Mülkiyeti Belediyemize ait, aşağıda listesi bulunan 15 adet gayr-i menkul 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü İhale suretiyle satılacaktır.
2. Bu husustaki ihale 04.09.2019 tarihinde aşağıda belirtilen saatte encümen toplantı odasında yapılacaktır.
3. Satışı yapılacak gayr-i menkuller;


4. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nda belirtilen niteliklere haiz olmak ve anılan Kanunda açıklanan biçimde teklifte bulunmak, gayr-i menkulün tahmini bedel üzerinden yukarıda belirtilen % 3’ lük geçici teminatı ihaleden evvel ödemek şarttır.
5. Katma Değer Vergisi Kanununun 17. maddesine istinaden KDV’ den...