Ortahisar Belediyesi park projeleri

Ortahisar Belediyesi park projeleri

Ortahisar Belediyesi Başkanı Av. Ahmet Metin Genç Soğuksu Mahallesi’nde belediye tarafından yapılan parkta incelemelerde bulundu. Başkan Ahmet Metin Genç, Ortahisar’da dört mahalleye daha park yapacaklarını belirtti

Nevşehir Ortahisar'ın imar planı değişiyor!

Nevşehir Ortahisar Belediyesi Kentsel Yerleşik Alanına İlişkin Geçiş Dönemi Koruma Esasları ve Kullanma Koşulları’ Kapadokya Alan Komisyonu tarafından kabul edildi. Buna göre imar planı değişikliğinin önü açıldı.

Ortahisar Belediyesi kentsel dönüşüme giriyor!

Ortahisar Belediyesi'ne devredilecek, sonrasında Çevre Bakanlığının da desteği ile yeni dönüşüm projelerine başlanacak.

Yasin Çağatay Seçkin İBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı oldu!

Geçtiğimiz hafta istifa eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek'in yerine Profesör Dr. Yasin Çağatay Seçkin getirildi

Ortahisar'ın imar sorunları konuşuldu!

Trabzon'un Ortahisar Belediyesi'nin düzenlediği İmar Çalıştayı gerçekleşti. Çalıştayda imar sorunu ele alındı.

Kepez'e 4 bin metrekarelik dev semt parkı!

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yaklaşık 4 bin metrekare alanı ve bölgenin modern görüntüsüne gölge düşüren araziyi dev bir semt parkına dönüştürdü.

Ortahisar Belediyesi'nden Trabzonspor'a arsa desteği!

Trabzon Ortahisar Belediyesi Trabzonspor'a Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan bir arsayı ücretsiz olarak verecek. Eski bir belediye binasının da bulunduğu arsada bordo mavililer gelir sağlayacak projelere imza atacaklar.

Ortahisar Belediyesi'nden 4.4 milyon TL'ye satılık 4 dükkan!

Trabzon Ortahisar Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Ortahisar Belediyesine ait Ortahisar ilçesi Pazarkapı mahallesinde bulunan 4 dükkanı 14 milyon 484 bin TL'ye satıyor.

Beylikdüzü Belediyesi park alanını bataklığa çevirdi iddiası!

Beylikdüzü Belediyesi’nin yeşil alanı imara açmak istemesi Beylikdüzülü vatandaşlardan büyük tepki gördü. Bu kararı protesto eden vatandaşlar belediyeye sert tepki gösterdi.

Ortahisar Belediyesi'nden imar barışı uyarısı!

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından imar barışı başvuru süresinin 31 Aralık'a kadar uzatıldığını açıkladı ve başvuruda bulunmak isteyenleri acele etmesi için uyardı. 

Trabzon Ortahisar'daki ticari alanlar ihaleyle satıldı!

Trabzon Ortahisar Belediyesi’nin Pazarkapı Kentsel Tasarım Projesi’nin ikinci etabındaki ticaret alanları düzenlenen ihaleyle satıldı. 61 dükkan ile 16 ofisin ihalesi açık artıma usulüyle gerçekleşti.

Trabzon Ortahisar'daki ticari alanlar 19 Temmuz'da satılıyor!

Trabzon Ortahisar Belediyesi tarafından Pazarkapı Mahallesi'nde bulunan 61 dükkan ve 16 ofisin bulunduğu ticaret alanları 19 Temmuz'da satışa çıkacak. 

Başiskele 15 Temmuz Parkı açılıyor!

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın talimatıyla Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Yeşilyurt Mahallesi’nde eşi benzeri olmayan bir park projesi için kolları sıvadı.

Trabzon Ortahisar Ekopark'ına kavuşuyor!

Ortahisar Belediyesi tarafından bölgenin turizm potansiyelini geliştirmek ve doğal yaşam alanlarını artırmak için oluşturulan "Ekopark" tamamlanmak üzere.

Ortahisar Belediyesi park projeleri Haberi

Ortahisar Belediyesi park projeleri


Ortahisar Belediyesi Başkanı Av. Ahmet Metin Genç Soğuksu Mahallesi’nde belediye tarafından yapılan parkta incelemelerde bulundu. Ortahisar’da dört mahalleye daha park yapacaklarını belirten Başkan Genç, vatandaşların yeşille iç içe, mutlu bir yaşam sürmesi için çok büyük gayretlerinin olduğunu söyledi.

Başkan Genç, yeşilin bol olduğu parklar oluşturmak için gayret sarf ettiklerini ifade ederek "Göreve geldiğimiz andan itibaren taahhütlerimize uygun olarak ilçemizin bütününde, boş alanlarda yeşili artırma çalışmalarımız devam ediyor. Bu güzel parkımızın tamamlanmasıyla birlikte Ortahisar ilçemiz vatandaşlarımızın gezip, dinlenebileceği güzel bir yeşil alana daha kavuşmuş oldu. Bugün verdiğimiz sözlerin gereği olarak yapmış olduğumuz parkların bir tanesindeyiz. Bu mahallede yaşayan vatandaşlarımız için; yeşilin bol olduğu parklar oluşturarak, onların daha mutlu bir şekilde kendi mekanlarında yaşamasını istiyoruz. Bu manada şu anda dört mahallemizde yapacağımız...