27 / 06 / 2022

Ottomarede ticari alan satışları sürüyor

Ottomarede ticari alan satışları sürüyor

Denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan, etkileyici bir eser niteliği taşıyan mimarisi ile Ottomare’de 12 Haziran 2015 Cuma günü ev sahipleri ve oturanlara özel “Ottomare Yaza Merhaba Etkinliği” düzenlendi.

Çekmeköy Kışlasına Çınarköy Evleri projesi: Bin 774 konut 141 villa 56 ticari alan yapılacak

Çekmeköy Kışlası olarak bilinen Şehit Onbaşı Azim Özdemir Kışlası tamamen boşaltıldı. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye devredilen kışla arazisine Çınarköy Evleri projesi adı altında bin 774 konut, 141 villa ve 56 ticari alanın yapımına başlandı.

İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı ticari alan imarlı arsa satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Muş İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Muş Merkez'de ticari alan imarlı arsa satıyor. Arsanın satış ihalesi 18 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Vakıf GYO, İUFM'deki 25 bin 718 metrekarelik ticari alanı 930 milyon TL'ye VakıfBank'a sattı!

Vakıf GYO, Vakıfbank'ın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nden (İUFM) 25 bin 718 metrekare büyüklüğündeki ticari alanların satın almasına ilişkin satış vaadi sözleşmesi imzaladı. 

Peker GYO Almanya'da 500 bin Euro'ya 3 daire 1 ticari alan alacak!

Peker GYO, Almanya Vestfalya eyaletinin Recklinghausen şehrindeki 417 metrekare kiralanabilir alana sahip 3 daire 1 ticari alandan oluşan ve 40 bin Euro kira geliri bulunan taşınamazın 500 bin Euro'ya satın almak için görüşmelere başladı. 

Mersin Şehir Hastanesi’nde ticari alanın kiras Sayıştay gündeminde!

2019 Sayıştay Denetim Raporu’nda, Mersin Şehir Hastanesi sözleşmesinde görevli şirket tarafından ticari faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla bin metrekarelik ticari alan öngörüldüğü ve söz konusu ticari alanlar için şirketin idareye kira ödeme yükümlülüğünün olduğu ifade edildi. 

Altan Elmas: Ofis ve ticari alanlarda 0.54 faiz uygulanmalı!

KONUTDER Başkanı Altan Elmas, sıfır konut satışlarını hızlı arttırmak amacı ile yeni teşviklere ihtiyaç olduğunu söyleyerek, "Üreticilerin ellerinde ofis ve ticari alan stoku var. Bunlar kampanyadan yararlanamıyor. Bunlara yönelik KDV indirimi olabilir. 0,64 değil de 0,54 faiz uygulanabilir" dedi.

Bingöl Katlı Otopark ve Ticari Alan Projesi için start verildi!

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan yaptığı açıklamada “Beşyol’da eski köy minibüs garajında hayata geçirilecek katlı otopark ve yeni ticari alan projesini hızlı bir şekilde tamamlayacağız." dedi.

Emlak Konut projelerindeki 144 ticari alan satışta!

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen toplam 14 projedeki 144 ticari alan satışa çıkarıldı. Fiyatlar 190 bin TL'den başlıyor...

Onur Park Life'ta ticari alan kiralamaları başladı!

Bölgenin en büyük caddesi, Onur Park Life İstanbul'da ticari alan kiralamaları başladı. Onur ParkLife İstanbul, toplamda 231 cadde dükkanıyla, bölgenin en büyük cadde avm konsepti olacak.

İsrail Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait ticari alanı yıktı!

İsrail’e bağlı Kudüs Belediyesi, Doğu Kudüs’ün Silvan Mahallesi'nde bulunan bir ticari alanı yıktı. Ticari alanı yıkmasına tepki gösteren Filistinliler ve İsrail polisleri arasında arbede çıktı. 

Isparta Gülcü'de 10 yıllığına kiralık ticari bina!

Isparta Belediyesi, Gülcü Mahallesi'ndeki binanın ticari alan ve akaryakıt-LPG amaçlı bina olarak kiralama işi ihale ediliyor. İhale 7 Ağustos'ta yapılacak..

Isparta Belediyesi'nden ticari bina kiralama ihalesi 26 Nisan'da!

Isparta Belediye Başkanlığı tarafından Gülcü Mahallesi 6 bin 956,09 metrekarelik alandaki binanın ticari alan ve akaryakıt-LPG amaçlı bina kiralanıyor. Kiralama ihalesi 26 Nisan'da yapılacak...

Sinpaş Büyükesat GOP projesinde ticari alan sayısı artıyor!

Sinpaş GYO'nun Ankara, Çankaya’da, Büyükesat Mahallesi’nde planladığı Ankara GOP Gaziosmanpaşa Büyükesat Konut Projesinde ticari alan sayısı 485'ten 728'e yükseliyor..

Ottomarede ticari alan satışları sürüyor Haberi

Ottomarede ticari alan satışları sürüyor

Denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan,  etkileyici bir eser niteliği taşıyan mimarisi ile Ottomare’de 12 Haziran 2015 Cuma günü ev sahipleri ve oturanlara özel “Ottomare Yaza Merhaba Etkinliği” düzenlendi. 


Ottoman Gayrimenkul ve Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri tarafından düzenlenen etkinlikte katılımcılar 60’lar, 70’ler ve 80’lere doğru nostaljik ve keyifli bir yolcuğa çıktılar.


Bakırköy Sahil yolu üzerinde bulunan Ottomare’de 12 Haziran 2015 Cuma günü Sinpaş Yapı, Ottoman Gayrimenkul ve Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri ev sahipliğinde düzenlenen “Ottomare Yaza Merhaba Etkinliği”  yaklaşık 150 kişinin katılımıyla yoğun ilgi gördü.


Akşam saatlerinde başlayan etkinlikte DJ performansı ile eğlenen konuklar, ardından Retrobüs grubunun sahne almasıyla müzik dolu saatler geçirdiler. Etkinlikte zengin bir büfe ile katılımcılara deniz manzarası eşliğinde barbekü ziyafeti de verildi. Lazer...