Oyakkent Silüet nerede

Oyakkent Silüet nerede

Konut yatırımlarını hız kesmeden sürdüren OYAK'ın Başakşehir'de hayata geçirdiği Oyakkent 3. Etap projesinin adı belli oldu. Bu ay içerisinde satışa çıkması planlanan proje Oyak 3 Silüet adıyla yükselecek.

Başakşehir Oyak 3 Silüet!

Başakşehir Oyak 3 Silüet ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. İşte Başakşehir Oyak 3 Silüet detayları...

Oyak 3 Silüet fiyat!

Oyak 3 Silüet fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Oyak 3 Silüet fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Oyak 3 Silüet nerede?

Oyak 3 Silüet nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Oyak 3 Silüet nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Oyak 3 Silüet: Oyakkent 3. Etap'ın adı belli oldu!

Konut yatırımlarını hız kesmeden sürdüren OYAK'ın Başakşehir'de hayata geçirdiği Oyakkent 3. Etap projesinin adı belli oldu. Bu ay içerisinde satışa çıkması planlanan proje Oyak 3 Silüet adıyla yükselecek.

Balkon demiri için 'silüet' şartı!

Güvenlik açısından zorunlu olması ve binanın genel yapısını ve görünüşünü bozmamak kaydıyla güvenlik amacıyla camlar ve balkona demir parmaklık yaptırılabiliyor.

Cihangir'de silüet isyanı!

İstanbul'un Beyoğlu ilçesi Cihangir Mahallesi'ndeki Özoğlu Sokak’ta, Boğaz a nazır devam eden bir inşaat, koca mahalleyi ayağa kaldırmış durumda. Cihangirliler, inşaat imar ruhsatına aykırı bir şekilde sürdüğünü, kentin siluetinin bozulduğunu iddia ediyor...

Beyoğlu Cihangir Camisi'nde silüet korkusu!

İstanbul Beyoğlu'nda yer alan ve Kanuni Sultan Süleyman döneminde, 1559 yılında Mimar Sinan’ın yaptığı Cihangir Camisi'nde silüet korkusu yaşanıyor. 

Silüet Yapı Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Silüet Yapı Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 20 bin TL sermaye bedeli ile Turgut Ergün ve Erkan Başkan ortaklığında kuruldu.

Silüet Mimaroba yeni fiyat listesi!

Silüet Mimaroba yeni fiyat listesi minimum 750 bin TL'den başlıyor. Projede daireler için liste fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim sağlanıyor...

Silüet Mimaroba güncel fiyat listesi!

İstanbul Büyükçekmece'de yükselen Silüet Mimaroba projesinde fiyatlar 750 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede firma bünyesinde ödeme yapılabiliyor..

Başakşehir Oyakkent 3. etap nerede?

1.349 daire ve 109 dükkandan oluşan Başakşehir Oyakkent 3. etap projesinde inşaat çalışmaları Ocak 2017'de başlayacak. Peki Başakşehir Oyakkent 3. etap nerede?

2019'da Buca yeni bir silüet kazanacak!

AK Parti Buca İlçe Başkanı Neşat Arslan; Birlik ve kardeşlik içinde ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasını temenni ediyorum.

İstanbul'un ‘silüet’ tartışması imar politikasını değiştirdi!

İstanbul Zeytinburnu’ndaki 16/9 kuleleriyle gündeme gelen ‘silüet’ tartışması hükümetin programına giriyor. Buna göre, tarihi kentlerde imar politikasının dikey değil yatay bir yapılaşma üzerine olması sağlanacak.

Oyakkent Silüet nerede Haberi

Oyakkent Silüet nerede

Türkiye'nin en büyük mesleki emeklilik fonu olan Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) yeni projesi için geçtiğimiz yıl düğmeye basmıştı. İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa edilen Oyakkent 3. Etap projesinin adı belli oldu. Oyak 3 Silüet adıyla yükselecek olan projenin bu ay içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

Satışların 4. defa ertelendiği projenin arsa alanı 87 bin 507 metrekare olarak belirlendi. İnşaat alanı 333 bin 206 metrekare olan Oyak 3 Silüet projesinin satış ofisinde son dokunuşlar yapılıyor.

Başakşehir Oyak 3 Silüet projesinde 1.000'in üzerinde konut yer alacak. Oyak 3 Silüet projesindeki konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde  tasarlandı.

Arsa bilgisi: 
1- İstanbul Başakşehir 1410 ada 1 parselde...