Oyakkent 3 Silüet satışta!

Oyakkent 3 Silüet satışta!

Firma: Oyak İnşaat

Proje: Oyakkent 3 Silüet


OYAK İnşaat'ın yeni projesi Oyakkent 3 Silüet bugün itibariyle satışa çıktı. Projedeki konutların fiyatları 840 bin TL'den başlangıç gösteriyor...


Türkiye'nin en büyük mesleki emeklilik fonu olan Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) tarafından, İstanbul’un yükselen bölgeleri arasında yer alan Başakşehir’de inşa edilen Oyakkent 3 Silüet satışa çıktı.

Merakla beklenen Oyakkent 3 Silüet projesinde fiyatlar 840 bin TL'den başlıyor. Projede 1003 konut, 23 villa ve 20 ticari ünite yer alıyor.

Oyakkent 3 Silüet satışta!

Arsa alanı 133 bin metrekare, inşaat alanı ise 357 bin metrekare şeklinde belirlenen Oyakkent 3 Silüet projesinin 3 yılda tamamlanması planlanıyor. 

OYAK İnşaat güvencesiyle satışa çıkarılan proje hizmete açılan şehir hastanesinin hemen yanı başında yükseliyor.

Oyakkent 3 Silüet satışta!

Lansmana özel fırsatlar

Oyakkent 3 Silüet projesinin satışları yalnızca projenin satış ofisinden yapılacak. Lansmana özel fırsatların sunulduğu projede rezidans, konak ve villa bloklarına yer veriliyor.

Oyakkent 3 Silüet satışta!

3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon konut seçeneklerinin yanında 8 oda 1 salon villaların da bulunduğu  Oyakkent 3 Silüet projesinin rezidans bloklarında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, Dubleks ve Penthouse daireler mevcut.

Oyakkent 3 Silüet satışta!

Konumuyla da dikkat çeken Oyakkent 3 Silüet projesi, FSM Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 30 dakika, İstanbul Havalimanı’na 25 dakika mesafede yer alıyor. Başakşehir Kent Meydanı, İbn Haldun Üniversitesi, Şehir Hastanesi, Olimpiyat Stadyumu ve Başakşehir Stadı'na da yakın konumda hayata geçirilen projede sosyal alanlara da yer veriliyor.

Başakşehir Oyakkent 3 Silüet projesinde; Yürüyüş alanları, welness alanları, peyzaj alanları, özel restoran,sosyal tesis ve kafeler mevcut.

 
Telefon: 0212 401 0900 
Web: www.oyakkentsiluet.com 

 

Oyakkent 3 Silüet'in satışlarına izdiham engeli!

Oyakkent 3 Silüet: Oyakkent 3. Etap'ın adı belli oldu!

Oyakkent 3 Silüet projesi 15 soruda tüm detaylarıyla!

Oyakkent 3 Silüet nerede?

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor