Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erhan Motuk tarafından 10 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Sancaktepe , Abdurarahmangazi Mahallesi, Hayat Caddesi'nde kuruldu.

Öz Karataşlar İnşaat Plastik Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Karataşlar İnşaat Plastik Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi Gaziosmanpaşa'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Karataş tarafından kuruldu.

Burç Öz Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Burç Öz Yapı İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Çisem Öztaş tarafından kuruldu.

Öz Megatek İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Megatek İnşaat Gıda Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Harun Öner tarafından kuruldu.

Öz İnanlar İnşaat Gıda Temizlik Hizmetleri Tarım Ve Hayvanclık Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Öz İnanlar İnşaat Gıda Temizlik Hizmetleri Tarım Ve Hayvanclık Otomotiv Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin İnan tarafından kuruldu.

Öz Ödül İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Ödül İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Özdemir tarafından kuruldu.

Öz Mk İnşaat Emlak Gayrimenkul Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Mk İnşaat Emlak Gayrimenkul Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Adem Basunlu ve Berat Turğay tarafından kuruldu.

Öz Emg İnşaat Otomotiv Tekstil ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Öz Emg İnşaat Otomotiv Tekstil ve Pazarlama Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emrah İlgüy tarafından kuruldu.

Öz Aker İnşaat Taahhüt Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Aker İnşaat Taahhüt Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Erkoç ve Ümüt Aksoy tarafından kuruldu.

Öz Öncü İnşaat ve Yangın Sistemleri Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Öz Öncü İnşaat ve Yangın Sistemleri Pazarlama Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Dilyafruz Norkulova tarafından kuruldu.

Öz Seymen İnşaat Yapı Malzemeleri Metal Plastik ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Seymen İnşaat Yapı Malzemeleri Metal Plastik ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kereci tarafından kuruldu.

Öz Kaçanlar İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Kaçanlar İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kaçan tarafından kuruldu. 

Dev inşaat projelerine sigorta desteği!

Mapfre Sigorta Genel Muñoz, büyük inşaat projelerinin gerçekleşmesinde önemli rol oynadıklarını söyledi. Muñoz, "Vauk Tüneli, İstanbul Başakşehir-Kayaşehir Metrosu, Gelibolu-Eceabat Karayolu, Marmaray deniz altı geçişi sigorta desteği verdiğimiz projeler arasında" dedi. 

Öz Erba İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Erba İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Akar ve Cemal Akar ortaklığında kuruldu.

Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erhan Motuk tarafından 10 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Sancaktepe , Abdurarahmangazi Mahallesi, Hayat Caddesi'nde kuruldu. 


Öz Yaşamlar İnşaat Nakliyat Metal Hafriyat İş Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 2-İnşaat işlerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları,...