özak gyo hayattepe ödeme

özak gyo hayattepe ödeme

Özak GYO Hayattepe görselleri haberimizin içerisinde yer alıyor. Teslimleri 2014 yılının Eylül ayında gerçekleşecek olan Hayat Tepe projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor

Hayat Tepe iletişim!

Hayat Tepe iletişim bilgileri şöyle: Altıntepsi Mahallesi, Metro Cash Carry Yanı No: 2 Bayrampaşa İstanbul - Bayrampaşa Hayat Tepe telefon numarası: 0212 633 53 53

Özak GYO Hayattepe görselleri!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projesi olarak yaşama geçirilen Özak GYO Hayattepe görselleri için haberimizi incelemeniz yeterli...

Özak Hayat Tepe görselleri!

İstanbul'un Bayrampaşa bölgesinde yer alan Özak Hayat Tepe görselleri ile ilgili haberimizi inceleyebilirsiniz....

Özak GYO Hayattepe!

Satış sürecinin minimum 289 bin TL'den başlayan fiyatlarla devam ettiği Özak GYO Hayattepe ile ilgili detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz...

Özak GYO Hayattepe ulaşım!

Toplam 546 adet daireden oluşan Özak GYO Hayattepe ulaşım bilgileri için haberimizi okumanız yeterli...

Özak GYO Hayattepe fiyat!

Özak GYO Hayattepe fiyat kapsamında 1+1'lerin fiyatları 259 bin 336 TL'den başlıyor. Daha detaylı fiyat listesi haberimizin içinde...

Özak GYO Hayattepe vaziyet planı!

Satış sürecinin devam ettiği Özak GYO Hayattepe vaziyet planı projeyi bütün haliyle incelemek isteyenler için haberimizde yer alıyor...

Özak GYO Didim ve Demre'de otel inşa edecek!

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, "Turizm sektöründe ise önümüzdeki yıllarda Didim ve Demre'de yer atan arsalanmızda Ela Resort'un ismini ve uluslararası standartlardaki kalitesini taşıyan yeni otel projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" diye konuşuyor.

Özak GYO'dan Alsancak projesi avansının geri tahsil edilmesi açıklaması!

Özak GYO tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 12 milyon 36 bin 663,50 TL olarak bugün geri tahsil edildi.

Özak GYO'dan pay geri alım bildirisi!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO pay geri alım bildirisini yayınladı.

Özak GYO Demre'deki gayrimenkul için Kültür Bakanlığı'na başvuru yaptı!

Özak GYO Demre'deki günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulü için, ön izin süresinin 4 ay uzatılması için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne başvuru yaptı.

Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı.

Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı.

Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği açıklaması!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği bildirisini yayınladı.

Özak GYO, Arstate Turizm ile birleşti!

Özak GYO'nun yüzde 100'üne sahip olduğu Arstate Turizm Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'yi devralmak suretiyle kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemi ticaret sicilinde tescil edildi.

Özak GYO Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO, Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı.

Özak GYO, 2 ödül birden kazandı!

Özak GYO, farklı alanlarda da özel başarılara imza atmaya devam ediyor. ARC Awards'ta, farklı formatıyla geleneksel olmayan raporlar kategorisinde Bronz ödül kazandı. Galaxy Award'ta ise genel tasarım kategorisinde gümüş ödül almayı başardı.

Özak GYO, tasfiye protokolü imzaladı!

Özak GYO tarafından KAP'a yapılan açıklamada, EPP ile arasında imzalanan gelir paylaşımlı projenin karşılıklı mutabakat ile sonlandırıldığını bildirdi.

Özak GYO Beşiktaş arsa değerleme raporunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamaya göre, Özak GYO Beşiktaş arsa değerleme raporunu yayınladı.

Özak GYO esas sözleşmesini yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu'nda esas sözleşmesiyle ilgili açıklama yaptı. Özak GYO, şirket esas sözleşmesini yayınladı.

özak gyo hayattepe ödeme

özak gyo hayattepe ödeme özak gyo hayattepe ödeme

Hayat Tepe projesi İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa'da yer alıyor. Özak GYO imzası ile inşa edilen projede 546 adet konut bulunuyor. 


Bayrampaşa Hayat Tepe satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirlendi. Konutları büyüklükleri 65 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiyor. 


Teslimlerin 2014 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi öngörülen Hayat Tepe projesinde yüzde 0,69 faiz oranı imkanı sunuluyor. Projede yüzde 15 indirim uygulanıyor. 


Özak GYO Hayattepe görselleri!Özak GYO Hayattepe görselleri!Özak GYO Hayattepe görselleri!Özak GYO Hayattepe nerede?

Özak Hayat Tepe adres: Altıntepsi Mahallesi, Metro Cash&Carry Yanı No:2 Bayrampaşa - İstanbul


Özak GYO Hayattepe iletişim

Bayrampaşa Hayat Tepe telefon: (0212) 633 53 53

Web Adresi: