Palma D\'oro taşedelen

Palma D\'oro taşedelen

Taşdelen'de inşaatına başlanan Palma D'oro 152 konuttan oluşuyor. 58 adeti satılan projede fiyatlar 137 bin YTL'den başlıyor ve 195 bin YTL'ye kadar yükseliyor.

Konya Eski Sanayi ve Karatay Sanayisi şehrin dışına taşınıyor!

Konya'da çevre ve gürültü kirliliği oluşturan Eski Sanayi ve Karatay Sanayisi şehrin merkezinden taşınıyor.

AVM'ler eski hanlara dönüyor!

JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş, "Ofisler, bulundukları binaların alt katlarına inecek. Üst katlar lojmana dönüşecek. Evler de şehir dışına taşınacak" dedi, gayrimenkulde “Han” tipi paylaşımlı binaların, ofislerin yaygınlaşacağını söyledi.

OSB'ler şehir dışına taşınacak! 

Organize Sanayi Bölgeleri Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi TBMM'ye sunuldu. Kanun teklifinin kabul edilmesi durumunda organize sanayi bölgeleri şehir dışına taşınacak.

Şehir dışına taşınan askeri okullarla ilgili flaş karar!

Kapatılan Askeri Harp Akademileri, Askeri Liseler ve Astsubay Hazırlama Okullarının Taşınmazları ve Arazileri ile Kapatılacak veya Şehir Dışına Taşınacak Olan Askeri Kışlaların Arazilerinin Yeşil Alan İlan Edilmesine Dair Kanun Teklifi TBMM'ye sunuldu.

Şehir Dışına Taşınacak Askeri Kışlaların Arazilerinin Yeşil Alan İlan Edilmesine Dair Kanun Teklifi!

Kapatılan Askeri Harp Akademileri, Askeri Liseler ve Astsubay Hazırlama Okullarının Taşınmazları ve Arazileri ile Kapatılacak veya Şehir Dışına Taşınacak Olan Askeri Kışlaların Arazilerinin Yeşil Alan İlan Edilmesine Dair Kanun Teklifi TBMM'ye sunuldu.

Servet GYO yurt dışındaki taşınmazlarını 90.2 milyon TL'ye sattı!

Servet GYO'nun iştiraki OSWE Real Estate GmbH'ın sahip olduğu taşınmazların bir kısmının satışına ilişkin ilk taksit tutarı olan; 90 milyon 250 bin Euro'nun tamamı bugün itibari ile OSWE Real Estate GmbH'nın banka hesabına geçti.

Hükümetten 4/d'li taşeron işçiler için zam teklifi!

Taşeron işçi son dakika haberleri milyonlarca vatandaş tarafından araştırılıyor. Bu anlamda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, son dakika açıklaması yaptı...

Arnavutluk'ta depremde hasar gören bina patlayıcı ile yıkıldı!

Bölge Koruma Milli Müfettişliği (IKMT) tarafından, Arnavutluk Dıraç'ta 26 Kasım 2019'ta meydana gelen depremde ağır hasar alan ve yaşanamaz ilan edilen 12 katlık bina patlayıcıyla yıkıldı.

Peker Holding'ten Düsseldorf’ta 210 milyon euroluk yeni yatırım!

Almanya’da sekizinci, Almanya’nın en gözde şehirlerinden Düsseldorf’ta ikinci büyük projesini hayata geçirmek için harekete geçen Peker Holding, 210 milyon Euro değerindeki dev proje için düğmeye bastı. “Kuzey Yıldızı” adı verilen projenin 24 ayda teslim edilmesi amaçlanıyor.

Ankara Ayaş Evci Köyü şantiye alanına döndü!

Ayaş Evci Köyü sakinleri evlerinin ve ekili arazilerinin arasından bulunan kamyonlardan şikâyet ediyor. Köyün şantiye alanına döndüğünden bahseden Muhtar Orhan Arı, “Ekili ürün bırakmadılar, telefon direğimizi devirdiler, taşıdıkları taşları arazi ve yol kenarlarına saçıyorlar, evlerimi toz toprak i

Sanayi alanlarının şehir dışına taşınması dönüşümün önünü açacak!

İzmit Makina İmalatçıları Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleri, fiziki mekanların üretim kapasitesini karşılamaması sebebiyle taşınıyor. Alınan bu kararla, kentsel dönüşümün önü açılacak...

İstanbul'daki askeri alanlar konut projelerine mi dönüyor?

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında kent dışına taşınması planlanan askeri alanlar birer birer imara açıldı. Yeşil alan olan çok sayıda askeriye alan üzerinde konut projeleri yapılacak.

Sanayi alanları 'yatay yapılaşma' için şehrin dışına taşınacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Yatay mimari için şehirlerde yer yok" değerlendirmelerine katılmadığını ifade ederek, "Artık şehrin içinden çıkması gereken sanayi alanlarımız var. Bu alanları taşıyacağız." diye konuştu....

Palma D\'oro taşedelen Haberi

Palma D\'oro taşedelen

1) Projenin adı: PALMA D'ORO

2) Yapımcı şirket: EVRENSEL MADENCILIK INSAAT TAAHHÜT LTD. STI.

3) Projenin lokasyonu: TAŞDELEN

4) Toplam arsa alanı: 15 bin metrekare ve yüzde 70'i yeşil alan

5) Toplam inşaat alanı: 22 bin 911 metrekare

6) İnşaata ne zaman başlandı: 1 Kasım 2007

7) Ne zaman bitirilecek: TEMMUZ 2009'DA TESLIM

8) Konut sayısı: 152 ; 40 adet 88 metrekare 1+1 recidence,16 adet 120 metrekare 2+1 bahçe daireler, 96 adet 145 metrekare 3+1 ara kat daireler

9) En düsük ve en yüksek metrekareler: 88 metrekare residence ve 145 metrekare 3+1 ara kat

10) En ucuz ve en pahali konutun fiyati: 137 bin YTL-195 bin YTL

11) Simdiye...