Papatya Park Residence nerede

Papatya Park Residence nerede

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etapta 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen proje 3 etaptan meydana geliyor.

Papatya Park Residence projesi iletişim!

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence ne zaman teslim edilecek?

Papatya Park Rezidence projesi 1140 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 gibi daire tipleri bulunuyor. Peki Papatya Park Residence ne zaman teslim edilecek?

Beylikdüzü Papatya Park Residence ulaşım!

Beylikdüzü Papatya Park Residence ulaşım bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa edildiğini söyleyebiliriz. Beylikdüzü Papatya Park Residence projesi 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Papatya Park Residence satılık!

Toplam 45 bin metrekare arsa alanında hayata geçirilen proje 3 etaptan meydana geliyor. Papatya Park Residence satılık daire tipleri 1+1 ve 2+1 olarak dizayn edildi.

Papatya Park Residence ilk etapta 0 faizle! 177 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 177 bin TL 'den başladığı Papatya Park Residence projesinin ilk etabında satışlar devam ediyor. Projede faizsiz vadelendirme seçeneği ile konut sahibi olunuyor.

Beylikdüzü Papatya Park Residence ödeme seçenekleri!

Düzlem - Döğme ortaklığıyla hayata geçen Beylikldüzü Park Residence projesinde konutlar 3 etap halinde inşa ediliyor. Daire fiyatları 168 bin TL'den başlayan Beylikdüzü Papatya Park Residence ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Beylikdüzü Papatya Park Residence iletişim!

Beylikdüzü'nde hayata geçen Papatya Park Residence projesinde 1.140 konut hayata geçiyor. Projede yer alan dairekler 3 etap halinde yükseliyor. Beylikdüzü Papatya Park Residence iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 168 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Beylikdüzü Papatya Park Residence projesinde yer alan daireler oda 1 salon ve 2 oda 1 salondan meydana geliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Papatya Park Residence 1+1 dairelerin fiyat listesi!

1140 adet daire, 40 adet ticari alandan oluşan Papatya Park Residence projesinde ilk etap satışları devam ediyor. Papatya Park Residence 1+1 dairelerin fiyat listesi haberimizde yer alıyor.

Papatya Park Residence ilk etapta faizsiz taksit seçenekleriyle!

İlk etapta faizsiz ödeme seçeneklerinin uygulandığı Papatya Park Residence projesinde yer alan dairelerin fiyatları 168 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje toplamda 3 etaptan meydana geliyor.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence ulaşım!

Düzlem Yapı tarafından hayata geçirilen Papatya Park Residence Beylikdüzü'nde hayata geçiyor. Projenin ilk etap satışları başladı. Düzlem Yapı Papatya Park Residence ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 168 bin TL'ye 1+1 daire!

Papatya Park Residence'ta çocuk oyun parkları, restoran ve kafeler, yürüyüş ve koşu parkurları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile sauna ve fin hamamı yer alıyor...

Papatya Park Residence ulaşım!

Papatya Park Residence ulaşım bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Papatya Park Residence projesi 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Papatya Park Residence 2. Etap'ta konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede 557 daire ve 18 ticari birim bulunuyor. Peki Papatya Park Residence 2. Etap ne zaman satışa çıkacak?

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları!

Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etapta 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa edilen proje 3 etaptan meydana geliyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap iletişim için satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Ticaret alanı 14 bin 672 metrekareden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Papatya Park Residence'ta 2. etab Mart 2017'de satışa çıkacak!

Beylikdüzü - Beykent'te Papatya Residence ve Papatya Vadi Konakları projelerini hayata geçiren Düzlem Yapı, 557 daire ve 18 dükkandan oluşan üçüncü papatyasını aynı ilçeye kondurmaya hazırlanıyor.

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap 557 adet daire ve 18 adet dükkandan oluşuyor. Proje 42 milyon lira yatırımla yükseliyor. Peki Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim!

Papatya Park Residence 2. Etap Esenyurt iletişim için 444 34 94 telefon numarasından satış ofisiyle irtibat kurabilirsiniz. Düzlem Yapı imzası taşıyan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi!

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap satış ofisi telefon numarası 444 34 94 olarak belirtiliyor. Toplamda 557 konut ve 18 dükkanın yer aldığı proje 42 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek.

Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

İnşaat alanı 59 bin 907 metrekare olarak belirtilen Papatya Park Residence 2. Etap 42 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. Peki Düzlem Yapı Papatya Park Residence 2. Etap nerede?

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık!

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap satılık daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Konut ve ticari birimlerden oluşan proje 21 bin 344 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

Papatya Park Residence 2. etap detayları belli oldu!

Düzlem Yapı'nın Esenyurt'ta yapımına başladığı Papatya Park Residence projesinin 2. etabında detaylar belli oldu. Papatya Park Residence 2.etapta 557 daire ve 18 dükkan olacak...

Papatya Park Residence projesi iletişim!

Papatya Park Residence projesi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 34 94 olarak belirlendi. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

1140 daireden meydana gelen Papatya Park Residence Evleri Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Peki Papatya Park Residence ev fiyatları ne kadar?

Papatya Park Residence Evleri!

Papatya Park Residence Evleri 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Papatya Park Residence projesi Düzlem Yapı ve Döğme Yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Papatya Park Residence nerede Haberi

Papatya Park Residence nerede

Papatya Park Residence'de 1.121 adet konut ve 50 adet ticari ünite mevcut. Düzlem Yapı imzası taşıyan proje 3 etap halinde, 45 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 


Papatya Park Residence 1. Etap'ta 386 adet daire ve 30 ticari alan bulunuyor. 15 bin metrekarelik arsa alanına sahip 1. etapta konutlar 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. 


Esenyurt Papatya Park Residence fiyatları 1. etap'ta 2016 yılı Aralık ayında teslim edilecek 1+1 dairelerde 189 bin TL, 2017 yılı Haziran ayında teslim edilecek 2+1 dairelerde ise 234 bin TL'den başlıyor. 


Yapımına 2017 yılı Mart ayında başlanacak Papatya Park Residence 2. Etap'ta 1+1 ,2+1 ve 3+1 olarak dizayn edilen 557 daire ve 18 ticari birim yer alıyor. Projenin 3. etabı ise 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilen 178...