parima residence ne zaman teslim

parima residence ne zaman teslim

İstanbul Merter'de yükselen Parima Residence Fer Yapı imzası taşıyor. Teslim tarihi 2015 yılının Haziran ayı olarak planlanan projede 16 katlı bloklar yer alıyor. Proje E5 karayolunun yanı başında yükseliyor.

Parima Residence'ın kaderi 1 ay içinde belli olacak!

Parima Residence projesi ile ilgili plan değişikliği olacağını yaklaşık bir ay önce yayınlamıştık. 126 konuttan meydana gelen Projenin 1 ay içinde detaylarını netleştirmesi ön görülüyor.

Parima Residence ne zaman teslim?

Parima Residence ne zaman teslim sorusunun yanıtı olarak 2014 senesi belirlendi. Cevizlibağ'da yer alan Parima Residence projesinde yer alan daireler 2014 senesinin Nisan ayında teslim edilecek

Parima Rezidans Cevizlibağ vaziyet planı!

Parima Rezidans Cevizlibağ vaziyet planı henüz yayınlanmadı, Parima Rezidans 'ın metrekare birim fiyatı 3 bin 500 lira olarak belirlendi, proje kapsamındaki konutların satışları devam ediyor...

Kadıköy Büyük Konak Residence ne zaman teslim?

Toplam 67 adet daireden meydana gelen Büyük Konak Residence projesinde fiyatlar metrekare bazında 6 bin dolardan başlıyor. Peki Kadıköy Büyük Konak Residence ne zaman teslim?

Kameroğlu Metrohome Residence ne zaman teslim?

Kameroğlu Metrohome Residence projesi 1.200 daire ve 130 ticari üniteden meydana geliyor. Projede daire fiyatları 271 bin TL'den başlıyor. Peki Kameroğlu Metrohome Residence ne zaman teslim?

Erguvan Premium Residence ne zaman teslim?

Toplam 284 daire ve 10 ticari üniteden meydana gelen Erguvan Premium Residence projesinde daire taksitleri 1.910 TL'den başlıyor. Peki Erguvan Premium Residence ne zaman teslim?

Atiye Residence ne zaman bitecek?

İstanbul Kağıthane'de yer alan Atiye Residence projesinde konut fiyatları 550 bin liradan başlıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen Atiye Residence projesi 108 daireden meydana geliyor...

Aypark Residence ne zaman teslim?

Toplam 217 adet daireden oluşan proje İzmir İl'i, Karşıyaka İlçe'sinde yer alıyor. Projede daire alanları 140 metrekareden başlıyor. Peki Aypark Residence ne zaman teslim?

Aypark Residence ne zaman satışta?

İzmir İl'i, Karşıyaka İlçe'sinde yükselen proje toplam 217 adet daireden oluşuyor. Projede daireler 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Peki Aypark Residence ne zaman satışta?

Adam Kule Residence ne zaman teslim?

Ödemeleri 36 ay 0 faiz avantajı ile yapılabilen Adam Kule Konutları 27 katlı tek blok halinde hayata geçiriliyor. Peki Adam Kule Residence ne zaman teslim edilecek?

Hill Kartal Residence ne zaman teslim?

Konum bilgisine göre Kadıköy’e 36 dakika kadar uzaklıkta yer alan Hill Kartal projesi toplam 193 daireden oluşuyor. Peki Hill Kartal Residence ne zaman teslim?

Batışehir Residence ne zaman teslim?

Batışehir Bağcılar'da daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Projede banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sağlanıyor. Peki Batışehir Residence ne zaman teslim edilecek?

Real Merter Residence ne zaman teslim?

Real Merter Residence Güngören projesinde 248 adet konut ve 157 adet ticari ünite yer alıyor. Real Merter Residence projesinde teslimler 2017'nin ilk çeyreğinde yapılıyor...

Kuzu Effect Residence ne zaman teslim?

Kuzu Effect Residence ne zaman teslim? Ankara Oran'da inşa ediliyor olan Kuzu Effect Residence projesinde evlerin satış fiyatları 750 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Fer Yapı Mai Residence ne zaman teslim?

Daire fiyatları 490 bin TL'den başlangıç gösteren Mai Residence E-5’in deniz tarafında yer alıyor. Projede çeşitli sosyal imkanlar sunuluyor. Peki Fer Yapı Mai Residence ne zaman teslim edilecek?

İlkbahar Residence ne zaman teslim?

İlkbahar Sultanbeyli'de dairelerin büyüklükleri 51 metrekareden başlıyor. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen proje 250 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Peki İlkbahar Residence ne zaman teslim edilecek?

parima residence ne zaman teslim Haberi

parima residence ne zaman teslim

Fer Yapı tarafından yükselen Parime Residence projesinde daire fiyatları metrekare birim bazında 2 bin 800 dolardan başlıyor. Ofis ve ev ofislerin bulunduğu projede 223 bağımsız ünite bulunuyor. 16 katlı  Parima Residence  projesinde zemin katta 2 adet ticari alan ve mağazalar yer alıyor. Projenin 2015 yılında teslim edilmesi öngörülüyor. 
Parima Residence ödeme planı:

-Peşin ödemede yüzde 10 indirim ya da

-Yüzde 1 peşinat ve 36 ay faizsiz vadelendirme yapılabiliyor.

-Ayrıca projede ara ödemeler ve banka kredisi imkanları da yer alıyor.
Parima Rezidans adresi:

Proje, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde, Atatürk Havalimanı’na 5 dakika ve E5 karayolunun yanı başında konumlandırılıyor.
Parima Merter iletişim

Telefon: (0212) 482 20 20

Web: www.parimamerter.com

Ezgi...