Park Hyatt kimin

Park Hyatt kimin

Nusret Gökçe, Park Hyatt otelinin devrini gerçekleştirdi. Doğuş Holding CEO'su Hüsnü Akhan ile imzaları atan Gökçe, Instagram hesabından "Benim için hayal olan bugün gerçek olan İstanbul Park Hyatt otelin sahibi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum" dedi...

Nusret'ten Park Hyatt otelinin önünde ilk poz!

Sosyal medya paylaşımlarıyla ünü Türkiye sınırlarını aşan işletmeci Nusret Gökçe, geçen hafta Rekabet Kurulu'nun da onay verdiği otelin devrini gerçekleştirdi.

Nusret Gökçe, Park Hyatt otelini resmen devraldı!

Nusret Gökçe, Park Hyatt otelinin devrini gerçekleştirdi. Doğuş Holding CEO'su Hüsnü Akhan ile imzaları atan Gökçe, Instagram hesabından "Benim için hayal olan bugün gerçek olan İstanbul Park Hyatt otelin sahibi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum" dedi...

Nusret Gökçe, Park Hyatt Maçka’yı satın alıyor!

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe, İstanbul Maçka'da yer alan Park Hyatt oteli 50 milyon Euro karşılığında Doğuş Grubu'ndan satın alıyor.

Eryaman Kaşmir Mavi Orkide kimin?

5 blok şeklinde yükselen Kaşmir Mavi Orkide projesi Göksü Park'ına komşu konumda yer alıyor. Proje Ankara ili Eryaman ilçesinde inşa ediliyor. Peki Eryaman Kaşmir Mavi Orkide kimin?

Park Mavera 3 projesi kimin?

İnşaatı Şubat ayında inşaatı başlayacak olan Park Mavera 3 projesinde metrekare fiyatı 4 bin 250 TL olarak belirtiliyor. Proje 9 blokta 723 konut ve 31 dükkandan meydana geliyor...

Rihanna 21 bin dolarlık oda kiraladı!

28 yaşıdaki Barbadoslu şarkıcı, Avusturya'da yer alan Park Hyatt Hotel'de geceliği 21 bin dolardan (yaklaşık 63 bin lira) iki katlı bir suit oda kiraladı. İşte o oda...

Park Hyatt İstanbul Maçka Palas, James Bond'u Zeki Üngör ve Abdülhak Hamit'le buluşturdu!

Makber'in şairi ve İstiklâl Marşı'nın bestecisi 007 James Bond'la nerede buluştu Nişantaşı'nın kalbinde kalabalığın tam ortasında bir saklı köşe

Park Hyatt Maçka Palas en iyi oda tasarım ödülünü aldı!

 PARK Hyatt İstanbul-Maçka Palas, International Hotel, Motel + Restaurant Show/E (IHMRS) Gold Key Design Ödülleri'nin 30. yılında 'En iyi oda tasarımı' kategorisinde ödüle layık görüldü

Four Seasons ve Park Hyatt en iyi 45'te

ABD'nin seyahat dergisi Travel & Leisure 2009'un en iyi 45 otelini açıkladığı listede iki Türk oteline de yer verdi

Gravür Park Orman Evleri'nde 375 bin TL'ye! 24 ay sıfır faiz!

Gravür İnşaat'ın Sarıyer'de inşa ettiği Gravür Park Orman Evleri'nde dubleks dairelerin fiyatları 375 bin TL ile 425 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Kilyos Central Park olacak

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M. Akif Şişmanoğlu, Kilyos'a Newyork'taki Central Park'a benzer bir park yapacağını söyledi.

Park Orman Evleri'nde 64 bin 750 TL'ye!

İstanbul Taşdelen'de inşa edilen Park Orman Evleri'nde fiyatlar 64 bin 750 TL ile 264 bin 550 TL arasında değişiyor.

Tesco Kipa Trakya'ya Narin Park'tan girdi

2008'de İstanbul'da Silivri ve Kurtköy'de yatırım yapan İngiliz perakende devi Tesco Kipa Trakya'daki ilk yatırımını Çerkezköy'deki Narin Park projesinde yapacak.

Park Hyatt kimin Haberi

Park Hyatt kimin

Nusret Gökçe, Ferit Şahenk'in patronu olduğu Doğuş Holding iştiraki Arena turizm bünyesindeki Park Hyatt otelinin devri için imzayı attı.

Habertürk'te yer alan habere göre; Doğuş Holding CEO'su Hüsnü Akhan'ın ile birlikte imzaları atan Gökçe, imza anının görüntülerini kendi Instagram hesabından paylaştı. 

Gökçe, "Benim için hayal olan bugün gerçek olan İstanbul Park Hyatt otelin sahibi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum; bütün dünyaya hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Nusret Gökçe, imza öncesinde Doğuş Grubu'nun kurucusu Ayhan Şahenk'in portresi önünde de poz vererek sosyal medya hesabından takipçilerine bir mesaj paylaştı. Gökçe, "Önerim, yaptıklarınızla yetinmeyin. Hiçbir konuda moralinizi bozmayın, sorunlarla uğraşmayın. Zevkli hobiler, yarışmalar haline getirin ve asla yapmak istediklerinizden, kafanıza yerleştirdiklerinizden vazgeçmeyin. Mantık ve düşünce sınavını kazanan her tasarımınız zaman ölçeğinde bir gün mutlaka gerçekleşecektir." dedi.