29 / 03 / 2023

Park mavera fiyat listesi

Park mavera fiyat listesi

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Park Mavera 3 projesinin Temmuz ayına ait güncel fiyatlarını yayınladı...

Park Mavera Bahçeşehir fiyat!

Dairelerin büyüklükleri 136 ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren Park Mavera Rezidans projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatiflerinden meydana geliyor. İşte Park Mavera Bahçeşehir fiyat listesi...

Başakşehir Yeni Merkez Park Mavera!

Başakşehir Yeni Merkez Park Mavera projesinde yer alan dairelerin alanları 136 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. Projedeki kredisi onaylanmamış 35 daire yarın satışa çıkıyor.

Başakşehir Park Mavera daire teslimleri!

Park Mavera projesi 53 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edildi. Proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yükseliyor. Başakşehir Park Mavera daire teslimleri ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.

Park Mavera görselleri!

8 blok olarak hayata geçirilen Park Mavera projesinde metrekare birim fiyatı 2 bin 600 TL'den başlıyor. Projede daireler ve ticari birimler yer alıyor. İşte Park Mavera görselleri..

Park Mavera Kayaşehir ödeme koşulları!

Park Mavera Kayaşehir ödeme koşulları bilgileri haberimizde yer alıyor. Makro ile Akyapı Ortak Girişimi imzası ile hayata geçirilen projede daireler ve ticari birimler yer alıyor.

Park Mavera fiyatları!

Park Mavera projesinde 672 tane daire ile 338 tane ticari birim yer alıyor. Ön satışların devam ettiği proje Başakşehir'de yükseliyor. İşte Park Mavera fiyatları...

Park Mavera satış ofisi!

Park Mavera satış ofisi bilgileri haberimizde yer alıyor. 2016 yılının sonunda teslim edilecek olan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daire tiplerine yer veriliyor.

Park Mavera daire fiyatları!

Park Mavera daire fiyatları haberimizde yer alıyor. 672 tane daire ve 339 tane ticari birimin yer aldığı proje Başakşehir Yeni Merkez projesi içinde yükseliyor.

Park Mavera Başakşehir Yeni Merkez!

Park Mavera Başakşehir Yeni Merkez projesinde metrekare birim fiyatı 2 bin 600 TL'den başlıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede ön talep toplanıyor.

Park Mavera satılık daire fiyatları!

Park Mavera projesi 8 blok olarak 229 bin 241 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. İşte Park Mavera satılık daire fiyatları...

Park Mavera fiyat listesi!

Park Mavera fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor. 8 blok halinde inşa edilen Mavera Park projesi 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor...

Park mavera fiyat listesi Haberi

Park mavera fiyat listesi

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) projede benzer nitelikte olan bağımsız bölümlerin ortalama satış fiyatları hakkında açıklama yaptı.

TOKİ'nin KAP açıklaması: 
Gayrimenkul Sertifikaları Tebliği (VII-128.2)'nin 16 Maddesinin ç) bendi gereğince Park Mavera III Projesinde, gayrimenkul sertifikasına konu olmayan benzer nitelikte bağımsız bölümlerden satışta olanların ve satışı gerçekleşenlerin ortalama satış fiyatları aşağıda belirtilmiştir.