29 / 05 / 2022

Pasifik GYO halka arz

Pasifik GYO halka arz

Ankara'da hayata geçirdiği projelerle sektörde adından söz ettiren Pasifik  GYO, Pasifik GYO Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı. 

Pasifik GYO halka arz gong töreni yarın!

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı halka arz töreni yarın Borsa İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Pasifik GYO’nun halka arzı tamamlandı!

Pasifik GYO'nun halka arzında toplam büyüklük 1,1 milyar Türk Lirası olarak gerçekleşti. Halka arzda 48 bin 428 yatırımcıdan 1,8 kat talep gösterildi.

Pasifik GYO halka arz 2021!

Pasifik GYO halka arz 2021 detayları haberimizde yer alıyor. İşte Pasifik GYO halka arz 2021...

Pasifik GYO halka açılıyor!

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (PSGYO), Tera Menkul Kıymetler önderliğinde geniş bir konsorsiyum aracılığıyla 9-10 Aralık tarihlerinde talep toplayacak.

Pasifik GYO'nun halka arz başvurusuna SPK'dan onay!

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından, Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın halka arz başvurusuna onay verildi.

Pasifik GYO'nun Merkez Ankara'daki toplam geliri 3 milyar 776 milyon 699 bin TL'ye çıktı!

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Merkez Ankara'daki toplam geliri 3 milyar 776 milyon 699 bin 139 TL'ye çıktı.

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti! 

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Next Level Göktürk ve Next Level Country projelerinin tapu devri yapıldı!

Next Level Göktürk ve Next Level Country projelerinin tapu devri yapıldı. Pasifik GYO, gayrimenkullerde proje çalışmaları kapsamında ruhsatlandırma aşamasına geçildiğini açıkladı. 

Pasifik GYO Kemerburgaz Mithatpaşa'daki arsa için 279.2 milyon TL peşinat ödedi!

Pasifik GYO, İstanbul Eyüpsultan ilçesi Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi'ndeki arsa için satış sözleşmesi imzaladı. Sözleşme kapsamında 279 milyon 250 bin TL peşinat ödendi. 

Pasifik GYO 2021'de 811.4 milyon TL hasılat elde etti!

Pasifik GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre, şirket 1 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021 tarihlerini kapsayan dönemde 811 milyon 406 bin 920 TL'lik hasılat elde etti. 

Pasifik GYO, Kemerburgaz'da 164.2 milyon TL'ye arsa aldı!

Pasifik GYO, Eyüpsultan ilçesi, Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi 244 Ada 1 Parsel'de yer alan arsa için 164 milyon 250 bin TL peşinat ödemesi yaparak satış sözleşmesini imzaladı. 

Pasifik GYO 2021'de 842 milyon TL'lik satış gerçekleştirdi!

Pasifik GYO'nun 2021 yılındaki satış işlemlerinin toplamı KDV hariç 841 milyon 975 bin 921 TL olarak gerçekleşti.

Pasifik GYO'dan İstanbul'a 3 yeni proje!

Pasifik GYO yeni projeleriyle kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Pasifik GYO son olarak Eyüpsultan Belediyesi'nin Göktürk'te yer alan arsa satış ihalesinde toplamda 1 milyar 774 milyon TL teklif verdi.

Merkez Ankara'nın değeri belli oldu!

Pasifik GYO, Merkez Ankara Projesi 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Merkez Ankara'nın değeri ne kadar oldu?

Next Level İstanbul'un değeri belli oldu!

Pasifik GYO, Next Level İstanbul projesine ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Pasifik GYO'nun İstanbul'daki ilk projesi olan Next Level İstanbul'un değeri ne kadar oldu? İşte Next Level İstanbul projesinin değeri ve proje ayrıntıları...

Pasifik GYO çıkarılmış sermayesini 267.5 milyon TL'ye yükseltti!

Pasifik GYO, 1 milyar TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde çıkarılmış sermayesi 200 milyon TL'den 267 milyon 500 bin TL'ye yükseltti.

2021'in ilk 11 ayında 3 GYO halka arz gerçekleştirdi!

TSPB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztop, yatırımcıların yoğun ilgisi nedeniyle geçtiğimiz senenin son çeyreğinden itibaren şirketlerin de halka açılmaya olan ilgilerinin paralel şekilde yükseldiğini vurguladı.

Pasifik GYO Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı!

Ankara'da hayata geçirdiği projelerle sektörde adından söz ettiren Pasifik  GYO, Pasifik GYO Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı. 

Pasifik GYO halka arz Haberi

Pasifik GYO halka arz

Şehrin mimari dokusunda fark yaratan projeler hayata geçiren ve Ankara'da gerçekleştirdiği projeler sonrasında İstanbul’a iddialı bir giriş yapan Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (PSGYO), bugün (16 Aralık 2021, Perşembe) günü yapılan gong törenin ardından Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Pasifik GYO’nun Gong Töreni’ne, Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan ve Tera Yatırım Menkul Değerler Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Tezmen ve iş dünyasından çok sayıda davetli katılım sağladı. 

Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun gong töreninde yaptığı konuşmada, “Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gayrimenkul ve inşaat alanında başarılı projeler gerçekleştirmektedir. Ankara’daki ve İstanbul’daki bu başarılı projeleriyle, bir yandan  sektörün gelişimine yön verirken, aynı zamanda ülkemizin büyümesine de katkı sağlamaktadır. Bugün böyle,...