Pasifik GYO hisse

Pasifik GYO hisse

Pasifik GYO halka arz 2021 detayları haberimizde yer alıyor. İşte Pasifik GYO halka arz 2021...

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti! 

Mehmet Ömür Özüpek, Pasifik GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Next Level Göktürk ve Next Level Country projelerinin tapu devri yapıldı!

Next Level Göktürk ve Next Level Country projelerinin tapu devri yapıldı. Pasifik GYO, gayrimenkullerde proje çalışmaları kapsamında ruhsatlandırma aşamasına geçildiğini açıkladı. 

Pasifik GYO Kemerburgaz Mithatpaşa'daki arsa için 279.2 milyon TL peşinat ödedi!

Pasifik GYO, İstanbul Eyüpsultan ilçesi Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi'ndeki arsa için satış sözleşmesi imzaladı. Sözleşme kapsamında 279 milyon 250 bin TL peşinat ödendi. 

Pasifik GYO 2021'de 811.4 milyon TL hasılat elde etti!

Pasifik GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre, şirket 1 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021 tarihlerini kapsayan dönemde 811 milyon 406 bin 920 TL'lik hasılat elde etti. 

Pasifik GYO, Kemerburgaz'da 164.2 milyon TL'ye arsa aldı!

Pasifik GYO, Eyüpsultan ilçesi, Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi 244 Ada 1 Parsel'de yer alan arsa için 164 milyon 250 bin TL peşinat ödemesi yaparak satış sözleşmesini imzaladı. 

Pasifik GYO 2021'de 842 milyon TL'lik satış gerçekleştirdi!

Pasifik GYO'nun 2021 yılındaki satış işlemlerinin toplamı KDV hariç 841 milyon 975 bin 921 TL olarak gerçekleşti.

Pasifik GYO'dan İstanbul'a 3 yeni proje!

Pasifik GYO yeni projeleriyle kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Pasifik GYO son olarak Eyüpsultan Belediyesi'nin Göktürk'te yer alan arsa satış ihalesinde toplamda 1 milyar 774 milyon TL teklif verdi.

Merkez Ankara'nın değeri belli oldu!

Pasifik GYO, Merkez Ankara Projesi 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Merkez Ankara'nın değeri ne kadar oldu?

Next Level İstanbul'un değeri belli oldu!

Pasifik GYO, Next Level İstanbul projesine ilişkin 2021 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. Peki Pasifik GYO'nun İstanbul'daki ilk projesi olan Next Level İstanbul'un değeri ne kadar oldu? İşte Next Level İstanbul projesinin değeri ve proje ayrıntıları...

Pasifik GYO çıkarılmış sermayesini 267.5 milyon TL'ye yükseltti!

Pasifik GYO, 1 milyar TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde çıkarılmış sermayesi 200 milyon TL'den 267 milyon 500 bin TL'ye yükseltti.

Pasifik GYO Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı!

Ankara'da hayata geçirdiği projelerle sektörde adından söz ettiren Pasifik  GYO, Pasifik GYO Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı. 

Next Level Göktürk ve Next Level Country geliyor! Yeni proje!

Levent’in Etiler girişindeki eski Jandarma Lojmanları arazisini Emlak Konut GYO'dan hasılat paylaşımı modeliyle alarak 2021'de megakent İstanbul’a adım atan Pasifik GYO, Next Level Göktürk ve Next Level Country projeleri için düğmeye bastı...

Eyüpsultan Belediyesi, Kemerburgaz'daki iki araziyi 1.7 milyar TL'ye sattı!

Eyüpsultan Belediyesi, Kemerburgaz'da yer alan iki ayrı parseli için bugün ihale gerçekleştirdi. Edinilen bilgiye, göre ihaleye 5 firma tarafından teklif verildi. Ankara merkezli Pasifik GYO'nun iki arsayı toplam 1 milyar 774 milyon TL'ye aldığı belirtildi.

Pasifik GYO hisse Haberi

Pasifik GYO hisse

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (PSGYO), 9-10 Aralık tarihlerinde talep toplayacak. Ankara'da gerçekleştirdiği çok sayıda projenin ardından İstanbul’a Next Level markası ile giriş yapan Pasifik Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, halka arz öncesi gerçekleşen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

Pasifik GYO halka arz 2021 detayları haberimizde yer alıyor. İşte Pasifik GYO halka arz 2021...

Fatih Erdoğan, Pasifik GYO'nun halka arzına ilişkin yatırımcılara farklı bir gayrimenkul yatırım ortaklığı modeli sunduklarını, geliştirici bir şirketi halka açtıklarına vurgu yaptı. 

PSGYO'nun portföy yapısı ile sektördeki pek çok şirketten ayrıştığını belirten Erdoğan, şu açıklamalarda bulundu: 

"Aslına bakarsanız tamamen proje geliştirmeye odaklı bir GYO yapıyoruz. Sonuçta Pasifik geliştirici bir şirket ve biz onu halka açıyoruz. Portföyümüzde şu anda geliştirdiğimiz birbirinden özel iki proje var, Merkez  Ankara...