Pegasus Residence iş ilanları

Pegasus Residence iş ilanları

Pegasus Residence projesi için mimar, mühendis ve inşaat teknikerleri alınacak. Detaylar için tıklayın

Mavera Residence için ÇED süreci başladı!

Maliyeti 137 milyon 810 bin 532 TL olarak belirlenen Mavera Residence için ÇED süreci başladı...

Antwell Life Care Residence projesinin temeli atıldı!

Ant Yapı’dan bir ilk daha. Türkiye’nin sağlık hizmeti konseptli ilk rezidansı özelliğini taşıyan Antwell Life Care Residence için ilk harç, törenle atıldı.

Sağlık turizmi için gelenler, Residence’ları tercih ediyor!

Onkoloji, ortopedi gibi uzun dönemli sağlık tedavileri için ülkemize gelenler, ağırlıklı olarak residence’larda konaklamayı tercih ediyorlar.

Esenyurt Fly Salmiya Residence nerede? İşte lokasyonu!

Bu yıl sonunda teslimlerin gerçekleşeceği Fly Salmiya Residence projesi Uçarlar Yapı ve Beşikyapı tarafından inşa ediliyor. Peki Esenyurt Fly Salmiya Residence nerede? İşte lokasyonu!

The Ocean Resort & Residence projesinin yüzde 35'i satıldı!

Projebeyaz tarafından ABD’nin Miami bölgesinde inşa edilen Conrad–The Ocean Resort&Residence projesinin yüzde 25’i satıldı. Miami’de konut fiyatları 480 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiyor.

Anthill Residence Şişli fiyatlar 2017!

Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Anthill Residence projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. İşte Anthill Residence Şişli fiyatlar 2017...

Taksim Petek Residence'ta kişiye özel ödeme planı!

DAP Yapı’nın konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan lüks projesi Petek Residence için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

I-AM, Greenox Urban Residence'ın iç mimari tasarımını üstlendi!

I-AM, Avrupa’nın en yüksek yeşil duvarlarıyla kentsel dönüşümden yeşil dönüşüme geçişin öncülüğünü yapan Greenox Urban Residence projesinin iç mimari tasarımını üstlendi.

Athena projesi Mersin Erdemli'de yükselecek!

Şekerlisoy Şirketler Grubu, Mersin Erdemli'de 650 yataklı otel ve 174 daireli residence içeren 'Athena Projesi'ni hayata geçirecek.

l-AM,Greenox Urban Residence'ın iç mimari tasarımını üstlendi!

Tasarım ve marka deneyimi ajansı l-AM, Avrupa'nın en yüksek yeşil duvariarıyia kentsel dönüşümden yeşil dönüşüme geçişin öncülüğünü yapan Greenox Urban Residence projesinin iç mimari tasarımını üstlendi.

Greenox Urban Residence projesinin yüzde 30’u satıldı!

Greenox Urban Residence, iş merkezlerine yakınlığı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bir ayda yüzde 30’u satılan proje, Büyükdere Caddesi’ne 400 metre mesafede yer alıyor. Greenox Urban Residence, 120 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor.

Taksim Petek Residence'den 3 ay içinde teslim daireler!

DAP Yapı imzası taşıyan Taksim Petek Residence projesi'nde konut tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1'den oluşurken yüzde 58'i lansman öncesinde satıldı.

İsis Residence Projesi 30 Nisan'da satışta!

Gürsoy Grup, Beylikdüzü Beykent'te yapacağı yeni projesi İsis Residence için hazırlanıyor. İsis Residence projesinde satışlar 30 Nisan 2016 Cumartesi günü yapılacak tanıtım kokteyli ile birlikte başlayacak...

Pegasus Residence iş ilanları Haberi

Pegasus Residence iş ilanları

Beylikdüzü'nde inşası devam eden pefasus residence projesi için mimar, mühendis ve inşaat teknikerleri alınacak. Adayların genç ve dinamik, ince işlerden anlayan, lüks inşaat projelerinde tecrübeli olması şartları aranıyor.

İş başvurularının Emre Akpınar'a yapılması gerekiyor. Tel: 0 533 722 32 09 E-mail:...