Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları

Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları

Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları 706 bin 200 TL'den başlayarak değişiyor. Piyalepaşa İstanbul'da 24 ay sıfır faizle ödeme avantajı sunuluyor...

Piyalepaşa İstanbul fiyat!

Polat İnşaat tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde cadde cepheli son iki blok satışa çıktı. Peki projede fiyatlar ne kadardan başlıyor. İşte Piyalepaşa İstanbul fiyat listesi...

Piyalepaşa İstanbul'da yaşam başladı!

Polat markasının 60 yıllık geçmişi ve deneyimiyle inşa ettiği Piyalepaşa İstanbul'da yaşam başladı. Konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı'ndan meydana gelen karma konseptiyle Piyalepaşa İstanbul, ilk etap teslimleriyle birlikte ilk sakinlerini ağırlıyor.

Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 0 faiz fırsatı!

Polat güvencesi ile Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 0 faiz fırsatı sunuluyor. Piyalepaşa İstanbul'da aynı zamanda firma bünyesinde 48 ay 0 faizle ev sahibi olunabiliyor...

Piyalepaşa İstanbul'da ilk etap teslimleri başlıyor!

Polat güvencesi ile Beyoğlu'nda yükselen Piyalepaşa İstanbul'da ilk etap teslimleri başlıyor. Projede yüzde 0'dan başlayan faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor..

Piyalepaşa İstanbul'da 120 ay vadeli konut fırsatı!

60 yılı aşkın Polat güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da ilk etap teslimleri Haziran ayında başlayacak. Piyalepaşa İstanbul'da 120 ay vadeli ödemeler ile ev sahibi olunabiliyor. 

Piyalepaşa İstanbul'da 120 aya varan vade fırsatı!

60 yılı aşkın Polat güvencesiyle inşa edilen Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 0'dan başlayan faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleriyle ev sahibi olunabiliyor.. 

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul fiyat 2018!

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul fiyat 2018 listesi haberimizde yer alıyor. Polat bünyesindeki  Piyalepaşa Gayrimenkul imzasını taşıyan projede 760 adet daire ve 190 adet rezidansa yer veriliyor.

Piyalepaşa İstanbul'da yaşam başlıyor!

Polat bünyesindeki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yaşam başlıyor. Projede kişiye özel esnek ödeme seçenekleri sunuluyor..

Piyalepaşa İstanbul’da teslimler yaklaşıyor!

Türkiye’nin en köklü markalarından Polat’ın, özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’un ilk etabı Haziran ayında teslim edilecek..

Piyalepaşa İstanbul'da 0 faiz fırsatı!

Polat markasının 60 yıllık köklü geçmişi ve gücünü yansıttığı Beyoğlu’nun yaşayan yatırımı Piyalepaşa İstanbul projesinde sıfır faizli yılın ilk kampanyası başladı.

Piyalepaşa İstanbul’un Alışveriş Sokağı perakende sektörüne tanıtıldı! 

Perakende sektörünün önde gelen temsilcilerine,Türkiye’nin en köklü markalarından Polat’ın hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul projesinin 120 mağazadan oluşan Alışveriş Sokağı’nı tanıtıldı..

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul ödeme kampanyası!

Polat Holding bünyesindeki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul 'da fiyatlar 793 bin TL'den başlıyor. İşte Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul ödeme kampanyası..

Piyalepaşa İstanbul Sahaf Günleri başladı!

Polat’ın 60 yıllık tecrübesiyle hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul, kültür ve sanat etkinliklerinin bir yenisine daha imza atarak “Piyalepaşa İstanbul Sahaf Günleri”ni düzenliyor.

Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları Haberi

Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları


760 daire ve 190 rezidansın yer aldığı Piyalepaşa İstanbul projesi Polat Holding bünyesindeki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.


Piyalepaşa İstanbul projesinde teslimler Aralık 2018 yılında yapılıyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.


Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları 706 bin 200 TL'den başlıyor. Piyalepaşa İstanbul projesi İstanbul Beyoğlu'nda 82 bin metrekare alanda yükseliyor.


Piyalepaşa İstanbul projesinde 24 aya kadar vade farkı olmadan, 36 aya kadar 0,30 faizle, 48 aya kadar 0,45 faizle taksitli ödemeler yapılıyor.Polat Piyalepaşa İstanbul satış fiyatları!


Konut bloğu;

1+1 daireler 837 bin 800 TL ile 1 milyon 207 bin 600 TL,

2+1 daireler 1 milyon 74 bin 100 TL ile 1 milyon 624 bin 500 TL,

3+1 daireler 1 milyon 450 bin TL ile 2 milyon 27 bin 800...