Piyalepaşa İstanbul fiyat!

Piyalepaşa İstanbul fiyat!

Firma: Polat İnşaat

Proje: Piyalepaşa İstanbul


Polat İnşaat tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde cadde cepheli son iki blok satışa çıktı. Peki projede fiyatlar ne kadardan başlıyor. İşte Piyalepaşa İstanbul fiyat listesi...


Polat İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da en çok beklenen son iki blok satışa çıktı. Cadde cepheli dairelerden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 0,59 kredi faiz oranı ve 120 ay vade seçeneğinden faydalanabiliyor.

Toplam 760 adet konut ve 190 adet rezidanstan meydana gelen projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Projede dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.

İlk etabı teslim edilen projede yıl sonuna kadar 300 adet dairenin daha teslim edilmesi amaçlanıyor. Piyalepaşa İstanbul'da metrekare satış fiyatı 13 bin 500 lira rezidansların metrekare satış fiyatı ise 16 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Merkezi konumda bulunan Piyalepaşa İstanbul, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın mesafede konumlanıyor. 

Piyalepaşa İstanbul iletişim.
Adres: İstiklal Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:24 K:1 Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0 212 212 04 04
Web: http://www.piyalepasa.com.tr/


projeye sor