Projetürk İnşaat Gayrimenkul

Projetürk İnşaat Gayrimenkul

Projetürk İnşaat Gayrimenkul Gıda Turizm Organizasyon ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Projetürk İnşaat Gayrimenkul Gıda Turizm Organizasyon ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Projetürk İnşaat Gayrimenkul Gıda Turizm Organizasyon ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Makkı İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Makkı İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ahmed Makkı ve Mowafak Makkı ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 7 Aralık'ta Başakşehir, Ziya Gökalp Mahallesi'nde kuruldu.

Kafkaslı Bina Tesis İnşaat Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Kafkaslı Bina Tesis İnşaat Gayrimenkul Anonim Şirketi, Kadir Kaan Kaya Müdürlüğünde 100 Müdürlüğünde bin TL sermaye ile 4 Aralık'ta İstanbul İl'i, Tuzla, Aydıntepe Mahallesi, 100 Yıl Caddesi, Gülle Sokak 'ta kuruldu.

Sundus İnşaat Gayrimenkul Tekstil Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sundus İnşaat Gayrimenkul Tekstil Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hısham Alafyounı, Abdulmoın Ahmaıd ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 3 Aralık'ta Avcılar, Denizköşkler Mahallesi'nde kuruldu.

Tekpro İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tekpro İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Tayfun Keleş, Ulaş Gürbüz, Betül Gökdeniz ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 27 Kasım'da Büyükçekmece, Dizdariye Mahallesi'nde kuruldu.

Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Mehmet Kurtöz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 27 Kasım'da Başakşehir, Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi'nde kuruldu.

Sevimli İnşaat Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Sevimli İnşaat Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Aytan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL sermaye ile 26 Kasım'da Fatih, Büyükreşitpaşa Caddesi, Turistik Çarşı'da kuruldu.

Dtay İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dtay İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile 20 Kasım'da Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Sun Dizayn Tasarım İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sun Dizayn Tasarım İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Sun tarafından 200 bin TL sermaye ile 10 Kasım'da Esenyurt, Pınar Mahallesi 'nde kuruldu.

Bardaklı Turizm İnşaat Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bardaklı Turizm İnşaat Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Uğurlu tarafından 100 bin TL sermaye ile 9 Kasım'da Beylikdüzü, Yakuplu Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi'nde kuruldu.

Özdemir Üçler İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özdemir Üçler İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Arif Özdemir tarafından 50 bin TL sermaye ile 6 Kasım'da Sultanbeyli, Battalgazi Mahallesi, Selçukhan Caddesi'nde kuruldu.

Evcim İnşaat Gayrimenkul Restoran Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Evcim İnşaat Gayrimenkul Restoran Otomotiv Limited Şirketi, İrfan Memişoğlu tarafından 300 bin TL sermaye ile 26 Ekim'de Ümraniye, Çakmak Mahallesi, İkbal Caddesi 'nde kuruldu.

Belgin Taahhüt İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Belgin Taahhüt İnşaat Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Oğuzhan Karacan Yönetim Kurulu Başkanlığı, Şahin Karacan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Ahmet Yıldırım Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 709 bin 855 TL sermaye ile 23 Ekim'de Tuzla'da kur

Projetürk İnşaat Gayrimenkul Haberi

Projetürk İnşaat Gayrimenkul


Projetürk İnşaat Gayrimenkul Gıda Turizm Organizasyon ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 


Projetürk İnşaat Gayrimenkul Gıda Turizm Organizasyon ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi adres; MERKEZ MAH.AKAR CAD.NO:3/83...