sabiha gökçen fast track geçiş hizmeti ne demek

sabiha gökçen fast track geçiş hizmeti ne demek

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı misafirlerine yeni bir hizmet daha sundu. “Fast Track” adı verilen bu hizmet ile yolcuların ihtiyaç duyduğu anda konfor, hızlı ve kolay geçişe sahip olabilmeleri hedefleniyor...

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın çevresindeki yapılaşmaya son!

SABİHA Gökçen Havalimanı’nın çevresindeki yapılaşmanın önüne geçmek, güvenli inişi sağlamak ve yeni hava koridoru açmak için, pistin batı yaklaşma sınırında yer alan bölgeyi tel çitle çevirip, pist sınırına beton perde çekilip, “Yasak bölge” ilan edilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı satılacak mı?

Yeni kaynak bulmakta zorlanan AKP, son olarak gözünü İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’na dikti.

Hemenbilet Turizm Ve Seyahat Acen. Tic.Ltd.Şti.İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Hava Limanı Şubesi açıldı!

Hemenbilet Turizm Ve Seyahat Acen. Tic.Ltd.Şti.İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Hava Limanı Şubesi 100 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın pistinde göçük!

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda dün gece saatlerinde pistte göçük meydana geldi. 2015 yılında da pistte bir çatlak meydana gelmişti.

Sabiha Gökçen Havalimanı-Viaport Metro Hattı ihalesi 25 Kasım'da!

Sabiha Gökçen Havalimanı - Viaport Metro Hattı işi ihaleye çıktı. 7 kilometre planlanan Sabiha Gökçen Havalimanı - Viaport Metro Hattı projesinin ihalesi 25 Kasım'da yapılacak...

Kaynarca-Sabiha Gökçen metrosu 2018'de tamamlanıyor!

Mart 2015’te çalışmalarına başlanan Kaynarca -Sabiha Gökçen metro hattı Hastane, Şeyhli, Kurtköy ve havaalanı olmak üzere 4 istasyondan oluşacak. 28 Şubat 2018 yılında tamamlanması öngörülen metro hattı günlük 90 bin yolcuyu taşıyacak.

Kaynarca-Sabiha Gökçen Metro Hattı 2018'de tamamlanacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı İstanbul'da trafiği rahatlatmak amacıyla yürüttüğü projeler arasında yer alan Kaynarca-Sabiha Gökçen Metro Hattı sözleşmeye göre metro hattı, Mart 2018'de tamamlanacak.

Kadıköy'den Sabiha Gökçen Havalimanı'na 46 dakikada varılacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Kaynarca-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında inşa edilecek metro hattı tamamlandığında Kadıköy`den Sabiha Gökçen Havalimanı`na 46 dakikada varılabileceğini belirtti.

Kaynarca-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı Mart 2018'de tamam!

Ulaştırma Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul'da Kaynarca-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında inşa edilecek metro hattı için çalışmaların başladığını açıkladı. Hat, 2018de tamamlanacak.

Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı arası kaç dakika olacak?

Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı arasını 46 dakikaya düşürecek metro hattının yapımı için ihale gerçekleştirildi.

Kaynarca-Sabiha Gökçen Havalimanı arası 13 dakikaya iniyor!

Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanılan Kaynarca - Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı 2018 Mart ayında tamamlanacak. Metronun tamamlanmasıyla birlikte Kaynarca’dan Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakikada ulaşılacak.

Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı arası 46 dakikaya inecek!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul'da ulaşımı rahatlatacak projelerden biri olan Kaynarca-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında inşa edilecek metro hattı için çalışmaların başladığını belirtti.

Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı arası 46 dakikaya düşecek!

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul'da ulaşımı rahatlatacak projelerden biri olan Kaynarca-Sabiha Gökçen Havalimanı arasında inşa edilecek metro hattı için çalışmaların başladığını belirtti.

sabiha gökçen fast track geçiş hizmeti ne demek

sabiha gökçen fast track geçiş hizmeti ne demek sabiha gökçen fast track geçiş hizmeti ne demek


İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı işletmecisi İSG, yolcularına, seyahatlerinde ihtiyaç duyacağı, hızlı ve kolay geçişi sağlayan “fast track” hizmetini satışa sundu.


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı misafirlerine yeni bir hizmet daha sundu. “Fast Track” adı verilen bu hizmet ile yolcuların ihtiyaç duyduğu anda konfor, hızlı ve kolay geçişe sahip olabilmeleri hedefleniyor. Fast Track hizmetinde iç ve dış hat yolcuları için farklı ürün seçenekleri şeklinde sunuluyor. İç hat yolcuları, domfast kodlu ürünü satın alıp, terminal girişindeki CIP geçişini kullanarak hızlı geçiş yapabiliyor. İç hat yolcuları ayrıca, domcip kodlu ürünü satın alarak ise iç hat Lgm Lounge alanından yararlanabiliyor. Avantajlı pakete sahip olmak isteyen iç hat yolcuları ise domplus’ı satın alarak hem terminaldeki güvenlik kontrol noktalarından CIP geçişi kullanarak hızlı geçiş yapabilir, hem...